;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی تظاهر می کند زن است!؟

معمای مردی که تظاهر می کند زن است: مجله خبری چشمک امروز هم با یک ازمون دیگر با شماست. شما در این آزمون باید مردی را که تلاش می کند خود را یک زن جا بزند را شناسایی کنید. باید بدانید که بسیاری از این ازمون ها بیشتر از آنکه میزان هوش شما را مورد سنجش قرار دهند، بر سنجش توانائیهای شناختی شما همچون دقت، تمرکز و تیزبینی متمرکز هستند. این مسئله از آن جهت اهمیت پیدا می کند که چنسن آزمون هایی می توانند بهترین گزینه برای ورزش مغز و ذهن شما باشند. با مجله خبری چشمک و معمای مردی که تظاهر می کند زن است همراه باشید.

با توجه به آنچه در سطور بالا به آن اشاره شد، چالشی ترین و سخت ترین معماهای تصویری در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر می گردند. اما واقعا چرا باید چنین آزمون ها و معماهایی را مورد توجه قرار دهیم!؟ چرا باید برای حل آن تلاش کنم؟ در پاسخ باید گفت که این نوع آزمون ها و تست‌های ذهنی به شما این امکان را می‌دهند که تمرکز خود را بهبود ببخشید و اتفاقاً حواس‌تان را از مشکلات روزمره‌ای که معمولاً هر روز دارید منحرف کنید. پس با وبسایت خودتان، مجله خبری چشمک همواره همراه باشید.

شاید بپسندید: یکی از اسب های دریایی را انتخاب کن تا استعدادت رو کشف کنی!

معمای مردی که تظاهر می کند زن است

آیا شما قادر خواهید بود این معما را که حتی FBI قادر به حل آن در چند ثانیه نیست، حل کنید؟ اگر واقعاً احساس می کنید باهوش هستید، می توانید مهارت های خود را با این چالش که منحصراً برای افراد باهوش طراحی شده است را آزمایش کنید. آیا احساس می کنید که دارای ضریب هوشی بالا و توانائیهای شناختی منحصر به فرد هستید؟ اگر چنین است باید بدانید که معمای مردی که تظاهر می کند زن است بهترین وسیله است تا مطمئن شوید و نبوغ خود را به اطرافیان خود اثبات کنید.

آیا برای رویارویی با معمای مردی که تظاهر می کند زن است آماده هستید؟ در معمای مردی که تظاهر می کند زن است سه “زن” را خواهید دید که یکی از آنها مردی است که در لباس مبدل است. ماموریت شما این خواهد بود که او  را تنها در 4 ثانیه بیابید.

در زیر می توانید تصویر کامل را مشاهده کنید. ما به شما توصیه می کنیم که ذهن خود را از هرگونه حواس پرتی پاک کنید و به جزئیات این صحنه توجه کنید. تنها در این صورت است که می توانید بر آن غلبه کنید و یک رکورد جدید بشکنید.

شاید بپسندید: چیستان: دو مادر و دو دختر در یک خانه مشغول آشپزی هستند اما سه نفر در خانه حضور دارند؛ چطور ممکن است؟

معمای مردی که تظاهر می کند زن است

شاید بپسندید:اگه دقت ات خوب باشه میتونی همه پرندگان را در تصویر شناسایی کنی!

.

.

.

 

 

احتمالاً بپسندید: فقط یه نابغه میتونه 3 تفاوت تصویر عکاس و گوزن رو تو 10 ثانیه پیدا کنه!   

 

 

 

 

.

شاید بپسندید: چیستان: چه چیزی می تواند یک اتاق را پر کند اما فضایی را اشغال نمی کند!؟

پاسخ معمای مردی که تظاهر می کند زن است

امیدواریم توانسته باشید که معمای مردی که تظاهر می کند زن است را رمزگشایی کرده و خود را اول به خودتان و سپس به دیگران اثبات کنید. اما اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، جای نگرانی نیست. 5 ثانیه دیگر فرصت دارید تا پاسخ معمای مردی که تظاهر می کند زن است را پیدا کنید.

شاید بپسندید:اولین چیزی که در تصویر می بینی نگاه شما به محیط زیست رو منعکس می کنه!  

.

.

.

 

.

شاید بپسندید:اگه سیب متفاوت رو تو یه نگاه تشخیص بدی، دقت و دیدت عالیه!

پاسخ معمای مردی که تظاهر می کند زن است: شاید هیچ نشانه قابل توجهی که اثبات کدام یکی یک زن است وجود نداشته باشد. اما بر اساس استدلال طراح آزمون، فرد سمت راست یک مرد است. او تلاش کرده با شال گردن سیب گلوی خود را که بیشتر مختص به مردان است را بپوشاند. اگر هوا سرد باشد چرا او یک لباس بهاری و تابستانی پوشیده است. شما چه فکر می کنید. پاسخ ها و تحلیل های خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

شاید بپسندید:چند 6 در تصویر هست!؟ | تمرکزت رو با پیدا کردن اعداد 6 در میان 9 ها ارزیابی کن!

معمای مردی که تظاهر می کند زن است

امیدوارم از معمای مردی که تظاهر می کند زن است استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید:اگه ریاضی ات خوب باشه در 15 ثانیه، مجموع معادله آخر را بدست میاری!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

یکی از این ماشین های ون یه تفاوت جزئی با بقیه داره که فقط افراد دقیق متوجه میشن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه چشات مثل شاهین تیز باشه تو 5 ثانیه عدد 208 متفاوت رو پیدا می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگر فکر میکنی بسته‌بندی میتونه نشونه اصلی بودن کالا باشه، این فیلم رو از دست نده!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه تو 10 ثانیه مرغ و جوجه هایش رو پیدا کردی، مطمئن باش مثل عقاب چشات تیزه!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: دقت‌ات مثل شرلوک هولمز باشه 5 شکلک متفاوت با روند تصویر را پیدا می کنی!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که پا دارد، اما راه نمی رود؟

 

برایتان جالب خواهد بود

چقدر صبوری!؟ یکی از 3 نماد را انتخاب کن تا متوجه بشی!

 با پیدا کردن 3 تفاوت تصویر سگ بامزه در 6 ثانیه دقت بالای خودت رو به رخ همه بکش!

یکی از آینده به گذشته سفر کرده، کدومیکی هست!؟

حکایت دو همسایه و ترس شان از مرگ!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + ده =

دکمه بازگشت به بالا