;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی از این دو تا مرد که روپوش سفید دارن، واقعاً دکتر آزمایشگاه است!

معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه: با کمک آزمون و بازی های مختلف فکری می توانید مغز خود را هم تمرین دهید و هم میزان قدرت و کارآمدی آن را آزمایش کنید. معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه از جمله آزمون هایی است که می تواند شما را به یک چالش اساسی دعوت کند. شما باید به دنبال این پاسخ باشید که کدام یکی از این دو مرد واقعاً پزشک آزمایشگاه تصویر است!؟

به باور سازنده معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه یک معمای منطقی و تصویری دشوار است که واقعاً ذهن شما را متحیر می کند. در واقعیت، راه حل آنقدر ساده است که اکثر مردم حتی احتمال آن را در نظر نمی گیرند. بنابراین توصیه من این است که مسائل را پیچیده نکنید و به دنبال ساده ترین راه حل و یافتن نشانه باشید. با مجله خبری چشمک و معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه همراه باشید!

شاید بپسندید:آزمون هوش ریاضی سخت: اگه رمزگشایی ات خوبه تو 3 ثانیه به جای علامت سوال، عدد مناسب بگذارید!

معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه

امروز نیز مجله خبری چشمک با شماست و همان طور که اشاره شد معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه، یک معمای تصویری خاص است که هم می تواند شما را سرگرم کند و هم تمرین عالی برای برای مغز و ذهن شما باشد. فقط باهوش ترین فرد می تواند معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه را در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای حل کنید.

به هر حال معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه یک بازی فکری سخت است، بنابراین ذهن خود را متمرکز کنید و منطق خود را روشن کنید! در تصویر شما یک آزمایشگاه داروسازی را مشاهده می کنید. دو مرد که روپوش سفید پوشیده اند در آزمایشگاه حضور دارند. اما یکی از این دو مرد، دکتر داروساز این آزمایشگاه نیست. فقط یک ذهن خلاق و تیزبین می تواند بلافاصله دکتر داروساز این آزماایشگاه را شناسایی کند.

پس با دقت به تصویر نگاه کنید. فقط یادتان باشد برای رمزگشایی معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: همین که تصویر رو دیدی چی نظرت رو جلب کرد تا بگم که آدم رک گو هستی یا خجالتی!؟

معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه

شاید بپسندید: آرمانگرایی یا واقع بین!؟ | کافیه بگی تو تصویر چه حیوونی دیدی!؟

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: اگه خدای ریاضیاتی با توجه به سه معادله اول گربه، نوزاد و پستانک، معادله چهارم را حل کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط کسایی که قوانین ریاضی رو خوب بلد باشند، میتونن این معادله ریاضی حیرت انگیز را حل کنند؟

پاسخ معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه

اگر هنوز نتوانستید پاسخ معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه را پیدا کنید، می توانید زمان بیشتری را برای بررسی این آزمون صرف کنید. اگر حوصله و فرصت دارید به بالا برگشته و باز هم تصویر را بررسی کنید.

احتمالاً بپسندید: اول چی دیدی تا بگم واقعا به لحاظ شخصیتی چه جور آدمی هستی!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: با انتخاب یکی از شیرهای تصویر، ویژگی اصلی شخصیتی خود را بشناسید!

 

 

 

.

برایتان جالب خواهد بود: آیا راحت برای کارهات تصمیم می گیری!؟| اگه نمی دونی فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی!

پاسخ معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه: به تصویر خوب نگاه کنید. همان طور که اشاره شد تنها یک نشانه می تواند به شما کمک کند. به آرم روی دیوار آزمایشگاه، سربرگ ها و همچنین آرم بر روی روپوش های این دو مرد در آزمایشگاه دقت کنید. آرم لباس دکتر سمت راست با آرم آزمایشگاه، سربرگ ها و همچنین آروم روپوش دکتر سمت چپ متفاوت است. دکتر سمت راستی، دکتر اصلی این آزمایشگاه نیست.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی تفاوت تابلوی پلیس: اگه تیز و زبلی، می تونی خیلی سریع 5 تفاوت رو تو تصویر پیدا کنی!

شناسایی دکتر آزمایشگاه

برایتان جالب خواهد بود: در آزمون شناسایی پدر پسر بچه، بگوئید که کدامیک پدر پسربچه است!؟

امیدوارم از معمای شناسایی دکتر آزمایشگاه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: حکایت آنچه تو از رو می خوانی من از بَرَم !

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید:یه چهره تو این تصویر مخفی شده، تیزبین باشی می تونی تو یه نگاه پیداش کنی!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر سگ مزرعه را پیدا می کنی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: اگه تیز و زبلی، 3 تفاوت تصویر سگ شکاری رو پیدا کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت پا را از گلیم خود درازتر کردن!

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی دختر بچه صاحب گربه: کدام یک از این سه دختریچه، صاحب گربه است؟

حکایت مرغش یک پا دارد!

 اگه فکر می کنی نابغه ای، سیم ثانیه عدد معادله میوه ای آخر را پیدا کن!

تا حالا کسی بهت گفنه ویژگی های بدت چیه!؟| اگر نگفتن اشکال نداره، یه گل انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا