;
تفریح و سرگرمی

اگه رو دست همه باهوشا زدی، زود تند سریع بگو کی بستنی فروش را زخمی کرده!

آزمون شناخت قاتل مرد فروشنده: طبق معمول هر روز، امروز نیز در بخش تفریح و سرگرمی چشمک با یک آزمون معمایی جالب با شما همراه هستیم. در این مطلب معمایی که تحت عنوان آزمون شناخت قاتل مرد فروشنده در چشمک منتشر شده است، شما باید بتوانید در زمان تعیین شده 6 ثانیه ای، قاتل مرد بستنی فروش را پیدا کنید. آزمون شناخت قاتل مرد فروشنده از جمله سوالات تصویری است که برای پاسخگویی باید از تمام مهارت های شناختی و تیزبینی خود استفاده کنید.

بسیازی از شرکت کنندگان در این آزمون مدعی هستند که تنها افراد تیزبین و نکته سنج قادر هستند در زمان مشخص شده 6 ثانیه آن را رمزگشایی کنند. آزمون شناخت قاتل مرد فروشنده در فیس بوک، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این آزمون در عین جذاب بودن توانسته است به خوبی ذهن و فکر و حتی نکته سنجی افراد را تحت تأثیر قرار دهد. پس با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت قاتل مرد فروشنده همراه باشید.

شاید بپسندید: معما: برق کار و لوله کشی با هم در ساختمانی مشغول کارند، یکی از آن دو پدر پسر دیگری بود؛چطور امکان دارد!؟

آزمون شناخت قاتل مرد فروشنده

باید بدانید که شما برای اینکه بتوانید مهارت های خود را افزایش دهید، به صورت روزانه و منظم، مغز خود را ورزش دهید. بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک این زمینه را برای شما فراهم کرده است. کافی است به صورت روزانه و مرتب با این وب سایت و آزمون های آن همراه باشید.

در آزمون شناخت قاتل مرد فروشنده شما می توانید ثابت کنید و نشان دهید که فرد بسیار ماهری در رمزگشایی سوالات معمایی هستید . بدون مقدمه بیشتر، ما به شما توضیح خواهیم داد که راز این پرونده شامل چه چیزی است: یک فروشنده مرده است و ماموریت شما این است که کشف کنید قاتل کیست؟ برای افزایش سطح پیچیدگی این معمای تصویری، حداکثر 6 ثانیه زمان برای یافتن پاسخ صحیح خواهید داشت. آماده باشید زیرا همه نمی توانند بر این چالش غلبه کنند. تصویر را با هم می بینیم. زما ن شما هم از هم اکنون شروع شد!

شاید بپسندید: نکته وحشتناک را در این تصویر مدرسه شبانه روزی شناسایی کنید!؟

آزمون شناخت قاتل مرد فروشنده

شاید بپسندید: در نگاه اول چی دیدی تا بگم وِیژگی شخصیتی جذاب شما از نظر دیگران چیه!؟

.

.

.

.

 

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل هیزم تر به کسی فروختن از کجا آمده است!؟

پاسخ آزمون شناخت قاتل مرد فروشنده

زمان برای رسیدن به پاسخ صحیح برای این چالش کوتاه است و هم اکنون به پایان رسیده است. در انتهای مطلب، پاسخ آزمون شناسایی قاتل مرد فروشنده را به اشتراک می گذاریم. اما قبل از آن در صورت تمایل می توانید از فرصت دوم 6 ثانیه ای خود نیز استفاده کنید.

احتمالا بپسندید: ماه تولد عشقت رو بگو تا بگم از کدوم رفتارت بدش میاد!

.

.

 

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت راز ازدواج دختر چوپان با پادشاه | دختر چوپانی که در شیطنت دست شیطان را از پشت بست!

پاسخ آزمون شناخت قاتل مرد فروشنده: مردی که در تصویر علامتگذاری شده است، قاتل بستنی فروش است. به نوک انگشتان او که آبی رنگ است دقت کنید. احتمالاً هنگام سرنگون کردن چرخ فروشنده دچار جراحت کوفتگی شده است. لکه ها و قطرات خون نیز به وضوح در دستان او دیده می شود.

بیشتر بخوانید: آزمون تمرکز: پرنده را که با بقیه فرق دارد را شناسایی کنید!

پاسخ شناخت قاتل مرد فروشنده

امیدوارم از آزمون شناخت قاتل مرد فروشنده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: تست هوش: با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد تصویر، بچه گربه دزدیده !؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: با شناسایی مادر کودک اثبات کن که از هرکول پوآرو باهوش تری!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست هوش: کدامیک از این دو زن خانه دار، یک قاتل حرفه ای است!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: یک روح میان افراد پنهان شده است، آن را پیدا کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:کدامیک از این 3 مرد شیرین عقل، همسر این خانم فیس و افاده ای است!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

اگر زن مجرم را در یک نگاه شناسایی کنی، آخر باهوشایی!

حکایت تنبل ها و شاه عباس | ماجرای خنده دار تنبل خانه شاه عباس!

آیا این بچه واقعا خودش رو خیس کرده یا بقیه دارن اذیتش می کنند!؟

 چیستان: آن چیست که هم وسیله ای در برخی حمام هاست و هم یک عدد!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا