;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: با توجه به ترتیب رنگ ها، کدام دایره رنگی با آن مطابق است!؟

تست هوش تصویری با رنگ ها: ترتیب رنگ صحیح را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید! تصاویری همچون تست هوش تصویری با رنگ ها، معماهای چالش برانگیزی هستند که خواننده را ملزم به یافتن یک شی پنهان یا گمشده می کند. این معماها قابل تامل هستند و می توانند به رشد توانائیهای شناختی شما کمک کنند. این می تواند توجه شما را به جزئیات، حدت بینایی، حافظه کوتاه مدت و بلند مدت و دقت بینایی بهبود بخشد. با مجله خبری چشمک و تست هوش تصویری با رنگ ها همراه شوید.

علاوه بر این، این چالش ها می توانند مهارت های شناختی مانند حل مسئله، تفکر انتقادی و خلاقیت را بهبود بخشند. همچنین می‌تواند راهی سرگرم‌کننده برای تمرین مغز شما و هوشیار نگه داشتن شما باشند. اگر به دنبال تقویت مغز خود هستید، باید همین الان این بازی فکری را امتحان کنید! در تصویری که در بالا به اشتراک گذاشته شده است، می توانید چندین دایره رنگی را با رنگ ها و اشکال مختلف ببینید. شما با توجه به ترتیب بندی رنگ در سمت چپ، باید بگوئید کدام دایره درست است؟

شاید بپسندید: آیا می توانی این معمای ریاضی را در 5 ثانیه حل کنی!؟

تست هوش تصویری با رنگ ها

همانطور که از بالا دیده می شود. 5 گزینه برای انتخاب وجود دارد. این بازی فکری قدرت مغز شما را آزمایش می کند. آیا می توانید ترتیب رنگ صحیح را در 5 ثانیه پیدا کنید؟ زمان شما از الان شروع می شود! به تصویر با دقت نگاه کنید. فقط دقیق ترین ذهن ها می توانند به سرعت ترتیب صحیح را تشخیص دهند.

شاید بپسندید: چند آهو در تصویر می بینی!؟ | دیدن همه اونها چشمای عقابی لازم داره!

تست هوش تصویری با رنگ ها

شاید بپسندید: تست هوش: اگه خیلی باهوشی، سریع بگو عدد وسط دایره چی میشه!؟

.

.

.

شاید بپسندید: کی از فروشگاه سرقت کرده !؟ | افراد باهوش در یک نگاه موفق میشن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: هوش ریاضی ات بالا باشه با یه حرکت، معادله را تصحیح می کنی!

پاسخ تست هوش تصویری با رنگ ها

آیا ترتیب صحیح را شناسایی کرده اید؟ عجله کنید، زمان به اتمام رسیده است. آیا توانستید ترتیب رنگ صحیح را در محدوده زمانی مشخص کنید؟به خوانندگانی که با موفقیت ترتیب رنگ صحیح را شناسایی کرده اند تبریک می گوئیم. شما مغز بسیار قدتمندی دارید. کسانی که نتوانستند، می‌توانند برای یافتن راه‌حل، بیشتر تلاش کنند.

شاید بپسندید: اگه چشات عقابی باشه در 20 ثانیه تفاوت های دو تصویر کف دریا را پیدا می کنی!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: با جابجایی 2 تا چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

پاسخ تست هوش تصویری با رنگ ها: ترتیب رنگ صحیح که از بالا مشاهده می شود بنفش، آبی آسمانی، سبز، زرد و قرمز است. بر همین اساس دایره شماره 4 درست است. اگر دوست داشتید این بازی فکری را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید و ببینید چه کسی بهترین عملکرد را دارد!

شاید بپسندید:کدامیک از افراد تحت تعقیب، همسر این زن است!؟

پاسخ تست هوش تصویری با رنگ ها

امیدوارم از تست هوش تصویری با رنگ ها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: عروسک را بین 3 تا نوزاد پیدا کن | خیلی ها موفق نشدن و نتونستن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:اگه در این تصویر بیابانی مملو از کاکتوس ها، ساعت شنی را پیدا کنی نابغه ای!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: فقط باهوشا موفق میشن: چند عدد 7 در تصویر وجود دارد!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان زن زیبا و قاضی هوس باز که در صندوق گرفتار شد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه 4 تا تفاوت دو تصویر کدو حلوایی را تو 10 ثانیه پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

با دلیل منطقی بگو کدوم زوج ساده زیست هستند!؟

قدرت دید خودت رو با پیدا کردن سه تفاوت تصویر گربه امتحان کن!

فقط افراد باهوش می تونند با جابجایی 1 چوب کبریت، معادله را اصلاح کنند!

5 تفاوت بین دو تصویر قورباغه سبز را پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا