;
تفریح و سرگرمی

با دلیل بگوئید که کدامیک از این دو زن، در صدد دزدیدن نوزاد است!؟

تست هوش با شناسایی دزد نوزاد: همانطور که بارها در بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک اشاره شده است، تست ها، پازل ها، آزمون های هوش، جداول و … از جمله بخش های سرگرم کننده و پرطرفدار در شبکه های اجتماعی هستند. این بازی ها علاوه بر اینکه مخاطب را سرگرم می کنند، می توانند به آنها در افزایش توانائیها و مهارت های شناختی اشان کمک کند. بر همین اساس مجله خبری چشمک به صورت روزانه و مرتب جدیدترین و جذاب ترین مطالب در این حوزه را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد.

نرمش و ورزش سبک صبحگاهی می تواند سبب سلامت جسم باشد. بر همین اساس اکثر افراد تلاش می کنند تا به صورت مرتب ورزش صبحگاهی را در برنامه روزانه خود داشته باشند. بر همین اساس لازم است با انجام منظم بازی های فکری، ذهن و مغز خود را نیز ورزش دهید. تست هوش شناسایی دزد نوزاد از جمله سوال های معمایی است که می تواند ذهن شما را به خوبی درگیر کند. در نهایت سبب رشد و توسعه آن شود. کدامیک از این دو زن در صدد دزدیدن نوزاد است. با مجله خبری چشمک و تست هوش با شناسایی دزد نوزاد همراه باشید.

شاید بپسندید: معما: گربه ای در یک اتاق شش گوش خوابیده است، این گربه چند زاویه می بیند!؟

تست هوش با شناسایی دزد نوزاد

همانگونه که اشاره گردید و  کارشناسان حوزه سلامت نیز به آن اذعان کرده اند بازی ها و تست های معمایی می توانند فعالیت های مغز را افزایش دهند. رشد فعالیت مغزی می تواند از بیماری هایی همچون فراموشی،  آلزایمر و … جلوگیری کند. در تست هوش با شناسایی دزد نوزاد شما باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه به کمک برخی نشانه ها دزد نوزاد را شناسایی کنید.

در تصویر تست هوش با شناسایی دزد نوزاد شما با دو تصویر متفاوت روبرو هستید. در هر دو تصویر یک زن و یک نوزاد مشاهده می شود. اما یکی از این دو زن مادر نیست و نوزاد را ربوده است. اما کدامیکی؟ با تست هوش با شناسایی دزد نوزاد همراه شوید.

یادتان باشد که برای ارائه پاسخ به آزمون ها و تست های تصویری باید از حداکثر دقت، تمرکز و نیز قدرت دید و حتی منطق و تحلیل خود استفاده کنید. ساده ترین جزئیات می تواند به شما کمک کند تا به پاسخ برسید. اگر آماده هستید تصویر را با هم مرور می کنیم.

شاید بپسندید: کدامیک از این 3 مسافر، پالتوی مهماندار هواپیما را دزدیده است!؟

تست هوش با شناسایی دزد نوزاد

احتمالاً بپسندید: مرد حکیم و حاکم شهر | داستانی کهن درباره دوستی و ویژگی های دوست خوب!

 

 

 

.

.

شاید بپسندید: تست قدرت دید: گرگی که خودش را میان گله گوسفندان پنهان کرده را شناسایی کنید!

.

 

.

.

شاید بپسندید:چیستان: کدام پرنده است که هم اسم یک غذای نانی خوشمزه است!؟

پاسخ تست هوش با شناسایی دزد نوزاد

شاید اکنون پاسخ تست هوش با شناسایی دزد نوزاد را پیدا کرده باشید. اما اگر به هر دلیلی به دنبال پاسخ دقیق تر و درست تر هستید و می خواهید وقت بیشتری برای بررسی جزئیات تصویر داشته باشید، ما این زمان را در اختیار شما قرار می دهیم. 5 ثانیه دیگر فرصت دارید تا تصویر را بررسی کنید.

شاید بپسندید: حکایت مرد مفت خور و پيرمرد هيزم فروش از سری داستان های مثنوی معنوی

 

.

.

.

.

.

بله کاملا پاسخ تست هوش با شناسایی دزد نوزاد را درست حدس زدید. مشخص است که ذهن و تفکر کارآگاهی خوبی دارید! آدم ربا زن سمت راستی است. احتمال دارد زن به نوزاد داروی خواب آور داده باشد تا او گریه و سر و صدا نکند. زیرا سر و صدا ممکن است سبب جلب توجه و حساسیت مردم و در نهایت گیر افتادن او توسط پلیس شود. از طرف دیگر زن سمت چپ کفش راحت بدون پاشنه پوشیده است و این نشان می دهد که او یک دوره بارداری را طی کرده است و همین مسئله سبب شده تا او با کفش های راحت و بدون پاشنه عادت کند.

شاید بپسندید: چیستان: کلمه ایی است که همه می توانند درست بنویسند!

تست با شناسایی دزد نوزاد

امیدواریم از تست هوش با شناسایی دزد نوزاد استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالا بپسندید: با پیدا کردن پلنگ برفی کوهستان ثابت کن که چشمات مثل شاهین تیزه!

برایتان جالب خواهد بود

مردی که خودش رو شبیه زن ها درآورده و رفته آرایشگاه زنانه را شناسایی کنید!

داستان صد رحمت به دزد سر گردنه | حکایت دزدانی که بی عدالتی سبب عاقبت به خیری‌شان می شود!

با دلیل بگوئید که کدامیک از این دو زن، اوضاع مالی خوبی ندارد!؟

اگر در نگاه اول اشتباه تصویر مسابقه اسب دوانی را پیدا کنی، نابغه ای!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یک =

دکمه بازگشت به بالا