;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: در تصویر چند مکعب وجود دارد!؟

تست هوش با تعداد مکعب ها: مهارت ها و توانائیهای شناختی خود را آزمایش کنید، از تمام بهره هوشی خود استفاده کرده و بگوئید در تصویر چند مکعب وجود داره!؟ تست هوش با شناسایی تعداد مکعب تعداد بسیاری کمی از اشتراک کنندگان در این پازل تصویری موفق شده و توانسته اند در زمان مشخص شده 10 ثانیه ای تعداد درست مکعب ها را تشخیص دهند!

آیا فکر می کنید مهارت حل این معمای تصویری یا تست هوش با تعداد مکعب را دارید؟ همانطور که اشاره شد در چالش زیر باید تعداد دقیق مکعب هایی که در تصویر ظاهر می شوند را پیدا کنید. اما باید در عرض 10 ثانیه این کار را انجام دهید. آیا می توانید آن را انجام دهید؟ پس دیگر زمان را تلف نکنید. با مجله خبری چشمک و تست هوش با تعداد مکعب ها همراه شوید.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل مثل سگ پشیمان است!

تست هوش با تعداد مکعب ها

در تصویر تست هوش با تعداد مکعب ها، تصویر مکعبی جالب را مشاهده می کنید که از چندین مکعب تشکیل شده است. تنها کاری که باید در این چالش انجام دهید این است که تعداد دقیق مکعب های این تصویر را رمزگشایی کنید. بنابراین ما شما را با تصویر چالش زیر تنها می گذاریم.

اگر پس از چندین بار تلاش و اتلاف ثانیه ها، هنوز نتوانستید تعداد مکعب های تصویر را به طور دقیق تشخیص دهید، نگران نباشید، به زودی تصویر راه حل را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. فقط یادتان باشد که این آزمون نیز محدودیت زمانی دارد. این محدودیت سبب می شود تا شما بیشتر دقت و تمرکز کنید. این دقت و تمرکز می تواند به ورزش بیشتر مغزتان و حفظ سلامت آن کمک زیادی کند. با مجله خبری چشمک و تست هوش با تعداد مکعب ها همراه شوید.

شاید بپسندید:تست قدرت دید: دوربین عکاسی کجاست!؟

تست هوش با تعداد مکعب ها

شاید بپسندید: تست قدرت دید: روباه کجا قایم شده که شکارچی های اونو نمی بینند!؟

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: سوال هوش: کدام زن مادر کودک است!؟

 

 

.

.

بیشتر بخوانید: صاحب سگ کیه، پسر جوان یا دخترک جوان!؟

پاسخ تست هوش با تعداد مکعب ها

آن گونه که اشاره شد، این یک سرگرمی یا بازی است که شامل یافتن تعداد واقعی مکعب های تصویر بود. وقت 10 ثانیه ای شما به پایان رسید. آیا هنوز به دنبال یافتن پاسخ هستید؟ پس تلاش کنید در فرصت دوم، این کار را انجام دهید.

شاید بپسندید:حکایت طلبه جوان و دختر فراری شاه | داستان طلبه ای که دختر فراری شاه را به خانه اش راه داد!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست هوش: کدومیکی از خانمای عصبانی همسر این مرد بیچاره است!؟

پاسخ تست هوش با تعداد مکعب ها: مانند همه بازی ها، یک معما باید پایه ریاضی یا منطقی داشته باشد. با این حال، معماهایی که پس از حل شدن، پاسخ کم و بیش طنزآمیز را آشکار می کنند، بسیار رایج هستند. اما این معما یا آزمون این گونه نیست و کاملا براساس منطق طراحی شده است. در زیر پاسخ را می بینیم. در این تصویر 9 مکعب وجود دارد.

شاید بپسندید: حکایت خروس گردو دزد | خروسی که از همه حیوانات استفاده کرد تا خودش از خانه قاضی گردو بدزدد!

پاسخ تست هوش با تعداد مکعب ها

شاید بپسندید: معمای ریاضی: جواب  30 تقسیم بر نیم و به اضافه 10 چند می شود؟

امیدوارم از تست هوش با تعداد مکعب ها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:حکایت خارکن و دختر پادشاه: داستان مرد خارکنی که دختر پادشاه را از قبر درآورد و با او ازدواج کرد! 

 

 

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چیستان: همواره پیش روی ماست ولی با هیچ عینک و ذره بینی نمی توان آن را دید؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:تست قدرت بینایی: مار را بین زرافه ها پیدا کن!

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

اگه مار را در تصویر پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

گربه اخمو تصویر رو پیدا کنی، چشات تیز مثل عقابه!

تست قدرت دید: خرس عسل خوار را بین زنبورها شناسایی کنید!

با دلیل بگو که کدام زندانی تصمیم دارد از زندان فرار کند!؟

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا