;
تفریح و سرگرمی

چند گوزن را در تصویر شناسایی کردید!؟ | افراد با تیزبینی عقاب همه گوزن ها را شناسایی می کنند!

تست قدرت دید با گوزن ها: از دست دادن حافظه و آلزایمر به یکی از مشکلات سلامت و معضلات اصلی نسل جدید تبدیل شده است. نبود یک رژیم غذایی مناسب و کاهش فعالیت های جسمی و روانی در این زمینه نقش اصلی و اساسی دارد. با یک رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت های ورزشی می تواند می تواند تا اندازه زیادی مشکلات جسمی و حتی روانی را پیشگیری و حتی درمان نمود.

گوزن به اعضای خانوادهٔ گوزنان (Cervidae) در راستهٔ جفت‌سمان گفته می‌شود. آن‌ها حدود ۲۷ تا ۲۸ میلیون سال پیش از گاوسانان جدا شدند و اکنون حداقل ۹۰ گونه زنده از آن‌ها در نقاط مختلف دنیا زندگی می‌کنند. جنس نر تمام گونه‌های گوزن به جز گوزن آبی شاخ دارد اما در بیشتر گونه‌ها به جز گوزن شمالی جنس ماده شاخ ندارد. شاخ گوزن‌ها تفاوت مهمی با سایر جانوران شاخ‌دار مثل گاوسانان و کرگدن‌ها دارد. شاخ آن‌ها دائمی نیست و هر سال می‌افتد و به جایش شاخ جدیدی می‌روید.

وب سایت چشمک هر روز با مطالب فکری جدید با شماست. نجام فعالیت های مربوط به مغز می تواند سبب افزایش کارکرد مغز و در نهایت کاهش مشکلات مغزی شد. تست ها، پازل ها و … در این زمینه می توانند کمک زیادی به ما کنند. در تست قدرت دید با گوزن ها با پیدا کردن چهار گوزن در میان جنگل می توان به بهترین شکل مغز  را وادار به فعالیت کرد. با بخش سرگرمی چشمک و تست قدرت دید با گوزن ها همراه باشید.

شاید بپسندید:تست قدرت تمرکز: الاغ مخفی تصویر کجاست؟

تست قدرت دید با گوزن ها

این تصویر در جنگلی پوشیده از برف گرفته شده است. در این تصویر هر کسی می تواند یک گوزن را بلافاصله در تصویر شناسایی کند. اما اگر توانستید در یک دید تمام گوزن ها را شناسایی کنید، باید گفت که شما به تمام معنا تیز بین هستید! با مجله خبری چشمک و تست قدرت دید با گوزن ها همراه باشید.

در آزمونی که در یک پست در شبکه اجتماعی برگزار شد، تنها 14 درصد شرکت کنندگان توانستند در یک نگاه تمام گوزن ها را شناسایی کنند. این عکس یک تست خوب برای به چالش کشیدن دقت و قدرت بینایی شماست.

انجام منظم این تمرین به ما کمک می کند تا فعالیت های مغزی خود را افزایش دهیم. افزایش عملکرد مغزی، می تواند در افزایش توانائیهای شناختی ما همچون دقت، تمرکز و بینایی تأثیر مستقیم دارند. این آزمون ها به ما کمک می کنند که جزئیات را بیشتر مورد توجه قرار دهیم. توجه به جزئیات بسیار مهم است. شما باید چشمان خود را برای یافتن تفاوت های کوچک در رنگ ها یا اشکال آموزش دهید که به شما در تکمیل تصویر کمک می کند. به این ترتیب در بلند مدت، شما جزئی بین، متمرکزتر و دقیق تر خواهید شد. پس تست قدرت دید با گوزن ها را بررسی کنید.

شاید بپسندید:با توجه به 3 معادله اول مجموع ارش عددی دو گربه و پنجه گربه را پیدا کنید!

تست قدرت دید با گوزن ها

شاید بپسندید:چشمات تیز مثل عقاب باشه لیوان را بین پنگوئن‌ها پیدا می کنید!

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:انتخاب نوع فنجون چای نشون میده که آدم پوست کلفتی یا خجالتی!؟

پاسخ تست قدرت دید با گوزن ها

گوزن های زیبای ما دقیقا در اینجا هستند. آنها به خوبی توانسته اند خود را در میان جنگل پنهان کنند. یکی از گوزن ها بدنش در تصویر دیده می شود.

شاید بپسندید:اگه آهوی مخفی را در این تصویر جنگلی پیدا کنی چشمات خیلی تیزه!

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت دید با گوزن ها: چهار گوزن در این تصویر علامتگذاری شده است.

شاید بپسندید:حکایت جالب شاهزاده و دختر ابراهیم کش از داستان های کهن فارسی+ بخش پایانی

جواب تست قدرت دید با گوزن ها

امیدوارم از تست قدرت دید با گوزن ها امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:آزمون قدرت دید: سه تا گربه با بقیه فرق داره، اون ها را پیدا کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید:تست قدرت دید: کرگدن را بین فیل ها شناسایی کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: انتخاب یک حیوان تصویر ویژگی اصلی شخصیتی شما را افشا می کند!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

فقط افراد دقیق آهوی جنگلی را در تصویر پیدا می کنند!

اگه فکر می کنی چشمات تیزه دو موش مخفی را در تصویر شیر پیدا کن!

 حروف متفاوت را در میان Yها پیدا کنید | خیلی ها موفق نشدند!

اگر مداد مخفی را بین هویج ها پیدا کنی قدرت دیدت مثل شاهینه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا