;
تفریح و سرگرمی

آیا می توانید در 10 ثانیه،پرنده استتار شده را در ساحل پیدا کنید!؟

این عکس که توسط رافائل گولز، 44 ساله، که یک مشاور متخصص طب سالمندان است، گرفته است. او در تو.ضیح عکس گفته است که به صورت اتفاقی متوجه این پرنده زیبای کوچک شده است. پرنده ای که به خوبی خود را با سنگریزه های ساحل ترکیب کرده است. در تست قدرت بینایی پرنده مجله خبری چشمک باید سعی کنید تا پرنده کوچک اما دم دراز را با پرهای خاکستری، سفید و سیاه را در ساحل تشخیص دهید.

برایتان جالب خواهد بود: تنها تیزبین ها قادر به شناسایی اشتباهات تصویر در 20 ثانیه هستند!

تست قدرت بینایی پرنده

این پرنده که در ساحل وینچلسی در شرق ساسکس قرار دارد، به سختی قابل مشاهده است. آیا شما می توانید این پرنده زیبا را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید. در صورتی که بتوانید این پرنده زیبا را در کمتر از 10 ثانیه تشخیص دهید، قدرت بینایی، دقت و تمرکز بسیار عالی دارید. با هم عکس تست قدرت بینایی پرنده را مرور می کنیم….

برایتان جالب خواهد بود: قدرت چشمتان را با پیدا کردن مداد در تصویر به رخ دیگران بکشید!

تست قدرت بینایی پرنده

.

.

.

.

.

.

.

 پاسخ تست قدرت بینایی پرنده

امیدوارم این آزمون را به خوبی حل کرده باشید. پیدا کردن این پرنده زیبا به آسانی نیست. بسیاری نتوانسته اند در این چالش موفق شوند.

رافائل، از هاستینگ، شرق ساسکس، گفت: “حدود 20 ثانیه طول کشید تا عکس را ثبت کنم.” بسیاری از بینندگان برای یافتن پرنده در تست قدرت بینایی پرنده با مشکل مواجه شده‌اند، اما وقتی این کار را انجام می‌دهند، آن را بسیار ارزشمند می‌دانند. آیا توانستید پرنده ای را که در میان سنگریزه ها پنهان شده بود تشخیص دهید. اگر نتوانستید به تصویر ذیل مراجعه کنید.

ایناهاش

برایتان جالب خواهد بود: تست قدرت بینایی:آیا می‌توانید پلنگ برفی استتار شده را ببینید؟

تست قدرت بینایی

این پرنده به نام دم جنبانک نامیده می شود، پرنده ای با پرهای سیاه و سفید که در حال تکان دادن دم بلند خود در سراسر اروپا و همچنین بخش هایی از شمال آفریقا، آسیا و آلاسکا دیده می شود.

شاید بپسندید: با این تصویر میزان مهربانی ات را بسنج: از نظر بقیه مهربانی یا بدجنس؟!

دم جنبانک سفید

دم‌جنبانک سفید (ناشور) (نام علمی: Motacilla alba) گنجشکسانی کوچک از خانوادهٔ دم‌جنبانکهاست که در بیشتر نواحی آسیا، اروپا و بخش‌هایی از شمال آفریقا زاد و ولد می‌کند. این پرنده غیر مهاجر و ساکن نواحی با آب و هوای معتدل است ولی در غیر این صورت به آفریقا مهاجرت می‌کند. همچنین این پرنده به‌طور پراکنده در آلاسکا نیز مشاهده شده است.

دم‌جنبانک سفید (ناشور) پرنده‌ای حشره‌خوار است که نواحی باز را برای شکار کردن می‌پسندد زیرا در این نواحی می‌تواند شکار خود را دیده و آن را تعقیب نماید. در مناطق شهری نیز این پرنده در مکان‌های همواری همچون پارکینگ به‌جستجوی غذا می‌پردازد.

شاید بپسندید: از هر 100 نفر تنها یک نفر می تواند شتر پنهان شده در تصویر سه بعدی را پیدا کند!

تست قدرت بینایی پرنده

امیدوارم از تست قدرت بینایی پرنده امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: خود را بهتر بشناسید: بهترین ویژگی های شخصیتی شما در چیست؟

چرا بازی های فکری و چالش های تصویری برای مغز مفید است؟

انجام پازل ارتباطات بین سلول‌های مغز را تقویت می‌کند، سرعت ذهن را بهبود می‌بخشد و به‌ویژه یک راه موثر برای بهبود حافظه کوتاه‌مدت است. پازل هایفکری استدلال بصری-فضایی شما را بهبود می بخشد.

شاید بپسندید: خرگوش کجاست؟ اگر ماهر باشید، در کمترین زمان می توانید تست را حل کنید

اهمیت پرداختن به این آزمون ها

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

دکتر آرفناکیس از موسسه فناوری ایلینویز توضیح می‌دهد: «ناهمسانگردی انتشار بالاتر در بیماران مسن که فعالیت‌های شناختی مکرر دارند، نشان می‌دهد که این افراد دارای ویژگی‌های مغزی شبیه به افراد جوان‌تر هستند». بنابراین فعال نگه داشتن مغز خود با پازل هایی مانند این ممکن است به جوان نگه داشتن مغز شما بدون توجه به سن شما کمک کند.

شاید برایتان جالب باشد:

معمای حروف:آیا می توانید حروف متفاوت را در میان Yها پیدا کنید؟

تست شخصیت: در اولین نگاه در تصویر چه چیزی را تشخیص دادی!؟

اگر اشیاء متفاوت تصویر را در 10 ثانیه پیدا کنید،دقت‌تان عالی است!

آیا می توانید گوزن جوان استتار شده را در این عکس پیدا کنید؟

آزمون تمرکز: با پیدا کردن چهره دوم، قدرت بینایی خود را اثبات کنید!

آیا می توانید سگ پنهان شده میان پانداها را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + چهار =

دکمه بازگشت به بالا