;
تفریح و سرگرمی

دیدت مشکلی نداشته باشه به راحتی نوشته درون تصویر رو می بینی!

تست قدرت بینایی با نوشته مبهم: یکی از ابزارهایی که این روزها برای بررسی میزان قدرت بینایی در اینترنت و شبکه های اجتماعی در حال فراگیر شدن است، تصاویر توهم نوری هستند. این تصاویر ممکن است سبب خطای چشم شوند و نتوانند آنچه که در واقعیت در تصویر وجود دارد را شناسایی کند. در تست قدرت بینایی با نوشته مبهم نیز شما با یک دیگر از تصاویر توهم نوری روبرو خواهید شد. به باور طراح این تست، تنها افراد متمرکز و نیز دقیق می توانند در کمتر از 3 ثانیه نوشته موجود در تصویر را شناسایی کنند.

تست قدرت بینایی با نوشته مبهم از جمله چالش های تصویری است که در روزهای گذشته در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت. به گونه ای که پس از انتشار در فیس بوک، در مدت زمان بسیار کم، بیش از 600 مرتبه همرسانی شد. آیا شما فکر می کنید فرد بسیار متمرکز و دقیقی هستید. اگر این طور است، بهتر است تست قدرت بینایی با نوشته مبهم را از دست ندهید. این تست می تواند ادعای شما را اثبات یا رد کند. با تست قدرت بینایی با نوشته مبهم و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: چیستان: اون چیه که از اسم دوتا حیوون تشکیل شده اما حیوون نیست و خیلی خوشمزست!؟

تست قدرت بینایی با نوشته مبهم

تصاویر توهم نوری همان گونه که از اسمشان پیداست نوعی توهم تصویری است که توسط سیستم بینایی در تصاویر ایجاد می شود. هر چه قدر سطح ادراک بالاتر باشد، سریعتر شما می توانید اصل و واقعیت تصویر را مورد شناسایی قرار دهید.

به این ترتیب تصاویر توهم نوری، تصاویری هستند که ممکن است ما با دیدن آنها دچار توهم و فریب شویم. به همین علت تصاویر توهم نوری همیشه حس کنجکاوی را در بین مردم به ارمغان می آورد. کاوش در این تصاویر نه تنها افراد را کنجکاوتر می کند، بلکه می تواند عملکرد و فعالیت مغز و چشم را در شناخت پدیده ها بهبود ببخشد.

با توجه به آنچه گفته شد در مطلب تست قدرت بینایی با نوشته مبهم، شما با یک تصویر توهم نوری روبرو هستید. آیا می توانید در کمتر از 3 ثانیه نوشته درون این تصویر را شناسایی کنید. به تصویر تست قدرت بینایی با نوشته مبهم با دقت نگاه کنید. یادتان باشد برای شناسایی نوشتار درون تصویر تنها 3 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: چقدر کم رو هستی، هر کدوم از این پلنگ ها میزان خجالتی بودن شما را آشکار می کنه!؟

تست قدرت بینایی با نوشته مبهم

شاید بپسندید: یکی از گل های آفتابگردان را انتخاب کن تا بفهمی که آیا آدم خوش بینی یا بدبین!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:فقط 1 چوب کبریت را حرکت دهید تا در هر دو طرف، مجموع اعداد یکی شود!

 

.

.

.

شاید بپسندید: اگه باهوشی با حرکت دادن 1 چوب کبریت معادله رو اصلاح کن!

پاسخ تست قدرت بینایی با نوشته مبهم

شاید در ابتدا با دیدن تست قدرت بینایی با نوشته مبهم دچار ابهام و سردرگمی شدید. اما همانطور که اشاره شده افراد دقیق و متمرکز می توانند در زمان مشخص شده نوشته درون تصویر را شناسایی کنند. می توانید شانس خود را برای بار دوم نیز امتحان کنید. در پایان ما پاسخ را به شما ارائه خواهیم کرد.

شاید بپسندید:بینایی ات مشکلی نداشته باشه چهره دوم را در تصویر مرد راهب پیدا می کنی!

 

 

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان انیشتین و راننده اش!

پاسخ تست قدرت بینایی با نوشته مبهم: برای دیدن نوشتار این تصویر کافی است کمی تصویر را از مقابل چشمان خود دورتر کنیم. بله پاسخ کاملاً درست است. نوشته درون متن با عبارت DEAD SHOT مشخص می شود.

شاید بپسندید: اگه زبر و زرنگی، سریع بگو کی دست همه جاسوسا رو در ناشی گری از پشت بسته!؟

پاسخ تست قدرت بینایی با نوشته مبهم

امیدوارم از تست قدرت بینایی با نوشته مبهم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید: حکایت ضرب المثل تب کرد و مرد!

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: هوش کارآگاهی‌ات رو فعال کن و بگو چه کسی در ساخت لونه سگ نقش نداشته!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا توهم زده و فکر می کنه مرد جوون خوش تیپ شوهرشه!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

یکی از این ماشین های ون یه تفاوت جزئی با بقیه داره که فقط افراد دقیق متوجه میشن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: وقتی میگن چینی ها اعجوبه ان، الکی نیست| میخوای بدونی چرا این فیلمو ببین!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل ریگ به کفش داشتن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه آخر زرنگایی، بگو کدوم کارمند بخاطر فراز از کار تظاهر می کنه که حالش خوب نیست!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه تو 10 ثانیه مرغ و جوجه هایش رو پیدا کردی، مطمئن باش مثل عقاب چشات تیزه!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آنچه در نگاه اول در تصویر می بینی ترس واقعی‌ات رو آشکار می کنه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه 5 تفاوت دو تصویر پرنده رو تو 10 ثانیه پیدا کنی، خیلی تیزی!؟

 

برایتان جالب خواهد بود

با پیدا کردن 3 تفاوت تصویر دخترک، تیزی خودت رو اثبات کن!

اگه پرنده های استتار شده میون برف رو تو تصویر تشخیص بدی، چشات مثل شاهینه!

حکایت وزیر نادان دهقان دانا، مرد فقیری که راز پادشاه را فهمید!

با پیدا کردن سگ میون دسته گاوها، تمرکز خودت رو محک بزن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا