;
تفریح و سرگرمی

از چه چیز واقعاً نگرانی!؟ اگه میخای بدونی کافیه به عکس نگاه کنی و یکی از حیوونای خاص را انتخاب کنی!

تست شخصیت چهار حیوان: تست های تصویری شخصیت شناسی بیشترین جستجو را در اینترنت در طول فراگیری بیماری کووید 19 و ایام قرنطینه داشتند. آنها مطمئناً برای گذراندن زمان به شیوه ای سرگرم کننده مفید خواهند بود. اما اگر فکر می کنید که این تنها عملکرد آن هاست، سخت در اشتباه هستید. از طریق این تست ها می توانید چیزهای زیادی در مورد شخصیت خود بدانید، ویژگی هایی که حتی برای شما ناشناخته بوده است.

با تست شخصیت چهار حیوان و مجله خبری چشمک همراه باشید. این تست نگرانی هایی که در زمان حال با آن دست و پنجه نرم می کنید را به شما نشان می دهد.

شاید بپسندید: چشات قویه، پس ببین کدوم سیب گازخورده با بقیه فرق داره!؟

تست شخصیت چهار حیوان

این بار تست شخصیت شناسی جدیدی را برای شما آورده ایم که در شبکه های اجتماعی دست به دست شده است. کاری که باید انجام دهید این است که از بین چهار گزینه ای که در تصویر دارید، یک حیوان را انتخاب کنید (حیوانی که بیشتر توجه شما را جلب می کند، بدون اینکه زیاد به آن فکر کنید). حیوانی که انتخاب می‌کنید به طور کامل نشان می‌دهد که نگرانی‌های شما در حال حاضر چیست.

شاید بپسندید: کدوم یکی از افراد کافه یه قاتله!؟ | اگه پیداش کنی واقعا هوش پلیسی بالا داری!

تست شخصیت چهار حیوان

 

احتمالاً بپسندید: اگر بتونی تو 5 ثانیه 3 تفاوت نوک اردکی ها رو پیدا کنی، نابغه ای!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: حکایت فرزند باسواد چوپان که وقتی باسواد شد، کارش چندین برابر شد!

پاسخ تست شخصیت چهار حیوان

اکنون می توانید تفسیر انتخاب خود را مطالعه کنید.

شاید بپسندید: اگه چشات مثل شاهینه، 3 تفاوت گربه بامزه سمت چپ و راست رو تو 5 ثانیه پیدا کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: بگو کدوم فصل متولد شدی تا بهت بگم وجه غالب شخصیتی ات دقیقاً چیه!

انتخاب پروانه

اگر این تصویری بود که از بین همه گزینه های تست شخصیت چهار حیوان انتخاب کردید، باید بدانید که وقت آن رسیده است که به روابط با عزیزانتان بیشتر توجه کنید. این ممکن است به این دلیل باشد که شما بیش از آنچه از اطرافیان دریافت می کنید به آنها هدیه می دهید. انرژی ای که برای آن ها صرف می کنید، بسیار است. اگر می خواهید به اهداف خود برسید یا باید تعادل را بیشتر کنید. این بار زمان آن فرا رسیده است که خودتان را بیشتر به خودتان اختصاص دهید.

انتخاب ماهی

تصویر ماهی در تست شخصیت چهار حیوان بسیار بیشتر از آن چیزی است که شما فکر می کنید. شما آنقدر روی واقعیت متمرکز شده اید که به خودتان اجازه نمی دهید رویاپردازی کنید و فکر می کنید شانس با شما نیست. یک لحظه رویاپردازی کنید، این کار به شما کمک می کند اهدافی را تعیین کنید و در نتیجه به آنچه که خیلی آرزو دارید برسید. خروج از واقع گرایی برای لحظه ای به شما این امکان را می دهد تا راحت تر زندگی کنید. آنچه را که امروز مانع از لذت بردن شما می شود را رفع کند.

انتخاب سنجاب

اگر سنجاب را در تست شخصیت چهار حیوان انتخاب کردید، ممکن است لحظات زیادی عصبانی بوده و این وضعیت را پشت سر بگذارید. اما مراقب باشید که این باعث نمی شود از هدفی که برای رسیدن به آن در نظر گرفته اید دست بکشید. زمان تصمیم گیری فرا رسیده است و این بار باید قاطعیت داشته باشید. اجازه ندهید دیگران این کار را برای شما انجام دهند. برای لبخند زدن دوباره باید خودت را رها کنی و با خودت راحت باشی.

شاید بپسندید:ضریب هوشی خود را با حرکت دادن 1 چوب کبریت و منطقی کردن معادله آزمایش کنید!

انتخاب اسب

اگر انتخاب شما در تست شخصیت چهار حیوان، اسب بود، به این معنی است که باید کمی طرز فکر خود را تغییر دهید. اگر بخواهید عمیقاً در مورد مسائل و چیزها کاوش کنید به شما این امکان را نمی دهد که زیبایی در پدیده های ساده را به راحتی ببینید. زیبایی اغلب در چیزهای ساده است. البته تجزیه و تحلیل می تواند یک فضیلت بزرگ باشد، اما اکنون زمان آن نیست. به خود اجازه دهید که هر از گاهی تکانشی باشید.

امیدوارم از تست شخصیت چهار حیوان امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اگه قدرت دید و دقت‌ات خوبه، پس 3 تفاوت تصویر سگ سمت راستی و چپی را پیدا کن!

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: اگه خدای ریاضیاتی با توجه به سه معادله اول گربه، نوزاد و پستانک، معادله چهارم را حل کن!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید برایتان جالب باشد: آزمون شناسایی نوزاد واقعی از عروسک: فقط یه تیزبین نابغه میتونه تو یه نگاه عروسک را بین نوزادا شناسایی کنه!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی تازه به دوران رسیده: کدومیکی از این دو تا زن، تازه به دوران رسیده است؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: اگه نابغه ریاضی هستی این معادله را با یک حرکت درستش کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: آیا دقیق و تیزبین هستی، پس اشکال تصویر فوتبال آمریکایی رو تو 3 ثانیه پیدا کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: چه قدر منعطف و صبور هستی!؟یکی از منظره های غروب را انتخاب تا متوجه شوید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: معادله را با جابه جایی یک چوب کبریت درست کنید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آیا می تونی 2 چوب کبریت را به نحوی حرکت بدی که معادله صحیح باشد؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه هوش کارآگاهی بالا داشته باشی در یک نگاه می تونی دزد را شناسایی کنی!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: معمای شناخت والدین احمق: کدام یک از این پدر یا مادر، احمق تر و بی مسئولیت تر از دیگری است!؟

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناخت بیگانه در مترو: اگه دقت‌ات بالا باشه تو یه نگاه، بیگانه واگن مترو رو شناسایی می کنی!

آزمون بینایی پلنگ استتار شده: فقط یه تیزبین نابغه میتونه تو یه نگاه پلنگ برفی استتار شده را پیدا کنه!

معمای شناسایی گارسون واقعی: یه تیزبین واقعی تو یه نگاه، گارسون واقعی را شناسایی می کنه!

شناسایی همسر اصلی مرد: خیلی زبر و زرنگی پس بگو که همسر مرد کدومیک از این دو تا زنه!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + نه =

دکمه بازگشت به بالا