;
تفریح و سرگرمی

درونگرایی یا برون گرا!؟ | اگه نمی دونی فقط بگو تا نگاه اول چی دیدی تا بهت بگم!

تست شخصیت وابسته به درک اول: شما با کمک در تست شخصیت درک اول خواهید دانست که چه شخصیتی داشته اید. آنچه بیشتر توجه شما را به خود جلب می کند، به شما می گوید که نحوه زندگی شما چگونه است. این تست شخصیت شناسی، بیشترین بحث را در بین کاربران فیس بوک بوجود آورده است. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت وابسته به درک اول همراه شوید.

بیشتر بخوانید: با دلیل منطقی بگو کدومیکی از این آدما، بالا خونه اش رو اجاره داده!؟

در تست شخصیت وابسته به درک اول

امروز تستی در مقابل شما قرار دارد که می تواند حسابی شما و اطرافیانتان را سرگرم کند. در عین سرگرمی در تست شخصیت درک اول، شخصیت واقعی شما را نیز افشا خواهد کرد. انجام این تست بسیار آسان است و تنها با ارائه یک پاسخ از شما ممکن است. جرأت کنید در این تمرین کنجکاوی درون نگری شرکت کنید و از نتایج شگفت زده شوید! به تصویر تست شخصیت وابسته به درک اول نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه چشات عقابی باشه در 20 ثانیه تفاوت های دو تصویر کف دریا را پیدا می کنی!

تست شخصیت وابسته به درک اول

شاید بپسندید: حکایت زن زیبا و قاضی هوس باز !

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 شاید بپسندید: اگر تمام اعداد تصویر را تشخیص بدی، چشمات مثل چشم عقابه و مشکلی نداره!!

پاسخ در تست شخصیت وابسته به درک اول

برای شرکت در در تست شخصیت وابسته به درک اول، باید به تصویر ارائه شده در این یادداشت نگاه کنید و به یک سوال ساده پاسخ دهید: ابتدا چه چیزی را می بینید؟ ابتدا صورت دیدی یا ماه را؟ در پاراگراف های بعدی توضیح خواهیم داد که هر کدام در این تست شخصیت چه معنایی دارند.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت دید: اگه تیزبینی بگو که سگ مخفی کجاست!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: آیا می توانید خطای این تصویر را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید؟

تست شخصیت وابسته به درک اول

دیدن چهره

اگر اولین چیزی که توجه شما را در در تست شخصیت وابسته به درک اول به خود جلب کرد، چهره بود، شما فردی بسیار باهوش هستید. فردی برون گرا هستید که به ندرت علاقه دارید که مورد توجه قرار بگیرید. شخصیت شما به گونه ای است که به خاطر جذابیت و دوستی خود متمایز هستید. شما این توانایی را دارید که با غریبه ها گفتگو کنید و دوستان جدیدی پیدا کنید.  خود را از چیزی محروم نمی کنید. فکر می کنید که زندگی فقط یکبار اتفاق می افتد و لذا باید زندگی را زندگی کرد. شما منبع الهام برای بسیاری از مردم هستید.

شاید بپسندید: کدوم یکی از این 3 نفر داره ادای یه نقاش رو در میاره!؟

دیدن ماه

ماه در در تست شخصیت وابسته به درک اول نشان می دهد که شما فردی بسیار رویایی هستید. شاید بزرگترین ایراد در شخصیت شما این باشد که به آسانی نمی توانید از واژه “نه” استفاده کنید. شما با مردم مهربان و بخشنده هستید. شما نمی توانید بی عدالتی را تحمل کنید، چه رسد به افراد ریاکار. فردی متعهد و مسئولیت پذیر هستید. شما همه این ویژگی ها باعث شده که شما فرد دروانگرایی باشید.

 

امیدوارم از تست شخصیت وابسته به درک اول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:اگه چشات تیزه، تفاوت های دو تصویر خانه جادوگر را پیدا کن!

 

 

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:تست هوش: کدام لیوان زودتر پر می شود!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: یکی از چترها را انتخاب کن تا متوجه بشی که ذاتاً آدم تک رو هستی یا علاقمند کار تیمی!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: معادله را تو 10 ثانیه حل کن و ثابت که ریاضی ات عالیه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فقط یک نابغه ریاضی می تواند با جابجایی 2 چوب کبریت معادله 81-51=67 را تصحیح کند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: ضریب هوشی‌ات مثل هرکول پوآرو باشه، صاحب قایق تفریحی رو پیدا می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:تست هوش: در صورت ادغام شدن 2 قطعه، نتیجه کدام گزینه است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:اول چی دیدی تا بگم که کدام ویژگی ات را برای موفقیت باید تقویت کنی!

 

 

 

 

شاید برایتان جالب باشد

چیستان: یک واژه بگوئید که همه حروف در آن باشد!؟

کدومیک از این سه زن تنها، متهم فراری را تو خونه اش پنهون کرده!؟

آدم جاه طلبی یا قانع | برای پاسخ کافیه یکی از درختان تصویر را انتخاب کنی!

با دلیل منطقی بگو کدومیکی از افراد تصویر مدیر یه شرکته!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 9 =

دکمه بازگشت به بالا