;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: در مواجه با شرایط سخت، چیکار می کنی!؟

تست شخصیت وابسته به اولین فهم: تست های شخصیت ابزار ارزشمندی برای روانشناسان، مشاوران و مربیان هستند. آنها می توانند تصویری از مشخصات روانشناختی یک فرد ارائه دهند و به درک نقاط قوت و ضعف آنها کمک کنند. اما باید گفت که برای به دست آوردن اطلاعات در مورد شخصیت، همیشه نیازی به انجام تست های بسیار پیچیده نیست. تست های شخصیت شناسی تصویری وب سایت چشمک که براساس اولین انتخاب، اولین برداشت و … طراحی شده اند می توانند ضمیر ناخودآگاه و شخصیت شما را روشن کنند!

بر همین اساس تست شخصیت وابسته به اولین فهم، یک ابزار سریع و آسان برای استفاده است که اطلاعات بسیار جالبی در مورد افکار، احساسات و رفتار شما ارائه می دهد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت وابسته به اولین فهم همراه باشید.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل توبه گرگ مرگ است!

تست شخصیت وابسته به اولین فهم

این تست شخصیت تصویری می تواند نشان دهد که چه چیزی مانع از دستیابی به اهداف و رویاهای یک فرد می شود. نتایج می تواند به شما کمک کند تا خودتان را بهتر بشناسید و راه حل هایی برای مشکلاتی که روزانه با آن مواجه می شوید بیابید.

شاید بپسندید: بگو اول چی دیدی تا بهت بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!

تست شخصیت وابسته به اولین فهم

شاید بپسندید: آدم جاه طلبی یا قانع | برای پاسخ کافیه یکی از درختان تصویر را انتخاب کنی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا نامزد این خانم خوشکله رو بین این 3 نفر تشخیص میدن!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:  آیا فرد حساسی هستی؟ یک نماد را انتخاب کن تا تست بهت بگه!

تفسیر تست شخصیت وابسته به اولین فهم

احتمالا تصویر را دیده و اولین برداشت و نگاه شما از تصویر نیز شکل گرفته است. لذا اکنون می توانید به بخش تفاسیر مراجعه کنید. اطمینان داریم نتایج این تست شما را شگفت زده خواهد کرد. پس با یک تست شخصیت شناسی دیگر در مجله خبری چشمک ما را همراهی کنید.

شاید بپسندید: قدرت دید و تمرکزت قوی باشه در 10 ثانیه همه خرس ها را شناسایی می کنی!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: مثل هرکول پوآرو باهوش باشی خیلی راحت کودک ربا را شناسایی می کنی!

تست شخصیت وابسته به اولین فهم

اگر اول سربازان را دیدید

اگر شما ابتدا پرسنل نظامی را می بینید، به احتمال زیاد بسیار منظم و آماده چالش ها هستید. شما فردی هستید که می دانید برای رسیدن به آن چه می خواهید چه کاری باید انجام دهید. شما پیگیر و سخت کوش هستید و بزرگترین ترس شما عدم موفقیت است. بزرگترین چالش شما یافتن راهی برای استراحت و لذت بردن از سفر بدون فراموش کردن مراقبت از خود است.

شاید بپسندید: سرعت پردازش ذهنت را با ارائه پاسخ معادله 180÷3×2-6=؟ در 5 ثانیه امتحان کن!

اول سواران را دیدید

شما از آن دسته افرادی هستید که به احتمال زیاد خوش بین و شجاع اید. عاشق ماجراجویی و چالش هستید، اما گاهی فراموش می کنید که همه چیز سرگرم کننده و آسان نیست. بزرگترین ترس شما تغییر و ریسک است. همچنین بزرگترین چالش شما این است که شرایط در حال تغییر را بپذیرید و یاد بگیرید که با شجاعت با آنها روبرو شوید.

اگر ابتدا چهره ای را دیدید

در صورتی که شما از آن دسته افرادی هستید که ابتدا چهره ای را می بینید، به احتمال زیاد فردی هستید که برای روابط انسانی ارزش قائل هستید. بزرگترین ترس شما از تنهایی و ناتوانی در برقراری ارتباط با دیگران است. و بزرگترین چالش شما این است که بیاموزید نیاز خود به صمیمیت را با تمایل خود برای ارتباط با دیگران متعادل کنید.

شاید بپسندید: سرعت پردازش ذهنت را با ارائه پاسخ معادله 180÷3×2-6=؟ در 5 ثانیه امتحان کن!

اول عقاب را دیدید

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که ابتدا عقاب را می بینید، به احتمال زیاد فردی هستید که دائماً به دنبال پیشرفت هستید. بزرگترین ترس شما کمبود جاه طلبی یا احساس عدم قدردانی از کار شماست. و بزرگترین چالش شما این است که بپذیرید موفقیت همیشه آنی نیست و زمان لازم را برای رسیدن به اهداف خود اختصاص دهید.

امیدوارم از تست شخصیت وابسته به اولین فهم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالا بپسندید: ریاضیدانا جواب بدن: با توجه به دو معادله اول حاصل معادله 23+30=؟ چی میشه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: حکایت شنیدنی مرد حکیم و حاکم شهر!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:یکی از نقشه ها را انتخاب کن تا بهت بگم که آیا یک رهبر متولد شدی یا خیر؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:تفاوت های دو تصویر سگ بامزه را پیدا کنید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: شرلوک هولمز باشی در یک نگاه مادر کودک را شناسایی می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:اول چی دیدی تا بگم که کدام ویژگی ات را برای موفقیت باید تقویت کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: حکایت حرف حق را باید زیر لحاف گفت!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: فقط افرادی که چشمای تیز دارند، کدوهای هاووین متفاوت را پیدا می کنند!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

اگر باهوشی در 8 ثانیه ارزش عددی هر حیوان را پیدا کن!

با شناسایی شیر کوهی که در کمین گوزنه، اثبات کن قدرت دیدت مثل شاهینه!

در 10 ثانیه تفاوت های تصویر ساحل و دخترک را پیدا کنید!

اولین چیزی که در تصویر می‌بینی، تعیین می‌کنه که یک رهبر هستی یا نه؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا