;
تفریح و سرگرمی

تو دوستی چه جور هستی!؟ | کافیه بگی اول تو تصویر چی دیدی تا نتیجه شگفت زده ات کنه!

تست شخصیت نگاه اول: آنچه تست شخصیت نگاه اول به دنبال آن است، پاسخ به این سوال است که شما اساساً برای اطرافیان خود چه نوع دوستی هستید؟ همان طور که می دانید تست های شخصیت برای آشکار کردن ویژگی های شخصیتی غالب شما طراحی شده اند. تست امروز برای کمک به ارزیابی جنبه های شخصیت در یک محیط اجتماعی عالی است. به روشی آسان و سرگرم کننده می تواند بینش عمیق تری را درباره خود بدست آورید.

شاید بپسندید: تیزبین و دقیق باشی خیلی راحت، سه تا تفاوت تصویر پنگوئن شال و کلاه کرده را پیدا می کنی!

تست شخصیت نگاه اول

این تست به شما این امکان را می دهد که در عرض چند ثانیه بدانید که در دوستی، دقیقا چگون آدمی هستید!؟ پیوندهای دوستی که برای زندگی اجتماعی ضروری است، به پیشرفت شخصی شما کمک می کند. یک رابطه دوستانه خوب به شما این امکان را می دهد که بدون ترس از قضاوت، آرامش خاطر داشته باشید. شما می توانید شادی، غم، نگرانی و تردید خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

یک دوستی قوی مبتنی بر وفاداری، گوش دادن و حمایت است. دوستان می توانند بسیار خاص و مهم باشند، به خصوص در سخت ترین لحظات زندگی شما. پس برای شناخت خود در دوستی تست شخصیت نگاه اول را از دست ندهید. مجله خبری چشمک هر روز با شماست تا شما لحظات شاد و سرگرم کننده ای داشته باشید. با هم تصویر تست شخصیت نگاه اول را مرور می کنیم. تنها بگوئید در نگاه اول چه چیزی توجه شما را جلب کرد!؟

شاید بپسندید: آزمون شناسایی نوزاد واقعی: فقط یه تیزبین نابغه میتونه تو یه نگاه عروسک را بین نوزادا شناسایی کنه!

تست شخصیت نگاه اول

احتمالاً بپسندید: یکی از بیمارای حاضر در بخش رادیولوژی، بزودی می میره!| تیزبین باشی سریع متوجه میشی!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت دسته گل به آب داده!

.

.

.

.

.

معمای شناسایی فرد ثروتمند هواپیما:نکته سنج باشی، سیم ثانیه فرد ثروتمند داخل هواپیما را پیدا میکنی!

پاسخ تست شخصیت نگاه اول

تست شخصیت امروز یک تصویر با دو نیم رخ (نیمرخ یک زن و یک مرد) ارائه شده بود. چالش این بود که به تصویر نگاه کرده و اشاره می کردید که کدام یک را اول دیدید یا کدام یک بیشتر توجه شما را جلب می کند. به یاد داشته باشید که با این نوع آزمون، هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد. هر کس با توجه به نوع نگاه و شخصیت ممکن است در ابتدا نیمرخ خاصی توجه اش را جلب کند. اکنون که پاسخ را می دانید می توانیم به پاسخ و تفاسیر مراجعه کنیم.

در اینجا پاسخ تست شخصیت نگاه اول ارائه شده است. با این حال، در نظر داشته باشید که این نوع آزمون پایه علمی ندارد. هدف آن این است که شما را سرگرم کند و اوقات خوبی را با دوستان، خانواده یا همکاران به شما بدهد.

احتمالا بپسندید: میخای بدونی شخصیت ات به صورت کلی چه جوریه، کافیه یه تصویر از سایه ها رو انتخاب کنی!

 

 

.

شاید بپسندید: اگه باهوش و زرنگی 5 تفاوت بین دو تا تصویر “اما واتسون” را در کمتر از 15 ثانیه پیدا کن!

 

 

.

شاید بپسندید:  حکایت خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو !

تست شخصیت نگاه اول

برایتان جالب خواهد بود: فقط کسایی که قوانین ریاضی رو خوب بلد باشند، میتونن این معادله ریاضی حیرت انگیز را حل کنند؟

اگر ابتدا نیمرخ مردی را دیدید

دیدن نیمرخ مرد در تست شخصیت نگاه اول، نشان می‌دهد که شما فردی بسیار محافظت کننده نسبت به دوستان خود هستید. در دوستی، همیشه بهترین ها را برای دوستان خود می خواهید. شما شخصیت قوی دارید که می تواند سبب شود که دوستانتان همواره نسبت به شما نگاه ویژه ای داشته باشند. همان گونه که اشاره شد، شما همواره نگاه حفاظتی نسبت به دوستان خود دارید، به همین دلیل برای شما سخت است که متوجه اشتباه آنها شوید.

شاید بپسندید:معمای ریاضی چالشی سخت: ضریب هوشی خود را با حرکت 2 چوب کبریت و تصحیح معادله اثبات کنید!

اگر ابتدا نیمرخ یک زن را دیدید

اگر نیمرخ زن در تست شخصیت نگاه اول، توجه شما را جلب کرد به این معناست که شما نسبت به دوستان خود فردی مهربان و صمیمی هستید. دوست دارید به سوی روابطی که به شما نیاز دارند، دست یاری دراز کنید. به لطف صراحت خود، تمایل دارید همیشه سخنان خود را بدون کم و کاست به آنها بگویید. به دلیل همین ویژگی های شخصیتی قادر به ایجاد روابط قابل اعتماد و پایدار هستید. با توجه به آنچه ذکر شد، این تست در واقع تلاش کرده است تا جنبه های مثبت شما در روابط و دوستی را به گوشزد کند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه: اگه تو یه نگاه مشکل عکس آرایشگاه زنانه را پیدا کنی، نابغه‌ای!

امیدوارم از تست شخصیت نگاه اول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش تصویری: با حل این معادله ریاضی، میزان هوش خود را محک بزنید!

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه باهوشا: تو این شیرینی فروشی یه اشتباه وجود داره، اون اشتباه چیه!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت ماستمالی کردن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فقط آدمای تیزبین میتونن تو 5 ثانیه حرف های متفاوت را بین Y ها ببینند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: تنها تیزبین ها قادر به شناسایی اشتباهات تصویر آشپزخانه زن خانه دار هستند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:دو تا عدد 5 میان 3 ها گم شده، اگه چشات قوی باشه تو 5 ثانیه پیداشون می کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: فقط یه نابغه تیزبین میتونه تو یه نگاه فیگور متفاوت رو تو تصویر پیدا کنه!

شاید برایتان جالب باشد

شاید کمی عجیب باشد، اما با انتخاب یکی از این گل ها متوجه میشی که برای موفقیت چی کم داری!؟

اگه در کمتر از 5 ثانیه معادله ریاضی را اصلاح کنی، ضریب هوشی ات خیلی بالاست!

قابل توجه افراد تیزبین: اگه تو نگاه اول اشکال تصویر رو بگی واقعا تیزبین و نابغه ای!

معمای شناسایی قاتل تصویر: اگه هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که کدوم مرد میتونه قاتل باشه!؟

با یافتن پاسخ این معمای ریاضی در 10 ثانیه ثابت کنید که نابغه هستید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا