;
تفریح و سرگرمی

آیا یک رهبر متولد شده ای!؟ کافیه پروانه ای که به سمتش جذب شدی را انتخاب کنی!

تست شخصیت نوع انتخاب: یکی از پروانه ها را که مجذوب آنها شدی را انتخاب کن. با کمک این تست رهبر بودن خود و یا نقاط ضعف و قدرت خود را شناسایی کنید. تست های شخصیت به طور گسترده ای برای ارزیابی استعداد و نقاط قوت حرفه ای و همچنین زمینه های بهبود استفاده می شود. تست شخصیت نوع انتخاب یک تست شخصیت منحصر به فرد است که به طور خاص برای شناسایی قدرت رهبری شما طراحی شده است. پنج پروانه ای که به شما معرفی می شود هر کدام سطوح مختلف رهبری را نشان می دهند و ارزیابی از استعداد شما در هر زمینه را ارائه می دهند.

شاید بپسندید: اگر نابغه و تیزبین باشی خیلی راحت 5 تا کتاب تصویر را پیدا می کنی!؟ خیلی ها موفق نمیشن!

تست شخصیت نوع انتخاب

همان طور که اشاره شد شما با کمک تست شخصیت نوع انتخاب خواهید توانست رویکرد فرماندهی خود و مزایا و معایب آن را کشف کنید! دریابید که چه نوع رهبری هستید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی تفاوت تابلوی پلیس: اگه تیز و زبلی، می تونی خیلی سریع 5 تفاوت رو تو تصویر پیدا کنی!

هر پروانه دارای ویژگی ها و ویژگی های خاص خود است که می تواند به شما در درک اینکه چگونه تمایل دارید رهبری کنید کمک کند. تست پروانه فرصتی برای کشف نقاط قوت و ضعف خود به منظور کمک به شما برای تبدیل شدن به یک رهبر موثرتر ارائه می دهد. با بینش خود، می توانید شروع به ایجاد تغییراتی کنید که به شما کمک می کند در حرفه خود برتر باشید.

شاید بپسندید: چه کسی تو این تصویر روانی نیست!؟ | فقط یه تیزبین میتونه تو 3 ثانیه موفق بشه!

تست شخصیت نوع انتخاب

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی با شیر: چند شیر آفریقایی را تو این عکس می بینی!؟ فقط تیزبین ها موفق میشن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه قدرت دید و دقت‌ات خوبه، پس 3 تفاوت تصویر سگ سمت راستی و چپی را پیدا کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: نوابغ ریاضی تنها با یک حرکت کبریت، خطای معادله را تشخیص و به صورت منطقی آن را حل می کنند!

پاسخ تست شخصیت نوع انتخاب

تست پروانه نقطه شروع خوبی برای درک اینکه چگونه رهبری می کنید و چگونه می توانید رهبر بهتری شوید است. با انجام این تست شخصیت، می توانید بینش های ارزشمندی را در مورد خود به دست آورید و روند بازگشایی سبک رهبری خود را آغاز کنید.

شاید بپسندید: حکایت خر ما از کرگی دم نداشت!

شخصیت براساس نوع انتخاب

احتمالاً بپسندید: آیا می توانید عدد “280” را در میان 208 ها تنها در 5 ثانیه پیدا کنید؟ فقط 15 درصد افراد موفق شدند!

.

.

.

.

واقعا خودت رو میشناسی؛ ذهن تحلیلی داری یا خلاق!؟| کافیه بگی تو نگاه اول چی دیدی!؟

پروانه 1: یک رهبر متولد شده

افرادی که به پروانه 1 در تست شخصیت نوع انتخاب کشیده می شوند، رهبران طبیعی هستند. آنها مستقل و قاطع هستند و وقتی نوبت به کارشان می رسد به چیزی کمتر از کمال رضایت نمی دهند. آن‌ها می‌دانند چه می‌خواهند و چگونه به آن دست یابند، که از آنها رهبرانی عالی می‌سازد. آنها کنترل موقعیت ها را به دست می گیرند و می توانند دیگران را برای انجام همین کار ترغیب کنند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پدر نوزاد: اگه نابغه باشی در یک نگاه پدر نوزاد شناسایی می کنی!

پروانه 2: یک متفکر خلاق

کسانی که به پروانه 2 در تست شخصیت نوع انتخاب کشیده می شوند، ذهنیت خلاقانه ای دارند. آنها خارج از چارچوب فکر می کنند و راه حل های جدیدی را روی میز می آورند. آنها ذهنی باز دارند و به جزئیات توجه دارند. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا ایده‌های نوآورانه‌ای ارائه کنند که می‌تواند به سرعت اجرا شود. این نوع تفکر خلاق در رهبری مؤثر ضروری است.

شاید بپسندید: مادر نوزاد کدومیکی از این دو تا زن هست!؟ اگه بتونی تو 5 ثانیه جواب رو پیدا کنی آخر نابغه هایی!

پروانه 3: یک رهبر مشارکتی

افراد پروانه 3 انتخابی در تست شخصیت نوع انتخاب، ذاتاً بسیار با هم همکاری دارند. آنها از کار کردن به عنوان بخشی از یک تیم لذت می برند و از همراهی دیگران با ایده های خود دریغ نخواهند کرد. آنها در گوش دادن به حرف های دیگران عالی هستند و قبل از تصمیم گیری نظر همه را در نظر می گیرند. این به ایجاد محیطی از اعتماد کمک می کند که برای رهبری موفق ضروری است.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی تازه به دوران رسیده: کدومیکی از این دو تا زن، تازه به دوران رسیده است؟

پروانه 4: ذهن تحلیلی

افراد پروانه 4 انتخابی در تست شخصیت نوع انتخاب دارای ذهن تحلیلی هستند. آنها قبل از اقدام در مورد هر مشکل یا چالشی که پیش می آید، انتقادی فکر می کنند. آنها همچنین چشم دقیقی برای جزئیات دارند که به آنها امکان می دهد مشکلات یا فرصت های بالقوه را قبل از هر کس دیگری شناسایی کنند. این باعث می شود که آنها در نقش های رهبری ارزشمند باشند زیرا می توانند مسائل را قبل از تبدیل شدن به مشکلات بزرگتر پیش بینی کنند.

شاید بپسندید:خیلی تیزی، پس سریع بگو کدوم طاووس با دوتای دیگه فرق داره!

پروانه 5: تصمیم گیرنده

پروانه 5 در تست شخصیت نوع انتخاب، افرادی ذاتا تعیین کننده هستند. هنگامی که با تصمیمات دشوار روبرو می شوند، می دانند چگونه آرام بمانند و در زمان مناسب انتخاب درستی داشته باشند. آن‌ها می‌دانند که گاهی برای جلوگیری از آسیب بیشتر یا استفاده از یک فرصت، باید سریع عمل کنید. این ویژگی آنها را به رهبرانی بزرگ تبدیل می کند زیرا می توانند بدون تردید تصمیمات سخت بگیرند.

امیدوارم از تست شخصیت نوع انتخاب استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

معمای شناخت مسافر از آینده: یکی از آدمای تصویر از آینده به گذشته رفته، کدومیکی هست!؟

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: فقط افراد تیزبین قادرند تو 5 ثانیه، 3 تا تفاوت تو تصویر گربه بامزه را پیدا کنند!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی خوردنی امن: کدامیک از این خوردنی ها سالم است و برای دخترک ضرری ندارد!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

برایتان جالب خواهد بود: اگه باهوش و زرنگی 5 تفاوت بین دو تا تصویر “اما واتسون” را در کمتر از 15 ثانیه پیدا کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: دکتره راست میگه یا زن!؟ بیمار باندپیچی شده یه زن هست یا یه مرد، باهوشا راحت می فهمن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: آزمون شناخت مردی که دو معشوقه دارد: باهوشا و افراد دقیق میتونن این مرد را پیدا کنند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: معمای شناسایی قاتل تصویر: اگه هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که کدوم مرد میتونه قاتل باشه!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: معمای شناخت احمق ساختمان: با توجه به شرایط، کدومیکی میتونه یه احمق تمام عیار باشه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: فقط بگو تو تصویر چی دیدی تا بگم که برای پیشرفت تو کارا، نیاز به دیگران داری یا باید تنهایی عمل کنی!

شاید برایتان جالب باشد

آیا می دونی با هر کسی چطوری رفتار و تعامل کنی!؟ کافیه بگی که کدومیک از این پرها را می پسندی!؟

ضریب هوشی خود را با حرکت دادن 1 چوب کبریت و منطقی کردن معادله آزمایش کنید!

تو دوستی چه جور هستی!؟ | کافیه بگی اول تو تصویر چی دیدی تا نتیجه شگفت زده ات کنه!

چه کسی در این مراسم ازدواج دروغ می گوید، کشیش یا آقای داماد!؟

آیا از شغل فعلی خودت راضی هستی؟ کافیه یه سگ رو انتخاب کنی تا از نتیجه شگفت زده شوی!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 1 =

دکمه بازگشت به بالا