;
تفریح و سرگرمی

قرار باشه یکی از  این 5 میوه رو انتخاب کنی، کدومه!؟ | چقدر  میتونی احساسات بقیه رو درک کنی!؟

تست شخصیت متکی به انتخاب میوه: آیا کنجکاو هستید که بدانید میوه مورد علاقه شما در مورد توانایی شما در همدلی چه می گوید؟ این تست شخصیتی سرگرم کننده و تعاملی را انجام دهید و بدانید! فقط با انتخاب یک میوه، می توانید بینش های جدیدی در مورد شخصیت و ویژگی های خود بیابید که شما را منحصر به فرد می کند. امروز تست کنید و ببینید میوه مورد علاقه شما چه چیزی می تواند به شما بگوید! با مجله خبری چشمک و تست شخصیت متکی به انتخاب میوه همراه شوید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این مسافرا، پالتوی مهماندار هواپیما رو دزدیده!؟

تست شخصیت متکی به انتخاب میوه

تست های شخصیت یک راه جالب و سرگرم کننده برای به دست آوردن بینش در مورد شخصیت و وضعیت روحی و روانی شما هستند. این تست خاص برای این طراحی شده است که به شما اطلاعاتی در مورد اینکه چقدر می توانید احساسات دیگران را درک کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید، ارائه می دهد. با مجله خبری چشمک همراه شوید.

شاید بپسندید: اگه دقت و بینایی ات خوب باشه تو 10 ثانیه 3 تا اختلاف بین دو منظره رو پیدا می کنی!

تست شخصیت متکی به انتخاب میوه

جالب خواهد بود: کی جمله روی تخته رو درباره خانم معلم نوشته!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: قدرت تفکر خود را با پیدا کردن مقدار عددی اشکال هندسی ارزیابی کنید!

 

 

.

.

احتمالاً بپسندید: علت تعجب کردن خانمه چیه!؟ | فقط باهوشا تو یه نگاه متوجه میشن!

جواب تست شخصیت متکی به انتخاب میوه

این تست بر اساس یک نظریه رایج است که نشان می دهد انواع خاصی از میوه ها سطوح مختلفی از همدلی را نشان می دهند. انتخاب میوه سطح درک شما از احساسات و عواطف دیگران را نشان می دهد. نتایج این آزمون به منظور ارائه بینشی در مورد اینکه چقدر می توانید با دیگران همدلی کنید و چگونه این ممکن است بر روابط شما تأثیر بگذارد، ارائه می شود.

جالب خواهد بود: کدومیکی از این 3 نفر نامزد این خانمه است!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل نرود میخ آهنی در سنگ!

تست متکی به انتخاب میوه

توت فرنگی: همدل

افرادی که توت فرنگی را انتخاب می کنند نشان می دهند که همدل هستند. این بدان معناست که آنها نسبت به عواطف و احساسات دیگران بسیار حساس هستند و این توانایی را دارند که خود را به جای دیگران بگذارند. آنها به عنوان دلسوز شناخته می شوند و معمولاً به موقعیت ها با درک پاسخ می دهند.

این افراد یک توانایی ذاتی برای احساس آنچه دیگران احساس می کنند دارند، و اغلب برای کمک به افراد نیازمند تلاش می کنند.

جالب خواهد بود: با خنده دارترین جوک های غضنفر ساعت ها بخندید و شاد باشید!

زردآلو: بیش از حد حساس

افرادی که زردآلو را انتخاب می کنند نشان می دهند که بیش از حد حساس هستند. این به این معنی است که آنها تمایل دارند چیزها را بیش از حد شخصی بگیرند و به راحتی می توانند از گفتار یا اعمال دیگران صدمه ببینند. آنها اغلب تصمیم گیری به تنهایی برایشان مشکل است و ممکن است قبل از هر اقدامی از دیگران مشاوره بگیرند. افراد دارای این ویژگی حس همدلی قوی دارند، اما ممکن است بیش از حد نگران نظرات دیگران باشند.

جالب خواهد بود: نکته تصویر اتاق بیمار را پیدا کن! | فقط تیزبینا و نابغه ها متوجه میشن!

تمشک: دلسوز

افرادی که تمشک را انتخاب می کنند نشان می دهند که دلسوز هستند. این بدان معناست که آنها درک درستی از مصائب دیگران دارند و فعالانه برای کمک به نیازمندان تلاش می کنند.

آنها با زمان، منابع و انرژی خود سخاوتمند هستند و تلاش می کنند تا دنیا را برای همه افراد در آن بهتر کنند. افراد دارای این ویژگی اغلب نقش های رهبری را در جوامع خود به عهده می گیرند و در مواقع سختی می توان روی آنها حساب کرد.

هلو: به راحتی تحت تأثیر

افرادی که هلو را انتخاب می کنند نشان می دهند که به راحتی تحت تأثیر قرار می گیرند. این بدان معنی است که آنها می توانند در هنگام تصمیم گیری تحت تأثیر همسالان یا تأثیرات بیرونی قرار گیرند. آن‌ها اغلب با ایستادگی برای خود دست و پنجه نرم می‌کنند و ممکن است بیان عقاید خود برایشان مشکل باشد. افراد دارای این ویژگی ممکن است بیش از حد به دیگران وابسته باشند یا با تصمیم گیری مستقل دست و پنجه نرم کنند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل صد رحمت به دزد سرِ گردنه!

آناناس: درک

افرادی که آناناس را انتخاب می کنند نشان می دهند که درک می کنند. این بدان معنی است که آنها یک حس ذاتی همدلی دارند که به آنها امکان می دهد فراتر از سطح یک موقعیت را ببینند. آنها درک می کنند که چرا مردم حتی اگر با آن موافق نباشند، کاری را انجام می دهند و تلاش می کنند تا راه حلی مسالمت آمیز برای درگیری ها ایجاد کنند. افراد دارای این ویژگی قدردانی عمیقی از تفاوت‌های بین افراد دارند و به دنبال راه‌هایی برای پر کردن شکاف‌ها هستند.

امیدواریم از تست شخصیت متکی به انتخاب میوه استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

جالب خواهد بود: کدومیکی از افراد حاضر تو قبرستون، زنده نیست!؟ | تیزبینی و نکته سنجی خودت رو اثبات کن!

 

 

 

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: فقط یه تیزبین میتونه تو 15 ثانیه تفاوت های دو تصویر لاک پشت را پیدا کنه!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

جالب خواهد بود: حکایت خیاط دزد از داستان های پندآموز مثنوی معنوی!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

3 اختلاف میان دو تا گراز دربایی را پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: واکنشت وقتی چیزی رو بلد نیستی و بهت میگن چیه!؟ بگو تو تصویر اول چی دیدی تا بگم!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید:چیستان: آن چیست که برخی حیوانات در دهان و بعضی در دم دارند!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:بابای دختر بچه، کدومیکی از این آقایون خوش تیپه!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چیستان جالب: در گوش و چشم هست ولی در دهان نیست!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

جالب خواهد بود: اگه مطمئنی خیلی نابغه ای، بگو کدوم یکی از این خانما تظاهر می کنه پولداره!؟

شاید برایتان جالب باشد

یه منظره رو انتخاب کن تا بگم کلاً چه جور آدمی هستی!؟

چیستان: چون چهارده ساله شود بالغ شود/ چون به سی رسد بچه شود!

 اگه فکر می کنی خدای ریاضیاتی با جابجایی 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

 کدومیک از این خانم خوشکلا به لحاظ مالی اوضاع خوبی نداره!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا