;
تفریح و سرگرمی

خونه رویایی‌ات کدومه!؟ | انتخابت نشون میده که چه چیزی تو زندگی واقعاً برات مهمه!؟

تست شخصیت متکی به انتخاب خانه: آیا کنجکاو هستید که بدانید چه چیزی باعث می شود در زندگی احساس امنیت کنید؟ این تست شخصیتی جالب را انجام دهید تا متوجه شوید! آسان است. فقط خانه رویایی خود را انتخاب کنید و ببینید نتایج شما را به کجا می برد. امروز پاسخ هایی را که به دنبال آن هستید دریافت کنید! با مجله خبری چشمک و تست شخصیت متکی به انتخاب خانه همراه شوید.

شاید بپسندید: فکر می کنی تیزبینی، پس 5 تا اختلاف تصویر پسرک راست و چپ را شناسایی کن!؟

تست شخصیت متکی به انتخاب خانه

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه چیزی باعث می شود در زندگی خود احساس امنیت کنید؟ پاسخ ممکن است نزدیکتر از آنچه فکر می کنید باشد! تست شخصیت متکی به انتخاب خانه را انجام دهید و با انتخاب خانه رویایی خود متوجه شوید. این تست می تواند به شما در درک ارزش ها، علایق و انگیزه هایی که هویت منحصر به فرد شما را می سازد کمک کند.

تست های شخصیت ده ها سال است که برای تعیین ویژگی های یک فرد استفاده می شود. در این تست خاص، ما بر روی آنچه باعث می شود در زندگی خود احساس امنیت کنید، تمرکز خواهیم کرد.

شاید بپسندید: این آقا در نهایت با یکی از این سه خانم ازدواج کرد، اون کدومیکی هست!؟

تست شخصیت متکی به انتخاب خانه

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل نرود میخ آهنی در سنگ!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه فکر می کنی خدای ریاضیاتی با جابجایی 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

جواب و تفسیر تست شخصیت متکی به انتخاب خانه

با انتخاب خانه ای که می خواهید در آن زندگی کنید، می توانید بینشی در مورد آنچه برای شما مهم است و اینکه چگونه بر نحوه زندگی شما تأثیر می گذارد به دست آورید. این یک فرصت عالی برای کشف عمیق تر خود و آگاهی بیشتر از نیازهای درونی است. پس آماده شوید تا بفهمید چه چیزی باعث می شود در زندگی خود احساس امنیت کنید!

اکنون خانه ای را که انتخاب کرده اید که با شما صحبت می کند، بهتر است رازهای درون را باز کنید.

جالب خواهد بود: باهوشا بیان جلو : 30 تقسیم بر نیم و به اضافه 10 چند می شود!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کلاهش پس معرکه است!

تست متکی به انتخاب خانه

خانه یک:

افرادی که خانه یک را انتخاب می کنند، وابستگی شدیدی به خانه خود و کسانی که در آن زندگی می کنند دارند. آنها خانواده محور، وفادار و سخاوتمند هستند.

این افراد به دنبال ثبات و امنیت هستند و مطمئن می شوند خانه آنها پر از عشق و راحتی است. این افراد برای سنت ها ارزش زیادی قائل هستند، به خصوص در مورد جشن گرفتن مناسبت های خاص با عزیزانشان. آنها تمایل دارند احساساتی باشند و از تزئین خانه خود برای انعکاس خاطراتی که برایشان عزیز است لذت می برند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل صد رحمت به دزد سرِ گردنه!

خانه دو:

افرادی که خانه دو را انتخاب می کنند به داشتن فضایی که تماما متعلق به خودشان است اهمیت می دهند. آنها مستقل، متکی به خود و به توانایی خود در مراقبت از خود مطمئن هستند.

این افراد برای آزادی و خودمختاری ارزش قائل هستند و اغلب به دنبال فرصت هایی برای باز کردن بال های خود و کشف چیزهای جدید هستند. آنها به ریسک کردن اعتقاد دارند و تلاش می کنند تا فضای خود را بازتابی از شخصیت خود کنند. خانه رویایی آنها امتدادی از خودشان است و راهی برای ابراز وجود فراهم می کند.

خانه سه:

کسانی که خانه سه را انتخاب می کنند به دنبال یک پناهگاه امن به دور از شلوغی زندگی روزمره هستند. آنها برای آرامش و سکوت ارزش قائل هستند و آرامش را در آشنایی با خانه خود می یابند. این افراد تمایل دارند درون نگر باشند و از خانه خود به عنوان مکانی برای تأمل و تفکر استفاده می کنند. آنها همچنین بسیار خلاق هستند و از فضای خود به عنوان فرصتی برای بیان هنری استفاده می کنند. خانه پناهگاه این افراد است. جایی که بدون قضاوت می توانند خودشان باشند.

امیدوارم از تست شخصیت متکی به انتخاب خانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

جالب خواهد بود: کدومیکی از افراد حاضر تو قبرستون، زنده نیست!؟ | تیزبینی و نکته سنجی خودت رو اثبات کن!

 

 

 

 

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این دو تا مرد برای مرخصی از زندان بیرون آمده است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

جالب خواهد بود: چیستان: قبل از کشف قله‌ اورست، کدام قله بلندترین قله‌ روی زمین بود؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

آدم واقعی را میون مانکن ها شناسایی کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

خانه یک طبقه ایی که همه چیزش(دیوارها، درها، پنجره ها، مبلمان) زرد است، پله هایخانه چه رنگی‌اند!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: چیستان جالب: آن کدام درخت است که تا به حال کاشته نشده است!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: خانم خانما به کدومیکی از این دو تا خوشتیپ، برا ازدواج جواب مثبت میده!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:اگه تو یه نگاه، گربه ای که داره گریه می کنه را پیدا کنی خیلی تیزی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: به نظر شما کدومیکی از این خانم خانما از یکی دیگه پولدارتره!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

جالب خواهد بود: اگه مطمئنی خیلی نابغه ای، بگو کدوم یکی از این خانما تظاهر می کنه پولداره!؟

شاید برایتان جالب باشد

چقدر تو زندگی مستقل و آزادی!؟| کافیه یکی از کبوترها را انتخاب کنی تا متوجه بشی!

چیستان: اون چه سوالیه که هیچ وقت نمی‌تونی بهش پاسخ بله بگی؟

کدوم یکی از این خانم خوشکلا نامزد بیمار روی تخت هست!؟

اگه بتونی شکلک خندانی که با بقیه متفاوته پیدا کنی حتماً برا خودت اسپند دود کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا