;
تفریح و سرگرمی

یه دونه از این برگ های فانتزی رو انتخاب کن و بعد تفسیرش رو بخون! نکات جالبی را برات رو می کنه!

تست شخصیت متکی به انتخاب برگ: برخی میگن که آدمها تحت فشار رشد می کنند. همانگونه که از فشار، زغال سیاه تبدیل به الماس می شود. آیا این مسئله درباره شما هم صدق می کند؟ کافی است یکی از این برگ های فانتزی را انتخاب کنید تا به پاسخ دست پیدا کنید. پس با مجله خبری چشمک و تست شخصیت متکی به انتخاب برگ همراه باشید.

آیا شما فردی هستید که عاشق چالش هستید؟ آیا وقتی فشار وارد می شود احساس انرژی می کنید؟ اتست شخصیت متکی به انتخاب برگ را انجام دهید تا متوجه شوید! یک برگ انتخاب کنید و اسرار نحوه مقابله با فشار را باز کنید. تست شخصیت متکی به انتخاب برگ سریع و آسان است و می تواند نکات جالبی را برایتان آشکار کند!

شاید بپسندید: چیستان: شما می توانید مرا در زمین، زحل و زهره پیدا کنید اما در مریخ نه! من چیستم!؟

تست شخصیت متکی به انتخاب برگ

آیا کنجکاو هستید که درباره خود و شخصیت خود بیشتر بدانید؟ شاید بخواهید کشف کنید که کدام یک از سه نوع شخصیت مختلف را دارید؟ اگر چنین است، این تست شخصیت برای شما عالی است! این تست به شما کمک می کند تا بفهمید که چگونه فشار و استرس را کنترل می کنید. به سادگی با انتخاب یکی از سه برگ ارائه شده، می توانید بینشی از درونی ترین ویژگی های خود کسب کنید. هر برگ نشان دهنده تیپ شخصیتی متفاوتی است.

شاید بپسندید: تست هوش شناسایی صاحب گربه: کدومیکی صاحب گربه است؟

تست شخصیت متکی به انتخاب برگ

احتمالاً بپسندید: چیستان: آن چیست که بالا می رود ولی هرگز پایین نمی آید!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: اگه با جابجایی 1 چوب کبریت بتونی معادله 8+5-6=4 رو درست کنی، یه نابغه تمام عیاری!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب‌المثل یک خشت هم بزار در دیگ !

پاسخ های انتخاب تست شخصیت متکی به انتخاب برگ

تست های شخصیت راهی عالی برای به دست آوردن بینش در مورد رفتار و نحوه تعامل ما با دنیای اطرافمان است. آنها همچنین درک درستی از اینکه چرا به موقعیت‌های خاص به شیوه‌ای خاص واکنش نشان می‌دهیم به ما می‌دهند. انجام این تست شخصیت ممکن است به شما کمک کند تا خودآگاه تر شوید و یاد بگیرید که چگونه بهتر با شرایط سخت کنار بیایید. کدام برگ را انتخاب کردید!

احتمالاً بپسندید: داستان کشاورز و خر بیچاره از سری داستان های پندآموز ادبیات فارسی!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه تونستی اعداد 5 را تو 6 ثانیه پیدا کنی، حتما بخاطر دقت بالا برا خودت اسپند دود کن تا چشم نخوری!

تست متکی به انتخاب برگ

برگ A

برای کسانی که اولین برگ را انتخاب کردند: این افراد احتمالاً فردی هستید که به محیط خود و افراد اطرافشان حساس است. شما قادر به درک احساسات و هیجانات ظریف هستید و تمایل دارید کاملاً با احساسات خود هماهنگ باشید. شما برای تصمیم گیری وقت می گذارید و می توانید در رویکرد خود کاملاً متفکر باشید. نیاز به امنیت و ثبات برای شما مهم است و برای ایجاد حس تعادل در تمام زمینه های زندگی خود تلاش می کنید.

احتمالاً بپسندید: در نگاه اول به این درخت، چی کم داره چی زیاد داره!؟| پاسخت خیلی چیزا درباره ات رو میکنه!؟

برگ B

اگر برگ B تصویر انتخابی شما بود، احتمالاً از متمایز شدن در میان جمعیت لذت خواهید برد. از ریسک کردن یا فکر کردن خارج از چارچوب و پذیرش تغییر نمی ترسید. توجه شما به جزئیات به شما امکان می دهد راه حل های خلاقانه ارائه دهید، در حالی که کنجکاوی طبیعی شما به شما کمک می کند تا با ایده های جدید درگیر بمانید. شما همچنین کاملاً مستقل هستید، با یک حس قوی از خود هدایتی.

شاید بپسندید:با انتخاب یکی از سنگ ها، خود واقعی‌ات را کشف کن! آیا برای کشف شخصیت درونی‌ات آماده ای؟

برگ C

در نهایت، کسانی که برگ سوم را انتخاب کردند، افرادی بسیار جاه طلب و با انگیزه هستند که به نتایج بیش از هر چیز دیگری اهمیت می دهند. شما به راحتی توسط موانع باز داشته نمی شوید و مایلید برای رسیدن به موفقیت ساعات طولانی را صرف کنید. ماهیت رقابتی شما را وادار می کند تا هر روز بهتر عمل کنید، در حالی که چشم فرصت به شما اجازه می دهد تا پتانسیل هایتان را حتی در موقعیت های چالش برانگیز شناسایی کنید. مردم به سمت انرژی و اشتیاق شما کشیده می شوند و به شما این امکان را می دهد که تأثیر قوی داشته باشید.

شاید بپسندید: چیستان:آن چيست كه بسيارش كم است و آن چيست كه كمش بسيار است؟

امیدوارم از تست شخصیت متکی به انتخاب برگ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

داستان ضرب المثل از این ستون به آن ستون فرج است!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

چشات عقابی باشه، چهار تا شیر که دارن گاو میش ها را دید می زنند می بینی!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:این جوون خوشتیپ قصد داره به یکی پیشنهاد ازدواج بده، اما کدومیکی از این سه زن مجرده!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

جالب خواهد بود: کدومیکی از این خانم خوشکلا به نسبت دیگری پولدارتره!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: کدوم یکی از این خانم خوشکلا نامزد بیمار روی تخت هست!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: اگه فکر می کنی خدای ریاضیاتی با جابجایی 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این مسافران مترو، پولش از پارو بالا میره!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: یه پر را انتخاب کن تا مهارت های اجتماعی ات رو کشف کنی و قدرت تعامل خودت را بشناسی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید برایتان جالب باشد

چی تو زندگی عصبانیت می کنه!؟ اگه میخای جوابش رو بفهمی یکی از حیوانات تصویر را انتخاب کن!

چیستان: نام گلی است که باحذف کردن حرف اولش روی آب شناورمی شود…!؟

یکی از زندانی ها برای فرار از زندان داره برنامه ریزی می کنه، به نظرتون کدومیکی هست!؟

3 تا اختلاف تصویر دخترک کوچولو را پیدا کن! | اگه تو 10 ثانیه 5 تا اختلاف پیدا کنی چشای عقاب داری!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − سه =

دکمه بازگشت به بالا