;
تفریح و سرگرمی

آیا تو تصمیمات ثابت قدمی: فقط بگو که اول چی دیدی تا تست بهت جواب بده!

تست شخصیت متکی بر دید اول: آیا می خواهید بفهمید که چقدر پشتکار دارید؟ این تست را انجام دهید تا ببینید در موردتان چه چیزی را روشن می کند! این یک راه عالی برای به دست آوردن بینشی از عزم و انعطاف پذیری شما است. دریابید که آیا شما علاقه مند هستید یا خیلی راحت تسلیم می شوید؟ اولین چیزی که می بینید همه چیز را آشکار می کند!آیا تا به حال به این فکر کرده اید که تیپ شخصیتی شما چیست؟

انجام تست شخصیت می تواند راهی عالی برای به دست آوردن بینش درونی شما و کشف نحوه تعامل شما با جهان باشد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت متکی بر دید اول همراه باشید.

شاید بپسندید: فقط افراد تیزبین قادرند تو 5 ثانیه، 3 تا تفاوت تو تصویر گربه بامزه را پیدا کنند!

تست شخصیت متکی بر دید اول

این تست شخصیت می تواند به شما کمک کند بر اساس آنچه که در ابتدا می بینید، بفهمید که آیا پایدار هستید یا به سرعت تسلیم می شوید. به عبارت دیگر آیا ثابت قدم هستی یا اینکه با بروز مشکل و سختی به راحتی از تصمیمانی که گرفته ای دست می کشی؟ برای فهمیدن این مسئله کافی است با تست شخصیت متکی بر دید اول چشمک همراه شوید. به تصویر نگاه کنید و ببینید اول چیزی که نظرتان را جلب کرد چه چیزی است؟ سپس به بخش تفاسیر مراجعه کنید.

شاید بپسندید:اگه خیلی باهوشی، سریع بگو صاحب عروسک کدومیکی از این دختر بچه هاست!؟

تست شخصیت متکی بر دید اول

شاید بپسندید: با انتخاب یکی از شیرهای تصویر، ویژگی اصلی شخصیتی خود را بشناسید!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: بازی ریاضی با چوب کبریت:ضریب هوشی خود را با حرکت دادن یک چوب کبریت و اصلاح معادله ارزیابی کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: دو تا عدد 5 میان 3 ها گم شده، اگه چشات قوی باشه تو 5 ثانیه پیداشون می کنی!

پاسخ و تفاسیر تست شخصیت متکی بر دید اول

همه تصویر را دیدید. هر کسی ممکن است برداشت و درک متفاوتی از تصویر داشته باشد و تصویر خاصی را دیده باشد. اکنون می توانید به تفسیرها مراجعه کنید. مطمئن هستیم که نتایج شگفت انگیز است.

احتمالاً بپسندید: بازی ریاضی با چوب کبریت:ضریب هوشی خود را با حرکت دادن یک چوب کبریت و اصلاح معادله ارزیابی کنید!

.

.

 

 

برایتان جالب خواهد بود: کدومیکی از این سه تا جوون با یه زن سن بالا ازدواج کرده!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: حکایت هر چه می گویم نر است می گوید بدوش !

تست شخصیت متکی بر دید اول

احتمالاً بپسندید: حکایت حنایش دیگر رنگی ندارد !

دیدن چهره

اگر ابتدا چهره ای را در تست شخصیت متکی بر دید اول دیدید به این معناست که شما انسان مصممی هستید. از آن دسته افرادی هستید که حتی اگر شکست بخورید، برمی خیزید و دوباره تلاش خواهید کرد. شما اجازه نمی دهید موانع بر سر راهتان قرار گیرند و سعی می کنید راه هایی برای غلبه بر آن پیدا کنید. شما بدون توجه به مشکلاتی که بر سر راهتان قرار می گیرد به راه خود ادامه می دهید. به راحتی ناامید نمی شوید و شهامت ریسک کردن را دارید. عزم قوی شما به شما قدرت می دهد تا به اهداف خود برسید.

احتمالاً بپسندید: اگه فکر می کنی آخر بادقتا و تیزبینایی، قهوه جوشای متفاوت بدون دسته را در تصویر پیدا کن؟

دیدن یک گاو نر

اگر ابتدا یک گاو نر را در تست شخصیت متکی بر دید اول ببینید، نشان می دهد که شما پایدار هستید. شما انگیزه و عزم راسخ دارید که ادامه دهید و به راحتی تسلیم نشوید. به خودتان ایمان دارید و ایمان دارید که همه چیز در نهایت درست خواهد شد. شما حتی زمانی که احساس می کنید هیچ چیز درست نمی شود تسلیم نمی شوید و مایلید برای رسیدن به اهدافتان سخت کوشی لازم را انجام دهید. پشتکارتان به شما این امکان را می دهد که روی چیزهای مهم متمرکز بمانید.

احتمالاً بپسندید: سمت کدوم حیوون جذب شدی تا بگم بهترین ویژگی های شخصیتی ات چیه!| نتایج شگفت زده ات می کنه!

دیدن چشمان

اگر ابتدا چشم ها در تست شخصیت متکی بر دید اول نظرتان را جلب کرد، نشان می دهد که سریع تسلیم می شوید. شما فاقد اعتماد به نفس و عزم لازم برای رسیدن به اهدافتان هستید. ممکن است به راحتی با موانع یا عقب‌نشینی‌ها دلسرد شوید، که باعث می‌شود به سرعت تلاش‌هایتان را کنار بگذارید. وقتی همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود، ممکن است احساس درماندگی کنید و نتوانید به جلو بروید. برای شما مهم است که به یاد داشته باشید که شکست بخشی از رشد است و موفقیت فقط از طریق پشتکار به دست می آید.

شاید بپسندید: معمای شناسایی چه کسی دروغ می گوید: آیا مرد تصویر، واقعاً به خانمش خیانت کرده!؟

دیدن زن

اگر ابتدا یک زن را در تست شخصیت متکی بر دید اول ببینید، نشان دهنده این است که شما انعطاف پذیر هستید. حتی زمانی که با شرایط سخت مواجه می شوید، راهی برای عبور از آن پیدا می کنید. وقتی زندگی به سمت شما توپ های منحنی می اندازد، تسلیم نمی شوید بلکه با نگرش مثبت با چالش روبرو می شوید.

شما یک احساس قوی از خودباوری و خودباوری دارید که به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه پیش می آید ادامه دهید. انعطاف پذیری شما یکی از بزرگترین نقاط قوت شماست.

احتمالاً بپسندید: اگه تیزبینی خیلی سریع تفاوت های تصویر پرنده سمت راست و چپ را پیدا کن!

امیدوارم از تست شخصیت متکی بر دید اول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: بازی فکری چالشی با چوب کبریت: ضریب هوشی خود را با اصلاح معادله ارزیابی کنید!

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این 3 تا مرد قصد داره تا از خانم خواستگاری کنه!؟ | هوشت را محک بزن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: معمای شناسایی گرگینه: تیز و زبل باشی، گرگینه واقعی را در 3 ثانیه شناسایی می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: یکی از این دو خواستگار قصد صدمه زدن به دختر بیچاره را داره، کدومیکی هست!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل شاخ و شانه کشیدن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:اگه تیزبینی خیلی سریع تفاوت های تصویر پرنده سمت راست و چپ را پیدا کن!

شاید برایتان جالب باشد

اگه خدای ریاضیاتی با توجه به سه معادله اول گربه، نوزاد و پستانک، معادله چهارم را حل کن!

شاید عجیب باشد اما با انتخاب یکی از کوالاها میتونی بفهمی چقدر به خودت مطمئنی!؟

فقط یه نابغه تیزبین میتونه تو یه نگاه فیگور متفاوت رو تو تصویر پیدا کنه!

اگه A را در میان اعداد 4 پیدا کنید،قدرت تمرکزتان 20 هست!

قابل توجه باهوشا: با جابجایی دو چوب کبریت، بزرگترین عدد ممکن را بدست بیاورید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 2 =

دکمه بازگشت به بالا