;
تفریح و سرگرمی

با انتخاب یکی از سنگ ها، خود واقعی‌ات را کشف کن! آیا برای کشف شخصیت درونی‌ات آماده ای؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب جواهر:آیا برای کشف خود واقعی خود آماده اید؟ شرکت در تست های شخصیت شناسی تصویری، راهی سرگرم کننده و آموزنده برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چه کسی هستید است. با انتخاب یکی از پنج سنگ قیمتی، می توانید جنبه های منحصر به فرد شخصیت خود را کشف کنید و بینش ارزشمندی نسبت به خود به دست آورید. بیا کاوش کن و درونت را کشف کن! با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مبتنی به انتخاب جواهر همراه باشید.

شاید بپسندید: آیا کسی رو که به عنوان دیوونه گرفتن، واقعا یه دیوونه است!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب جواهر

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که خود واقعی شما چیست؟ آیا می خواهید شخصیت خود را بهتر درک کنید؟ اگر چنین است، این تست شخصیت بهترین مکان برای شروع است! با کمک پنج سنگ قیمتی گرانبها، می توانید کشف کنید که واقعاً در اعماق وجود چه کسی هستید. شما در مورد نقاط قوت، ضعف و چگونگی استفاده حداکثری از شخصیت خود بیشتر خواهید آموخت.

این آزمون به گونه ای طراحی شده است که انجام آن آسان و سرگرم کننده باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از پنج سنگ قیمتی را انتخاب کنید. پس از آن، بینشی خواهید داشت که چگونه شخصیت شما بر زندگی و روابط شما تأثیر می گذارد.

شاید بپسندید: با توجه به اعداد تصویر، به جای علامت سوال چه عددی باید قرار گیرد!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب جواهر

احتمالاً بپسندید: اگر 1=4، 2=16، 3=64، 4=؟ | باهوشا این معمای ریاضی را حل کنند!

.

.

.

.

شاید بپسندید:کدومیکی از این خانم خانما، همسر این آقای مافیاست!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: یک معمای دلخراش: کدام یک از این سه زن به زودی جان خود را از دست داده و می میرد!؟

تفسیر تست شخصیت مبتنی به انتخاب جواهر

از این فرصت استفاده کنید تا بیشتر در مورد خودتان بیاموزید و درک عمیق تری از شخصیت خود به دست آورید. ممکن است از چیزی که کشف می کنید شگفت زده شوید!

احتمالاً بپسندید: چیستان: آن چیست که در رادیو و دریا مشترک و هردو آن را دارند؟

.

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن اشتباه کلاس درس، مهارت های مشاهده ای خودت رو اثبات کن!

.

.

شاید بپسندید: چیزی که تو نگاه اول تو تصویر دیدی رو ببین تفسیرش چیه!؟ شگفت زده میشی!

تست شخصیت مبتنی به انتخاب جواهر

شخصیت افرادی که نگین بنفش را انتخاب می کنند

افرادی که نگین بنفش را انتخاب می کنند، شخصیت های مرموز و پیچیده ای دارند. آنها اغلب به خوبی خوانده می شوند و به جزئیات توجه دارند. این افراد همچنین بسیار شهودی هستند و می توانند بفهمند دیگران چه فکر و چه احساسی درباره آنها دارند. همچنین این افراد بسیار خلاق هستند و اغلب ایده هایی را ارائه می دهند که هیچ کس قبلاً به آن فکر نکرده است. آنها از ریسک کردن دریغ نمی کنند، اما می دانند که چگونه در واقعیت ثابت بمانند. انتخاب یک سنگ قیمتی بنفش، شخصیتی مرموز و پیچیده را نشان می دهد.

احتمالاً بپسندید: چیستان سخت: اون چیه که همیشه پیش روت هست، ولی با هیچ عینک و ذره بینی نمی تونی ببینی!؟

شخصیت افرادی که گوهر سبز را انتخاب می کنند

افرادی که نگین سبز را انتخاب می کنند، شخصیت متعادل و شفابخشی دارند. انرژی آنها آرامش بخش و حضورشان نیز مایه آرامش است. آنها اهمیت مراقبت از سلامت جسمی، ذهنی و عاطفی خود را درک می کنند. افراد سبز، پرورش دهندگان طبیعی هستند و از کمک به دیگران برای احساس بهتر لذت می برند.

آنها احساس عدالت خواهی قوی دارند و نسبت به کسانی که به آنها اهمیت می دهند بسیار وفادار هستند. انتخاب یک سنگ قیمتی سبز شخصیتی متعادل و شفابخش را نشان می دهد.

احتمالاً بپسندید: یکی از سه کودک تصویر پسر نیست و یک دختر بچه است، اما کدومیکیه!؟ فقط باهوشا متوجه میشن!

شخصیت افرادی که نگین صورتی را انتخاب می کنند

افرادی که نگین صورتی را انتخاب می کنند شخصیتی شیرین و دلسوز دارند. آنها بسیار دوست داشتنی و مهربان هستند و همیشه به دنبال راه هایی هستند که به دیگران کمک کنند احساس بهتری داشته باشند یا زندگی آنها را آسان تر کنند.

افراد صورتی اغلب دیگران را بر خود مقدم می‌دارند، که می‌تواند منجر به نادیده گرفتن نیازهای خود آنها شود. آنها همچنین بسیار حساس هستند و می توانند به راحتی با انتقاد یا طرد شدن آسیب ببینند. انتخاب یک سنگ جواهر صورتی، شخصیتی شیرین و دلسوز را نشان می دهد.

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی رو دست همه باهوشا زدی، با حرکت دادن 2 چوب کبریت 6 تا مربع درست کن!

شخصیت افرادی که نگین قرمز را انتخاب می کنند

افرادی که نگین قرمز را انتخاب می کنند شخصیت های پرشور و شجاعی دارند. آنها زندگی را دوست دارند و با تمام وجود زندگی می کنند. افراد قرمز از ریسک کردن یا دنبال چیزی که در زندگی می‌خواهند ابایی ندارند. آنها انگیزه توقف ناپذیری برای موفقیت دارند و تا زمانی که به آنچه در نظر گرفته اند دست یابند سخت کار خواهند کرد. افراد قرمز همچنین دارای خلق و خوی آتشین هستند و در هنگام رسیدن به مسیر خود می توانند کاملاً سرسخت باشند.انتخاب یک سنگ قیمتی قرمز شخصیتی پرشور و شجاع را نشان می دهد.

احتمالاً بپسندید: یکی از مسیرها را یرای پیاده روی انتخاب کن تا بفهمی بزرگترین ترست تو زندگی چیه!؟

شخصیت افرادی که نگین زرد را انتخاب می کنند

افرادی که نگین زرد را انتخاب می کنند دارای شخصیت های خلاق و محافظ هستند. آن‌ها همیشه ایده‌های جدیدی ارائه می‌کنند و نمی‌ترسند چیزی متفاوت را امتحان کنند یا در مورد کار یا روابط خود ریسک کنند. افراد زرد نیز بسیار وفادار هستند و برای محافظت از کسانی که به آنها اهمیت می دهند تمام تلاش خود را می کنند. آنها ممکن است در ابتدا ترسناک به نظر برسند، اما هنگامی که آنها را بشناسید به شما نشان می دهند که واقعا چقدر مراقب هستند.انتخاب یک سنگ جواهر زرد یک شخصیت خلاق و محافظ را نشان می دهد.

امیدوارم ازتست شخصیت مبتنی به انتخاب جواهر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: فقط باهوشا میتونن بگن که کدومیکی از این عروس خانم های عصبانی، عروس اقای داماده!؟

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: کدومیکی از این مسافرا، پالتوی مهماندار هواپیما رو دزدیده!؟

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: چیستان: آن چیست که همه آن را دارند!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید:با پیدا کردن نکته تصویر قطار و مسافراش، ثابت کنید که کارآگاهی تیزبین هستید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:نابغه های باهوش: با شش عدد چوب کبریت 4 تا مثلث بسازید!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید:  اگه مقدار عددی گل ها را در معادله آخر پیدا کنی، باید گفت که نابغه ریاضیاتی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست هوش شناسایی صاحب گربه: کدومیکی صاحب گربه است؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: کدام خودرو باید حرکت کند تا ترافیک از بین بره؟ | فقط یه نابغه میتونه ترافیک رو تو 10 ثانیه حل کنه!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آیا احساسات خودت رو راحت کنترل می کنی!؟ | اگه نمی دونی یه کاکتوس رو انتخاب کن تا بفهمی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که کدوم یکی از این دو تا زن میتونه قاتل باشه!؟

شاید برایتان جالب باشد

دو تا خانم تصویر ادعا می کنند همسر اقای دامادن! به نظرتون راست میگن!؟

اگه دقت ات بالاست، تفاوت های این تصویر زیبای هیزم شکن را در 10 ثانیه پیدا کن!

داستان ضرب المثل مثل خر در گل ماندن!

یکی از افراد زیر از یک جواهر فروشی در یک مرکز خرید الماس دزدیده،او را شناسایی کنید! 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + یازده =

دکمه بازگشت به بالا