;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی از این رنگا رو می پسندی!؟| یکی را انتخاب کن تا بفهمی چی تو رو با بقیه متفاوت می کنه!؟

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب یک رنگ: آیا تا به حال فکر کرده اید که رنگ مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟ تست شخصیت مبتنی بر انتخاب یک رنگ را انجام دهید تا متوجه شوید! از میان رنگ موجود، رنگی را که بیشتر می پسندید را انتخاب کن تا بیشتر با اسرار وجودی خودت آشنا بشی! با مجله خبری چشمک و  تست شخصیت مبتنی بر انتخاب یک رنگ همراه شوید.

شاید بپسندید: تو این وضعیت کی رو نجات میدی، نوزاد یا مادر نوزاد؟| هر پاسخ یک راز را در مورد شما برملا میکند!

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب یک رنگ

آیا می دانید رنگ مورد علاقه شما چگونه شخصیت شما را نشان می دهد؟ رنگ ها می توانند چیزهای زیادی در مورد شخصیت، ویژگی های شخصیتی و حتی احساسات شما بگویند. پس یک رنک را از میان تابلوی رنگ موجود انتخاب و ببینید چه اسراری را برملا می کند که از آن بی خبرید.

شاید بپسندید:فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر سگ بامزه پیدا کنند!؟

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب یک رنگ

شاید بپسندید:حکایت سواره خبر از پیاده نداره و سیر از گرسنه!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:یه آدم شجاعی یا ترسوی بزدل که همه چیز را راحت رها می کنه!؟ فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی!؟

تفسیر تست شخصیت مبتنی بر انتخاب یک رنگ

این تست شخصیت به شما کمک می کند تا بفهمید که رنگ مورد علاقه شما چگونه شخصیت شما را نشان می دهد. یکی از شش پالت رنگی را انتخاب کنید و ببینید در مورد شما چه می گوید! آیا برای آزمون آماده اید؟

شاید بپسندید: چه کسی سطل آبمیوه رو روی عروس خانم خالی کرده!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:قدرت هوش ریاضی خود را ارزیابی کنید!|  این چالش را با حرکت دادن یک چوب حل کنید!

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب یک رنگ

شخصیت عاشقان رنگ قرمز

افرادی که رنگ قرمز را به عنوان رنگ مورد علاقه خود انتخاب می کنند، مصمم، با اراده و پرشور هستند. آنها اغلب شجاع و با اعتماد به نفس هستند و میل به موفقیت دارند.

قرمز نماد یک انرژی قدرتمند و پر جنب و جوش است که می تواند بر افرادی که به سمت آن کشیده می شوند تأثیر بگذارد. کسانی که رنگ قرمز را انتخاب می‌کنند معمولاً در تصمیم‌گیری و ریسک کردن شجاع هستند که می‌تواند به موفقیت‌های بزرگ منجر شود. قرمز شخصیتی مصمم و جاه طلب را نشان می دهد.

شاید بپسندید: باهوشا بگن!| چگونه ممکن است که زن تصویر روز دوشنبه در تصویر روز سه شنبه زنده است!؟

شخصیت عاشقان رنگ نارنجی

افرادی که رنگ نارنجی را به عنوان رنگ مورد علاقه خود انتخاب می کنند، خلاقیت را از خود بروز می دهند. آنها به هر موقعیتی که وارد شوند، انرژی و اشتیاق را به همراه می آورند. نارنجی با خورشید مرتبط است، بنابراین به طور طبیعی کسانی که به سمت آن جذب می شوند، افرادی گرم، نشاط آور و خوش بین هستند.

آن‌ها از بودن در مهمانی لذت می‌برند و اغلب ایده‌های منحصربه‌فردی را مطرح می‌کنند که دیگران به آن فکر نمی‌کنند. نارنجی شخصیت خلاق را نشان می دهد.

شاید بپسندید: با حرکت دادن و جابجایی 1 چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کن! | نابغه ها تو یه نگاه موفق میشن!

شخصیت عاشقان رنگ زرد

کسانی که طرفدار رنگ زرد هستند، در هر موقعیتی که با آن روبرو می شوند، خوش بینی و مثبت اندیشی می کنند. زرد نشان دهنده شادی است، بنابراین جای تعجب نیست که کسانی که به این رنگ شاد جذب می شوند معمولاً افراد شادی نیز هستند.

آنها همچنین به داشتن هوش و خرد خود شناخته می شوند و اغلب بینشی در مورد موقعیت هایی ارائه می دهند که دیگران به آنها فکر نمی کنند. زرد یک شخصیت خوش بین را نشان می دهد.

احتمالاً بپسندید: با حل معادله 3+3×3-3+3= ؟ می تونی میزان هوش ریاضی خودت رو ارزیابی کنی! | فکر نکن ساده است!

شخصیت عاشقان رنگ سبز

کسانی که رنگ سبز را ترجیح می دهند، افرادی قابل اعتماد هستند که به جزئیات توجه دارند. سبز با طبیعت مرتبط است، بنابراین جای تعجب نیست که کسانی که رنگ سبز را به عنوان رنگ مورد علاقه خود انتخاب می کنند، افرادی آرام و در عین حال قابل اعتماد هستند.

آن‌ها اغلب به‌عنوان مسئولیت‌پذیر و سازمان‌دهی‌شده دیده می‌شوند، با توانایی تمرکز بر کارهایی که در دست دارند. سبز یک شخصیت قابل اعتماد را نشان می دهد.

احتمالاً بپسندید: بازی فکری مخصوص نابغه ها: با اضافه کردن 4 چوب کبریت، مربع را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید!

شخصیت عاشقان رنگ آبی و بنفش

کسانی که طرفدار آبی یا بنفش هستند طبیعتی آرام و در عین حال شهودی نشان می دهند.آبی نشان دهنده آرامش است در حالی که بنفش نشان دهنده رمز و راز و تخیل است، بنابراین کسانی که این رنگ ها را انتخاب می کنند معمولا جنبه معنوی دارند که از دنیای بیرون پنهان نگه می دارند.

آنها یک آگاهی درونی دارند که به آنها کمک می کند در زندگی تصمیم بگیرند بدون اینکه لزوماً درک کنند که چرا این انتخاب ها را در وهله اول انجام می دهند. آبی و بنفش شخصیت های صلح طلب و شهودی را نشان می دهد.

کشف ویژگی های شخصیتی مرتبط با هر یک از این 6 پالت رنگ بسیار سرگرم کننده است! امیدواریم از شرکت در این مسابقه لذت برده باشید – و فراموش نکنید که به طور منظم برای تست های شخصیتی جدید، وب سایت چشمک را بررسی کنید.

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی بر انتخاب یک رنگ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که در رادیو و دریا مشترک و هردو آن را دارند؟

 

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: تیزی ذهنی خودت رو با حل مجموع عددی کیک ها در 10 ثانیه اثبات کن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:میخای دقت و قدرت دیدت رو امتحان کنی، 5 تفاوت دو تصویر روباه رو پیدا کن!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: چیستان: آن چیست که بی صدا زنگ می زند؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: زن باردار به همراه برادر و شوهرش به بیمارستان مراجعه کرده، حالا کدومیکی شوهرشه و کدوم برادرش!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: بگو چی تو تصویری دیدی تا بگم چه چیزی را در اعماق درونت از دست دادی!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:تو زندگی و انجام کارها مستقل هستی یا وابسته به دیگران!؟ یکی از این 3 گلدان را انتخاب تا مطمئن بشی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگر می خواهید از یک نابغه ریاضی پیشی بگیرید، عدد مناسب را به جای علامت سوال پیدا کنید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: یکی از این دو تا پرستار بچه، یه آقایی هست که لباس خانما رو پوشیده! این پرستار مرد کدومیکی هست!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: با جابجایی 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن! | نابغه ها خیلی راحت موفق میشن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این سه جوون با یه پیرزن ازدواج کرده است!؟ | فقط یه نکته سنج میتونه جواب بده!

شاید برایتان جالب باشد

یکی از این گل ها را انتخاب کنید و ببینید چه چیزی سبب قدرت شماست!؟

کدوم یکی از این خانمای خشن همسر این آقای مظلومه!؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

ضرب المثل دیوار موش داره موشم گوش داره!

زبل بودن و باهوشی خودت رو با تقسیم مساوی دو تا سیب بین 3 تا کودک اثبات کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا