تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: به نظر شما چمدان متعلق به کدام یک از دخترهاست؟

در تصویر ذیل، دو دختر بر سر یک چمدان در فرودگاه با هم دعوا می کنند. به نظر شما کدامیک از این دو خانم، صاحب چمدان است. می توان بر اساس پاسخ خود، متوجه شوید که طرز فکر شما چه چیزی را آشکار می کند. در تست شخصیت شناسی چمدان شما خواهید توانست براساس انتخابتان، خود را بهتر بشناسید. با مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: اگر فکر می‌کنی قدرت دیدت عالیه،3 پلنگ تصویر را در 10 ثانیه پیدا کن!

درباره تست شخصیت شناسی چمدان

امروز انتخاب به شما ثابت خواهد کرد. اگرچه هیچ پاسخ واحدی وجود ندارد، اما ممکن است که هر کسی ممکن است بنا بر ضمیر ناخودآگاه خود یکی را صاحب چمدان بداند. در واقع شما یک تست شخصیت شناسی دارید که به شما اجازه می‌دهد توسط حواس و باورهای خود غرق شوید. پس از پاسخی که ارائه می دهید، می تواند افکارتان را مشخص کند. اینکه واقعا چه چیزی در افکارتان می گذرد. به یاد داشته باشید که آنچه بعداً می خوانید باید آن را با نگرش ها و رفتارهای خود مقایسه کنید. ببینید تا چه اندازه تطابق دارد.

تست شخصیت شناسی چمدان

دو زن در فرودگاه همدیگر را ملاقات می کنند. به نظر می رسد یکی از آنها بسیار خونسرد است. به نظر می رسد این دو بر سر چمدانی با هم دعوا می کنند. احتمالا چمدان هر دو یک شکل بوده است. هر دو احساس می کنند که صاحب چمدان هستند. فقط شما می توانید تشخیص دهید که در این آزمون، صاحب چمدان چه کسی است و با توجه به پاسخ خود، متوجه خواهید شد که طرز فکر شما چه چیزی را آشکار می کند.

شاید بپسندید: تنها افراد چشم عقابی در یک نگاه گربه را در تصویر پیدا می‌کنند!

پاسخ به تست

دختر سمت چپ در تست شخصیت شناسی چمدان

 

شناخت آدم ها در یک نگاه: عکس پروفایل شما همه چیز را درباره تان لو می دهد!

دختر سمت چپ در تست شخصیت شناسی چمدان

اگر این زن جوان را در تست شخصیت شناسی چمدان، صاحب چمدان می‌دانید، احتمالاً فردی احساساتی هستید که بین ذهن و قلب، همیشه قلب و احساسات را ترجیح می‌دهید. همچنین، شما می توانید یک دوست عالی باشید که گاهی اوقات می تواند ناراحتی های خود را کنار بگذارد و با دوستان به خوبی رفتار کند.علاقه فراوانی دارید که به اطرافیان و کسانی که دوستشان دارید، کمک کنید. علاوه بر این، تخیل باورنکردنی دارید که روز به روز به شما الهام می‌دهد تا ایده‌های شگفت‌انگیزی خلق کنید.

شاید بپسندید: تیزبین‌ها در یک نگاه،قادر به شناسایی جزئیات متفاوت عکس هستند!

دختر سمت راست

دختر سمت راست

اگر این خانم جوان را صاحب چمدان صورتی می دانید، شما فردی جدی و قابل اعتماد هستید. ترجیح می دهید همه چیز را به موقع و با جزئیات برنامه ریزی کنید تا همه چیز برای شما خوب پیش برود. به همین ترتیب، شما همیشه به دنبال توسعه و تکامل هستید، مهارت های جدید یاد می گیرید و همیشه خود را آموزش می دهید تا بهترین باشید.

شاید برایتان جالب باشد: تست بینایی: اگر تیز بین هستی 3 وزغ بین برگ ها را پیدا کن

چیستی تست های شخصیت شناسی و اعتبار آنها

احتمالاً هر روزه شما با چنین تست هایی روبرو می شوید. تست های تصویری که ادعا می کنند می توانند زوایای پنها شخصیتی شما را منعکس کنند. جدا از درستی یا نادرستی کامل این تست ها، به نظر می رسد که نفس وجود این تست ها می تواننند به ما کمک زیادی کنند. این تست ها امروز بیشتر جنبه تفریح و سرگرمی پیدا کرده اند و همین مسئله کافی است. دغدغه های زندگی جدید در حال فرسوده کردن ماست و بی توجهی ما هر چند اندک به آنها می تواند، خوشی را برای ما به ارمغان آورد.

البته ناگفته نماند که روانشناسان دریافته اند که آدمی ممکن است در قبال بعضی از موقعیت واکنشی متفاوت و یا مشابه از خود نشان دهد. همین مسئله سبب شکل گیری یک معیار شناختی برای آنان شده است. برخی از تصاویر شخصیت شناسی در همین جهت شکل گرفته اند و نتایج آنها تا اندازه ای قابل اتکا است.

انتخاب افراد برای پذیرفتن یک چیز، اولین تصور و دید از یک پدیده و شی، همه و همه مربوط به ضمیر ناخودآگاه انسان می باشد. ضمیر ناخودآگاه آدمی نقش جدی در رفتارها و انتخاب های آدمی دارد. براساس همین موضوع، انسان در شرایط مختلف رفتارهای خاصی از خود بروز می دهد. شاید تست های شخصیت شناسی زمینه خوبی را ایجاد کرده اند که ضمیر ناخودآگاه آدمی بیشتر شناسایی شود. تست های شخصیت شناسی تصویری براساس چنین رویکردی ایجاد شده اند و تلاش دارند ما را بیشتر با خودمان آشنا سازند.

شاید برایتان جالب باشد: اگر دید خوبی دارید باید کریستیانو رونالدو را در ثانیه اول ببینید!

اهمیت تست شخصیت شناسی؟

آزمون‌های شخصیتی با هدف ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی افراد انجام می‌شوند. این تست ها اساساً به دو آزمون شخصیت تصویری و عینی تقسیم می‌شوند.آزمون‌های شخصیت عینی، آزمون‌هایی هستند که در آن مطالب ساختاریافته ارائه می‌شود و یک روش نمره‌گذاری و تفسیر استاندارد وجود دارد. در این مرحله اکثر تست های کاغذی مدادی مربوط به شخصیت در گروه تست های عینی قرار می گیرند.

از سوی دیگر، آزمون‌های تصویری، انگیزه‌های اصلی و الگوهای شخصیتی افراد را در برابر یک ماده آزمایشی بدون ساختار ارزیابی می‌کنند. تست های شخصیت شناسی تصویری که اطلاعات بسیار دقیقی در مورد پویایی های شخصی افراد ارائه می دهند، به اندازه آزمون های عینی از روش نمره گذاری و تفسیر استاندارد برخوردار نیستند، بنابراین بیشتر تحت تاثیر دانش و تجربه پزشک بالینی قرار می گیرند. تست های شخصیت علاوه بر اینکه به عنوان تست های عینی و تصویری طبقه بندی می شوند، بر اساس هدف استفاده نیز متفاوت هستند.

امیدوارم از تست  امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. از روی قیافه که نمیشه بگی مالِ کدومه .باید چمدان را بازنشده به اتاق دیگر برد واز هردو خانم بخواهیم محتویات چمدان را تا اندازه ای که یادشان است با رنگ نوع وجنس آنها روی کاغذی لیست کنند وشخص سوم بی طرف لیست ها را با محتویات چمدان مطابقت دهد آنگاه هرکدام که درست تر گفتند چمدان از آنِ اوست

  2. مال اون خانم شلوار سبز هست چون اون کاغذ کتاب توی دست شه و کتاب هم توی دستشه و الان خانم که لباسش صورتی هی با گوشه عکس از خدا میگه و اهمیتی به کتاب نمید دید من راست گفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =

دکمه بازگشت به بالا