;
تفریح و سرگرمی

در نگاه اول به این درخت، چی کم داره چی زیاد داره!؟| پاسخت خیلی چیزا درباره ات رو میکنه!؟

گاهی تست شخصیت می تواند اطلاعات دقیقی از رفتار شما با اطرافیانتان را به شما نشان دهد. هر چند شناخت خود و شناخت آدم های اطرافمان می تواند سخت باشد، اما می تواند برخی از جنبه های مربوط شخصیت را روشن کنند. اگر چه تاکنون برای این آزمون ها هیچ نوع اعتبار علمی اثبات شده ای وجود ندارد، اما بعضی وقت ها اطلاعات خوب و کافی از زوایای شخصیتی ما ارائه می دهند. در تست شخصیت شناسی درخت خشکیده شما می توانید میزان خودخواهی خود را شناسایی کنید. با بخش سرگرمی چشمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: چیستان: آن چیست که متعلق به شماست، اما افراد دیگر هم از آن استفاده می كنند!؟

تست شخصیت شناسی درخت خشکیده

در تصویر، درختی با چندین شاخه را مشاهده می کنید. در اینجا باید صادقانه فقط به یک سوال پاسخ دهید. فکر می کنید درخت تصویر چه چیزی کم و یا زیاد دارد؟ ممکن است چندین گزینه در ذهن داشته باشید، اما حقیقت این است که تنها یکی به شما نشان می دهد که آیا شما فردی خودخواه هستید یا خیر؟ پس اولین چیزی که به ذهنتان می رسد، همان مورد را در نظر بگیرید.

هر گزینه از تست شخصیت به چه معناست؟

شاید بپسندید: کدومیکی احتمال زنده موندنش بیشتره؟|مرد زنده به گور شده یا مردی که کوسه بهش حمله کرده!؟

تست شخصیت شناسی درخت خشکیده

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: چون چهارده شود بالغ شود/ چون به سی رسد بچه شود!

پاسخ تست شخصیت شناسی درخت خشکیده

پاسخ هر گزینه از تست شخصیت به چه معناست؟

برایتان جالب خواهد بود: کدومیکی از این دانش آموز لباس بافت همکلاسی اش رو برداشته!؟| تیزبینا سریع تشخیص میدن!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه مقدار عددی گل ها را در معادله آخر پیدا کنی، باید گفت که نابغه ریاضیاتی!

تست شخصیت شناسی درخت خشکیده (1)

نداشتن شاخ و برگ

اگر فکر می کنید که شاخ و برگ کافی ندارد، به این معنی است که شما از جمله افرادی هستید که ذاتاً فرد گرا هستید و دوست ندارید کسی در زندگی شما دخالت کند. شما حاضرید مسئولیت اعمال خود را بپذیرید، اما نمی خواهید مسئولیت دیگران را بپذیرید.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدومیکی از معلمای تصویر میتونه معلم بهتری برای دانش آموزا باشه!؟

نباید برگ های درخت زیاد باشد

اگر معتقدید که برگهای گیاه نباید زیاد باشد، به این معنی است که مایلید مسئولیت دیگران را بپذیرید، اما فقط در صورت لزوم.

زیاد بودن شاخه های درخت

اگر در نظر بگیرید که شاخه های درخت زیاد است، به این معنی است که دوست ندارید که ارتباطات زیادی با افراد مختلف داشته باشید و ترجیح می دهید که با افراد نزدیک خود ارتباط برقرار کنید.

برایتان جالب خواهد بود: تیزی ذهنی خودت رو با حل مجموع عددی کیک ها در 10 ثانیه اثبات کن!

کم بودن شاخه

اگر احساس می کنید که باید شاخه های بیشتری به درخت اضافه شود، به این معنی است که شما فردی بسیار اجتماعی و همراه خوبی هستید که اول و بعد از منافع خود، به علایق دیگران فکر می کنید.

برایتان جالب خواهد بود: زن باردار به همراه برادر و شوهرش به بیمارستان مراجعه کرده، حالا کدومیکی شوهرشه و کدوم برادرش!؟

نبود ریشه

اگر فکر می کنید که درخت تصویر فاقد ریشه است، به این معنی است که شما فردی قابل اعتماد، قوی و با اعتماد به نفس هستید.

نبود سوراخ و با عناصر خارجی دیگر

اگر فکر می کنید یک سوراخ، یک خانه پرنده، یک تغذیه کننده پرنده، یک تاب یا سایر عناصر خارجی در درخت کم است، به این معنی است که شما در وضعیت خوبی نیستید. شما احساس درماندگی می کنید و از زندگی لذت نمی برید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کلاه سر کسی گذاشتن!

نبود پرنده یا حیوان دیگر بر درخت

اگر فکر می کنید که درخت با افزودن یک حیوان یا پرنده ای احیا می شود، به این معنی است که شما خاص و منحصر به فرد هستید و سرشار از قدرت و اشتیاق برای اثبات آن به تمام دنیا هستید.

احتمالاً بپسندید: چقدر تو زندگی مستقل و آزادی!؟| کافیه یکی از کبوترها را انتخاب کنی تا متوجه بشی!

امیدوارم از تست هوش شناسایی نجات یافته استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

جالب خواهد بود: چیستان: گربه ای در یک اتاق شش گوشه خوابیده است این گربه چند زاویه می بیند!؟

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: فقط زبل ها میتونن تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر پلیکان را پیدا کنند!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: تو 5 ثانیه اشتباه تصویر دخترک را پیدا کنی، نابغه ای!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

تا حالا فکر کردی بهترین ویژگی شخصیتی ات چیه!؟ یکی از نمادها را انتخاب کن تا متوجه بشی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

چند تا تفاوت بین دو تا کرم خاکی هست!؟| تیزبین باشی همه رو پیدا می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:  تو کارا، بدون فکر عمل می کنی!؟ | اولین چیزی که می بینی این مسئله رو روشن می کنه!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

چقدر نسبت به دوستان تان وفادارید!؟ | با انتخاب یه دونه از این گربه ها متوجه خواهید شد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید برایتان جالب باشد

اگه زبر و زرنگی بگو کدومیکی از این 3 زن، همسر دکتره است!؟

چیستان جالب: پسر مادربزرگ و پدربزرگ شماست، اما عموی شما نیست؟!

اگر هنوز استعدادت رو نشناختی، یه نماد را انتخاب کن تا متوجه شی! | آدم خلاق هستی یا منطقی یا ….؟

میخای دقت و قدرت دیدت رو امتحان کنی، 5 تفاوت دو تصویر روباه رو پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا