;
تفریح و سرگرمی

میخای بدونی چقدر خرشانسی، کافیه یکی از کفشدوزک ها را انتخاب کنی تا سطح شانست رو بفهمی!

تست شخصیت شناسایی شانس: آیا کنجکاو هستید که بدانید چقدر خوش شانس هستید؟ تست شخصیت سرگرم کننده ما را انجام دهید و سطح شانس خود را امروز بیابید! کفشدوزک درونی خود را کشف کنید و پتانسیل شانسی که در درون شما نهفته است را کشف کنید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت شناسایی شانس همراه باشید.

شاید بپسندید: با پیدا کردن آهوی جنگلی تو این عکس ثابت کن که چشات مثل عقابه!

تست شخصیت شناسایی شانس

آیا اغلب خود را در رویای زندگی پر از شانس و رفاه می بینید؟ کافیه یکی از کفشدوزک ها را انتخاب کنید. تست شخصیت شناسایی شانس ما بهترین راه برای پیدا کردن و فهمیدن این نکته است که چقدر شانس دارید. ما پنج نوع مختلف کفشدوزک را برای انتخاب شما در تصویر تست شخصیت شناسایی شانس قرار داده ایم.هر کدام شخصیت و سطح شانس منحصر به فرد خود را دارند، بنابراین مهم است که بدون فکر انتخاب کنید. بگذار ناخودآگاهت حرف بزند!

شاید بپسندید:با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر مرغ سفید ثابت کن که خیلی تیزی!

تست شخصیت شناسایی شانس

شاید بپسندید:چیستان: من یک حیوان آبزی هستم؛ قسمت دوم اسم من نام یک ساز است، من چه هستم!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:قابل توجه باهوشا: مصرع یا جمله مربوط به این تصویر را پیدا کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل آدم گرسنه سنگ را هم می خورد!

تفسیر تست شخصیت شناسایی شانس

تست های شخصیت بینش هایی را در مورد شخصیت و رفتار شما ارائه می دهد و به شما کمک می کند خودتان را بهتر درک کنید. آنها همچنین به شما ایده می دهند که دیگران چگونه ممکن است شما را درک کنند. با تست شخصیت شناسایی شانس، می توانید میزان شانس خود و نوع کفشدوزکی را که بیشتر با شخصیت شما مطابقت دارد، بیابید. آیا آماده هستید که قدم بردارید و ماهیت واقعی خود را کشف کنید؟

شاید بپسندید: حکایت مرد نابینای نکته سنج که قماربازان شهر را ضربه فنی کرد!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:در دقایق آینده یکی از این دو نفر خواهد مرد، اما کدامیکی، چرا!؟

تست شخصیت شناسایی شانس

کفشدوزک  A

افرادی که اولین تصویر کفشدوزک را انتخاب می کنند معمولاً خودجوش، سرزنده و پر انرژی هستند. شانس اغلب به آنها لبخند می زند. آنها در محیط های پویا رشد می کنند و از فشار دادن خود برای انجام کارهای بیشتر لذت می برند. این نوع از افراد ذهنی باز دارند و از ریسک کردن نمی ترسند.

آنها از بیان خود نمی ترسند، حتی اگر به معنای اشتباه کردن باشد. آنها اغلب به عنوان پروانه های اجتماعی دیده می شوند، زیرا آنها عاشق ارتباط با مردم و گفتگوهای معنادار هستند.سبک زندگی خودجوش چیزی است که آنها را به جلو نگه می دارد.

شاید بپسندید:اگه نکته تصویر رو در یک نگاه شناسایی کنی، در تیزبینی دست کمی از شرلوک هلمز نداری!

کفشدوزک  B

کسانی که تصویر کفشدوزک دوم را انتخاب می کنند، معمولا محتاط، شهودی و تحلیلی هستند. آنها ترجیح می دهند قبل از اقدام، موقعیت ها را تجزیه و تحلیل کنند. آنها نمی خواهند فقط به شانس تکیه کنند، حتی اگر اغلب آن را دارند.

آنها قبل از تصمیم گیری همه زوایای را در نظر می گیرند. این نوع از افراد اغلب خلاق هستند، اما ترجیح می دهند قبل از بیان ایده های خود به همه چیز فکر کنند. آنها در کارهای معمولی آرامش پیدا می کنند و از تسلط بر مهارت های مورد نیاز برای موفقیت لذت می برند. اگرچه ممکن است خجالتی یا محجوب دیده شوند، طبیعت شهودی آنها به آنها اجازه می دهد تا با دیگران ارتباط قوی برقرار کنند.

شاید بپسندید: کمی عجیب است اما با انتخاب یکی از این گربه ها می توانید خود واقعی خود را کشف کنید!

کفشدوزک  C

نوع سوم شخصیت کفشدوزک، ماجراجو، ریسک پذیر و نترس است. آنها می دانند چگونه شانس خود را به دست آورند.این افراد در عدم اطمینان رشد می کنند و اغلب به دنبال تجربیات جدیدی هستند که منطقه راحتی آنها را به چالش می کشد. آنها اغلب به عنوان جسورانی دیده می شوند که حاضرند برای رسیدن به اهداف خود ریسک کنند.

حتی اگر با شکست مواجه شوند، دوباره به پا می‌شوند و دوباره تلاش می‌کنند. این نوع از افراد عاشق کاوش در فرهنگ های مختلف و یادگیری مهارت های جدید در حال حرکت هستند. هیچ چیز نمی تواند آنها را از زندگی در حاشیه و شانس گرفتن باز دارد.

احتمالاً بپسندید: اگه تو یه نگاه جغد شاخدار را پیدا کنی، دقت ات مثل عقابه!

کفشدوزک  D

افرادی که این کفشدوزک را انتخاب می کنند بسیار خوش شانس هستند و آینده درخشانی را پیش روی خود می بینند. آنها نگاهی خوش بینانه به زندگی دارند و معتقدند که شانس همیشه به سراغشان خواهد آمد. آنها همچنین شجاع و مایل به ریسک هستند و از ناشناخته ها نمی ترسند.

آنها دارای اعتماد به نفس قوی هستند که به آنها کمک می کند تا در زندگی موفق باشند.

کفشدوزک  E

افرادی که آخرین کفشدوزک را انتخاب می کنند، احساس می کنند در زندگی بدشانس هستند. آنها ممکن است احساس کنند که هر فرصتی برای موفقیت از آنها ربوده شده است و هر چقدر هم که تلاش کنند، به نظر می رسد که همه چیز به نفع آنها پیش نمی رود.

آنها همچنین ممکن است در مورد ریسک کردن، نگرش بدبینانه ای داشته باشند و ممکن است برای دستیابی به زندگی مورد نظر خود در به خطر انداختن فرصت ها مردد باشند.

شاید بپسندید: چیستان: دو نفر در خیابان به همدیگر می رسند اولی پسر دومی است در حالی که دومی پدر اولی نیست. این دو چه نسبتی با هم دارند!؟

امیدوارم از تست شخصیت شناسایی شانس امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه با هوشا: عدد گم شده را در 10 ثانیه پیدا کن!

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید:فقط یه چشم عقابی میتونه چنگالی که با بقیه فرق داره رو شناسایی کنه!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که یک لایش نمی رسد ولی دولایش می رسد!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه گربه ای که داره نگات می کنه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: 3 تفاوت دو تصویر سگ خالدار را پیدا کن و اثبات کن چشات هیچ مشکلی نداره!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: یکی از گل های افتابگردان رو انتخاب کن تا بگم در کل آدم خوش بین هستی یا بدبین!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل شاه می بخشه شیخ علی خان نمی بخشه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: چه انتظاری از زندگی داری!؟ اگر هنوز مطمئن نیستی بگو اول تو تصویر چی دیدی!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: باهوشا می تونن کوچکترین عدد ممکن رو با جابجایی دو چوب کبریت بدست بیارن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: معنی خط عشق کف دست شما، چه می گوید!؟ | تست شخصیت با خطوط کف دست

شاید برایتان جالب باشد

حکایت فرار از مرگ: داستان مردی که از دست عزرائیل فرار کرد!

تست هوش: کدام یک از تساوی های زیر نادرست است!؟

چیستان: کدام جزیره است که اگر وارونه اش کنیم، بچه ها می نویسند!؟

 5 تفاوت موجود میان دو تصویر اسب را در 15 ثانیه پیدا کنید!؟

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

  1. نه دروغ نیست من سی را انتخاب کردم و کاملا درست بود چندتا از این تست ها انجام داده بودم و دقیقا همشون مثل سی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا