;
تفریح و سرگرمی

یکی از گل های آفتابگردان را انتخاب کن تا بفهمی که آیا آدم خوش بینی یا بدبین!؟

تست شخصیت خوش بینی و بدبینی: آیا کنجکاو هستید که بیشتر در مورد خودتان بدانید؟ تست بزنید و نوع خوش بینی منحصر به فرد خود را کشف کنید. با بررسی اینکه کدام یک از این گل های آفتابگردان به بهترین وجه با شما طنین انداز می شود، نه تنها بیشتر در مورد خودتان یاد خواهید گرفت، بلکه خواهید فهمید که چگونه از خوش بینی برای غنی سازی زندگی خود استفاده کنید! با مجله خبری چشمک و تست شخصیت خوش بینی همراه شوید.

شاید بپسندید: داستان انیشتین و راننده اش!

تست شخصیت خوش بینی و بدبینی

تست های شخصیت راهی عالی برای کشف خود واقعی شما و یادگیری نحوه برخورد شما با جهان است. یکی از این تست های شخصیتی، تست شخصیت خوش بینی است که با انتخاب یک گل آفتابگردان، بینشی را در مورد نوع خوش بینی شما ارائه می دهد. با شرکت در این آزمون، بینش ارزشمندی در مورد نحوه نگرش خود به زندگی و خوش بینی یا بدبینی که با آن برخورد می کنید به دست خواهید آورد. این آزمایش بر اساس این ایده است که هر نوع گل آفتابگردان نگرش متفاوتی نسبت به زندگی دارد.

شاید بپسندید: دیدت مشکلی نداشته باشه به راحتی نوشته درون تصویر رو می بینی!

تست شخصیت خوش بینی و بدبینی

احتمالاً بپسندید: حکایت شنیدنی و آموزنده گروه 99

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه آخر زرنگایی، بگو کدوم کارمند بخاطر فراز از کار تظاهر می کنه که حالش خوب نیست!؟

 

 

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل روغن ریخته را نذر امامزاده کرده!

تفسیر تست شخصیت خوش بینی و بدبینی

با انتخاب یکی از سه گل آفتابگردان، بینشی به دست خواهید آورد که آیا خوش بین هستید، بدبین، واقع گرا یا ایده آلیست. این تست به شما کمک می کند تا از افکار و احساسات خود آگاه شوید و از این بینش برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود استفاده کنید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت خوش بینی و بدبینی همراه باشید.

شاید بپسندید: اگه باهوشی با حرکت دادن 1 چوب کبریت معادله رو اصلاح کن!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: اون چیه که از اسم دوتا حیوون تشکیل شده اما حیوون نیست و خیلی خوشمزست!؟

تفسیر تست شخصیت خوش بینی و بدبینی

آفتابگردان 1: انعطاف پذیری آشکار

کسانی که این گل آفتابگردان را انتخاب می کنند معمولا افرادی هستند که عزم درونی برای غلبه بر موانع زندگی دارند. آنها چالش ها را با نگرش مثبت می پذیرند و برای یافتن راه حل تلاش می کنند. مشکلات به عنوان یک مانع تلقی نمی شوند، بلکه بیشتر به عنوان یک پله به سوی موفقیت در نظر گرفته می شوند. افراد با این تیپ شخصیتی نگاهی خوش بینانه به زندگی دارند و همیشه به جنبه های روشن موقعیت ها نگاه می کنند.

شاید بپسندید:فقط 1 چوب کبریت را حرکت دهید تا در هر دو طرف، مجموع اعداد یکی شود!

آفتابگردان 2: نشان دادن مثبت بودن

انتخاب گل آفتابگردان 2 نشان دهنده فردی است که دارای حالت آفتابی است. افراد با این تیپ شخصیتی معمولاً راضی و پر از خوش بینی هستند، صرف نظر از اینکه زندگی چه چیزی در راه است. آنها در مواجهه با ناملایمات با احساس دلسردی یا ناامیدی گرفتار نمی شوند. در عوض، آن‌ها تصمیم می‌گیرند به چیزها با دید مثبت نگاه کنند و امیدوارند که بهترین نتیجه هنوز در راه است.

شاید بپسندید: اگه باهوشی با حرکت دادن 1 چوب کبریت معادله رو اصلاح کن!

آفتابگردان 3: طرز فکر رشد

کسانی که گل آفتابگردان 3 را در تست شخصیت انتخاب می کنند: در تمام کارهایی که انجام می دهند، حس اعتماد به نفس و پشتکار را تراوش می کنند. آنها توسط رشد و بهبود هدایت می شوند و فعالانه به دنبال فرصت های جدید برای یادگیری و توسعه هستند. آنها معتقدند که شکست یک پایان نیست، بلکه بخشی از سفر به سمت موفقیت است. افراد با این تیپ شخصیتی به هر چالشی با اشتیاق و ذهنی باز برخورد می‌کنند که به آنها اجازه می‌دهد به طور مداوم خود را از نو بسازند.

شاید بپسندید:بینایی ات مشکلی نداشته باشه چهره دوم را در تصویر مرد راهب پیدا می کنی!

امیدوارم از تست قدرت بینایی با نوشته مبهم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید: حکایت ضرب المثل تب کرد و مرد!

 

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: هوش کارآگاهی‌ات رو فعال کن و بگو چه کسی در ساخت لونه سگ نقش نداشته!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا توهم زده و فکر می کنه مرد جوون خوش تیپ شوهرشه!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: گربه از پله ها بالا میرود یا پائین!؟ |پاسخ سطح خوش بینی شما به آینده را افشا می کند!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

حکایت جالب و شنیدنی ضرب‌المثل نه شیر شتر نه دیدار عرب!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: وقتی میگن چینی ها اعجوبه ان، الکی نیست| میخوای بدونی چرا این فیلمو ببین!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

 احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن دو موش مخفی در تصویر شیر اثبات کن که خیلی زبل و تیزی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل ریگ به کفش داشتن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه آخر زرنگایی، بگو کدوم کارمند بخاطر فراز از کار تظاهر می کنه که حالش خوب نیست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آنچه در نگاه اول در تصویر می بینی ترس واقعی‌ات رو آشکار می کنه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه 5 تفاوت دو تصویر پرنده رو تو 10 ثانیه پیدا کنی، خیلی تیزی!؟

 

برایتان جالب خواهد بود

چقدر کم رو هستی، هر کدوم از این پلنگ ها میزان خجالتی بودن شما را آشکار می کنه!؟

اگه زبر و زرنگی، سریع بگو کی دست همه جاسوسا رو در ناشی گری از پشت بسته!؟

با پیدا کردن 3 تفاوت تصویر دخترک، تیزی خودت رو اثبات کن!

اگه پرنده های استتار شده میون برف رو تو تصویر تشخیص بدی، چشات مثل شاهینه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا