;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت براساس چشم: بگو کدوم چشم عجیب تره تا بگم دقیقا استعدادت چیه!؟

تست شخصیت براساس چشم: قطعاً حالات رفتاری آدمها نکات مهمی از وضعیت روانی و شخصیتی افراد به ما ارائه می دهند.  با نگاه کردن به چشمان یک شخص می توانید چیزهای زیادی در مورد او یاد بگیرید. این صمیمی ترین و عمیق ترین راه برای برقراری ارتباط با دیگری است. آنچه می‌بینیم و آنچه ترجیح می‌دهیم ، می‌تواند حاوی نکات مهمی درباره عملکرد درونی ضمیر ناخودآگاه ما باشد. به این ترتیب شکل چشمان می تواند درباره شخصیت افراد اطلاعات جالبی ارائه دهد. با بخش تفریح و سرگرمی همراه باشید با تست شخصیت براساس چشم!

احتمالاً بپسندید: آزمون هوش شرلوک هلمز:اگه هوش کارآگاهی داری، سریع کسی رو که دعوا کرده شناسایی می کنی!

تست شخصیت براساس چشم

از نظر فیزیولوژیکی، عملکرد چشم ما دیدن جهان است. ضمیر ناخودآگاه آنچه را که چشمان ما می بیند رصد می کند. همچنین آنچه را که آموخته ایم و با چیزهای خاصی مرتبط کرده ایم، قبل از اینکه به ذهن خودآگاه ما برسد، دسته بندی می کند. لذا ما در موقعیت های مختلف ممکن است علیرغم خواست باطنی، رفتاری دیگری از خود بروز دهیم. در این تست جالب، ما ضمیرناخودآگاه شما را به چالش می کشیم. شما با انتخاب یکی از این چشم ها، ضمیر ناخودآگاهتان را بیدار می کنید. با دقت به تصویر نگاه کنید و تصویری که برایتان عجیب تر است را انتخاب کنید!

احتمالاً بپسندید: آزمون پیدا کردن زن متظاهر: نکته سنجی‌ات را با شناسایی زنی که تظاهر به ثروتمندی می‌کند، اثبات کن!

تست شخصیت براساس چشم

احتمالاً بپسندید: معمای نکته ترسناک این عکس چیه؟ افرد با وجدان فهمیدن و جا خوردن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:اگر بتونی تو 3 ثانیه زن جنایتکار را پیدا کنی، قابلیت این رو داری که توسط FBI استخدام بشی!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی تفاوت گربه ملوس:اگه فکر می کنی چشات قویه، تفاوت دو گربه ملوس رو پیدا کن!

پاسخ تست شخصیت براساس چشم

در واقع انتخاب شما، توسط ضمیر ناخودآگاه انجام می گیرد. ما براساس همین انتخاب می توانیم شما را بهتر شناسایی کنیم. این انتخاب در تست شخصیت براساس چشم می تواند، اطلاعات زیادی از زوایای پنهان شخصیت شما را آشکار کند.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی اشکال تصویر پدر و نوزاد: فقط تیزبین‌ها در یک نگاه اشکال خطرناک تصویر را پیدا می‌کنند!

انتخاب چشم شماره 1

انتخاب چشم شماره 1

احتمالاً بپسندید: مسیرت برای پیاده روی رو از میون تصاویر انتخاب کن، تا بگم چه چیزایی تو زندگی برات خیلی مهمه!

اگر چشم شماره یک در تست شخصیت براساس چشم انتخاب شما بوده است، به این معنا است که شما نیازمند معنویات هستید. روح شما همواره به دنبال تغذیه معنوی است. شما نیاز خود  به ارتباط با کیهان را احساس می کنید. در واقع این ارتباط فراتر از قلمرو فیزیکی است و شما را ترغیب می کند چیزهای جدید را امتحان کنید و به سفرهای هیجان انگیز بروید. شما باید چیزهایی زیاد بیاموزید، به خصوص اینکه چگونه خود را آزاد و رها کنید از تمام دل مشغولی های زندگی. به این ترتیب شما زندگانی بهتری را تجربه خواهید کرد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زندانی در میان ربات ها: یک زندانی در میان دو ربات حضور دارد، کدامیکی است!؟

انتخاب چشم شماره 2

انتخاب چشم شماره 2

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت زن باردار مراسم تولد:یکی از این خانمای تصویر تظاهر می‌کنه بارداره، کدومه!؟

چشم جهان‌بین یا چشم ایزدی نمادی است که یک چشم را در یک مثلث محصور شده به تصویر می کشد. به منظور نشان دادن مشیت الهی، به موجب این نماد، چشم خدا مراقب بشریت است. با انتخاب این چشم در تست شخصیت براساس چشم، دانش زندگی های گذشته شما مانند یک دایره المعارف معنوی به شما منتقل می شود. پیش بروید و این دانش را گسترش دهید تا شما توسط افراد جامعه و شاید حتی جهان شناخته شوید. در واقع شما با مطالعه فراوان می توانید، فرد بهتری شوید.

احتمالا خواهید گفت مطالعه راز موفقیت همه افراد است. اما باید در نظر گرفت که افرادی که این نماد را انتخاب می کنند در واقع این استعداد را دارند که در آینده نزدیک افراد بسیار موثر در حوزه معارف و علوم شوند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی تعداد فیل ها: تنها یه ذهن آروم و چشم عقابی میتونه تو 5 ثانیه تمام فیلا را پیدا کنه!

انتخاب چشم شماره 3

انتخاب چشم شماره 3

شاید بپسندید: کدومیکی از این دو تا دختر ژاپنی از اشراف ژاپنی قرن هیجده است!؟| افراد با اطلاعات عمومی بالا سریع جواب بدن!

شما فرد بسیار خاص هستید. باید بتوانید این مسئله را درک و باور کنید. رفتار و شخصیت شما به گونه ای است که هر کسی در کنار شما باشد، می تواند شاد باشد. به واقع شما دارای هاله ای هستید که شفا دهنده است و به شدت می درخشد! این هاله را در آغوش بگیرید و شاهد افزایش ارتعاش خود باشید. شما می توانید رهبر خوبی باشید. شما باید بتوانید از این ویژگی و قدرت درمانی خود به خوبی استفاده کنید. دنیا به شما نیاز دارد!

احتمالاً بپسندید: یکی از درخت ها که بیشتر به چشمت اومد را انتخاب کن تا بگم واقعا چه جور آدمی هستی!؟

انتخاب چشم شماره 4

انتخاب چشم شماره 4

شاید بپسندید: با چالش بینایی حروف Q اثبات کنید چشمان تیزبینی دارید!| چند حرف Q در تصویر وجود دارد!؟

در صورت انتخاب این چشم در تست شخصیت براساس چشم باید گفت که شما از جمله کسانی هستید که قبل از انجام هر کاری، در مورد آن کار فکر می کنید. ذهنی پر از ایده های فوق العاده به شما هدیه داده شده است. پس بهتر است به نحو احسن از آن استفاده کنید. گاهی ممکن است از مسیر اصلی که به آن فکر کرده بودید، منحرف شوید؛ اما نگران نباشید. به غرایز خود اطمینان کنید و به مسیر خود برای رسیدن به هدف ادامه دهید. راهی را بروید که فکر می کنید درست است. چون مطمئنا از قبل درباره آن بسیار فکر کرده اید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت زن نوزاد دار: اگه تو 3 ثانبه بگی کدومیک از این 3 تا زن یه نوزاد کوچیک داره، آخر نابغه هایی!

انتخاب چشم شماره 5

تست شخصیت براساس چشم

انتخاب چشم در تست شخصیت براساس چشم: مطالعه از جمله ویژگی های اصلی شماست. همین مسئله سبب شده است که اطلاعات فراوانی داشته باشید. شما مطمئنا در بسیاری از مسائل بیشتر از دیگران می دانید اما آن را برای خود نگه می دارید. شما تمایل دارید در گوشه ای باشید و تمام داشته ها و رازهای خود را برای خودتان نگه دارید. همین موضوع باعث شده که مردم به سوی متمایل شوند. مردم ذاتاً علاقمند به فضولی در کار دیگران هستند. اما شما علاقه ای به نمایش گذاشتن خود ندارید. خود را در آغوش بگیرید و از یادگیری دست نکشید.

احتمالاً بپسندید:  در تئاتر سرخ پوست ها یک اشکال غیرمنطقی دارد، آیا آنقدر زبل هستی بفهمی!؟

انتخاب چشم شماره 6

تست شخصیت براساس چشم

شما وقتی قدم می زنید به اطرافتان به دقت نگاه می کنید. همین مسئله باعث شده که دیدگاه و جهان بینی شما کاملا متفاوت با هر کس دیگری باشد. لذا طبیعی است که دیدگاه شما نسبت به وضعیت موجود با آنچه دیگران می بینند متفاوت است. شما به خود و هدف خود شک دارید و احتمالاً اعتماد به نفس کمتری دارید. احتمالا برای رفع این نقص باید فقط با پشتکار کار کنید و در نهایت معنایی را پشت همه اینها ایت خواهید یافت.

فکر می کنی نابغه ای، پس بگو کدوم یکی از این دو تا مرد، شوهر این زن هست!؟

انتخاب چشم شماره 7

تست شخصیت براساس چشم

جغذ پرنده شب است و در شب می تواند هر چیزی را تشخیص دهد. شما نیز قادر هستید در مسائل مختلف حلال مشکلات باشید. در واقع شما جنگجوی شب هستی و تاریکی جایگاه توست. چه شب باشد و چه روز، شما همراهی با سایه ها را ترجیح می دهید. شما از آن دسته افرادی هستید که فقط آنچه را که دیگران می خواهند ببینند و بشنوند را نشان می دهید.

شاید بپسندید: آخر تیزبینایی!؟ پس بگو اشکال اساسی تصویر جزیره متروک و زن و مرد تنها چیه؟

 

امیدوارم از تست شخصیت براساس چشم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنی

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت مادر نوزاد در پارک: با پیدا کردن مادر نوزاد ثابت کنید که در حل معماهای تصویری نابغه اید!

 

 

احتمالاً بپسندید: تست بینایی؛ آیا می تونید چهره زن را تو این تصویر پیدا کنید؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

احتمالاً بپسندید: یکی از این خانما تظاهر می کنه بارداره!؟ کدومه!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: کدومیکی داره راست میگه، آیا این زنه واقعاً مرد هست و خودش رو شبیه خانمای باردار درست کرده!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی مادر و دختر: خانمه مادر کدوم یکی از این سه تا دختره! فقط باهوشا تو یه نگاه متوجه میشن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

آزمون شناسایی درب بی خطر:باهوشی سریعاً پسر بچه را از درب بی خطر به بیرون اتاق وحشت خارج کنید!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

اجتمالاً بپسندید: زنه حقیقتو میگه یا آقاهه!؟ | آیا مرده بی خود زنه رو متهم به خیانت می کنه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی زنی که مدتها زندان بوده:با توجه به تصویر کدومیک از این دختر خانما مدت زیادی زندان بوده!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید:یکی از اشکال هندسی که توجه ات رو جلب کرده انتخاب کن تا بگم واقعا برای شاد بودن چی لازم داری!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید:معمای تصویری کودکان شیطون: آیا این بچه واقعا خودش رو خیس کرده یا بقیه دارن اذیتش می کنند!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی زن زندانی در شرف ازدواج:کدام زندانی زن قبل از رندانی شدن تصمیم داشت ازدواج کند!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر دست: فقط باهوشا، اشکال موجود در تصویر ساعت را در 3 ثانیه پیدا می‌کنند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: هوش کارآگاهیت رو با پیدا کردن کسی که تصمیم به کودک ربایی دارد، محک بزن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی حرف N:  فقط تیزبین ها در 3 ثانیه حرف N را در میان حروف M پیدا خواهند کرد!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشکال جلسه امتحان: اگه فکر می کنی آخر تیزبینایی تو یه نگاه بگو اشکال تصویر چیه!؟

برایتان جالب خواهد بود

 شناسایی همسر واقعی خلبان: یکی از این دو زن ربات است و همسر واقعی خلبان نیست، اما کدوم!

آزمون شناخت دانش آموز شیطون:کدوم دانش‌آموز رو صندلی معلم چسب ریخته تا این صحنه بامزه خلق بشه!

تست تصویری نوع نشستن: نوع نشستن شما چه چیزی را در مورد شخصیت شما نشان می دهد!؟

چالش محاسبه ریاضی مسی: میزان هوش ریاضیات خود را با محاسبه چالش ریاضی مسی اثبات کنید!

آزمون شناخت مادر واقعی: با توجه به نشانه های تصویر،کدام کودک به همراه مادر اصلی خود است!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. پسر لباس قرمز چشم کبود داره دختر چهره ی عصبی وپسر لباس آبی آستین پاره
    لباس سبز هم می ترسه
    همه دعوا کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا