;
تفریح و سرگرمی

همین که به تصویر نگاه کردی چی دیدی!؟ بهم بگو تا بهت بگم آدم درونگرایی هستی یا برونگرا!

تست شخصیت براساس نوع درک: کریستو داگوروف استاد مسلم در خلق آثاری است که امروز تحت عنوان توهم نوری شناخته می شوند. وی در آثار خود تلاش دارد در کنار عرضه هنر به نوعی به واکاوی شخصیتی مخاطبان خود نیز بپردازد. در تصویر تست شخصیت براساس نوع درک نیز وی یکی از همین تصاویر را منتشر کرده است.تصویر که نوع دید و درک شما آز ان نشان می دهد که ایا یک درونگرا هستید یا برونگرا!؟ با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس نوع درک همراه باشید.

شاید بپسندید: تو عکس چی دیدی تا بفهمی که آیا به عشق واقعی اعتقاد دارید یا خیر!؟

تست شخصیت براساس نوع درک

این توهم نوری می تواند یک جنبه پنهان از شخصیت شما را بر اساس آنچه ابتدا می بینید نشان دهد. به این تصویر نگاه کنید و توجه داشته باشید که ابتدا چه عنصری توجه شما را جلب می کند. نیاز نیست فکر کنید. کافی است همین که به عکس نگاه کردید بگوئید که چه تصویری را دیدید!؟

شاید بپسندید: اگر دقت ات خوب باشه، میتونی 3 تفاوت بین توله سگ ها را در 6 ثانیه پیدا کنی!

تست شخصیت براساس نوع درک

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی اشکالات تصویر: اگر بتوانید در 7 ثانیه اشکالات این تصویر را پیدا کنی، نابغه ای!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: یکی از منظره ها را انتخاب کن تا بفهمی برای شاد بودن واقعا به چی نیاز داری!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی نوازنده تقلبی: چه کسی نوازنده نیست؟ فقط یک باهوش می تونه معما را حل کنه!؟

تست شخصیت براساس نوع درک

در تصویر تست شخصیت براساس نوع درک، سه عنصر وجود دارد که ممکن است در این تصویر متوجه شوید. اکنون کمه سطح برداشت و درک شما از تصویر مشخص شده است به تفسیر هر یک از عناصر مراجعه می کنیم.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زندانی بی گناه: ضریب هوشی بالای خودتو با پیدا کردن زندانی بی گنه، اثبات کن!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی عدد 139: اگه تیزبین باشی سریعاً عدد 139 رو میون اعداد پیدا می کنی!

دیدن لب

دیدن لب

اگر ابتدا لب ها را در تست شخصیت براساس نوع درک دیدید، به احتمال زیاد فردی ساده و آرام و به واقع درون گرا هستید. هارت گفت: “با دوری از درام، دوست دارید در سرزمین میانه زندگی کنید و “همیشه با جریان حرکت کنید”، بدون اینکه حواس خود را با پیچیدگی ها و “حرکات غیر ضروری برای رسیدن به هدف پرت کنید.

در حالی که بسیاری از مردم شما را انعطاف پذیر، عاقل و صادق می بینند، برخی از مردم ممکن است شما را ضعیف و نیازمند کمک بدانند، اما در واقعیت، شما بیش از توانایی در حل مشکلات خود دارید.

شاید بپسندید: فنچ تصویر رو تو 5 ثانیه پیدا کنید! | فقط اونایی که ادعای تیزبینی دارند و فکر می‌کنند چشم عقابین، بیان!

درختان

درختان

اگر ابتدا به درختان در تست شخصیت براساس نوع درک توجه کردید، پس احتمالاً فردی برون‌گرا هستید. هارت می‌گوید: «شما به نظرات دیگران اهمیت زیادی می‌دهید و گاهی اوقات می‌توانید بیش از حد روی آنچه دیگران درباره شما فکر می‌کنند، متمرکز شوید». مودب بودن چیزی است که شما با آن زندگی می کنید، اما همچنین بسیار مرموز هستید، و برای دیگران سخت است که بدانند در موقعیت های اجتماعی به چه فکر می کنید.

این همچنین به این معنی است که شما در پنهان کردن احساسات واقعی خود مهارت دارید و اگرچه گروه بزرگی از “دوستان” در اطراف خود دارید – فقط تعداد کمی از آنها توسط شما به عنوان دوستان اصلی و صادق در نظر گرفته می شوند.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس انتخاب فنجان: یه فنجون را انتخاب کن تا بفهمی که چقدر جاه طلب هستی!؟

ریشه ها

تست شخصیت براساس نوع درک

در صورت دیدن ریشه ها در تست شخصیت براساس نوع درک : ممکن است به جای درختان ردیفی از ریشه گیاهان را دیده باشید و این بدان معناست که شما فردی بسیار خجالتی و درونگرا هستید. هارت گفت: “شما به ویژه در پذیرش انتقاد سازنده مهارت دارید و سخت کار می کنید تا همیشه خود را بهتر کنید که می تواند الهام بخش افراد اطراف شما باشد.

مهربانید و گاهی اوقات اعتماد به نفس پایینی دارید، اما به واقع سرسخت هستید و گاهی اوقات ممکن است لجباز هم باشید. افرادی که ابتدا ملاقات می‌کنید فکر می‌کنند که شما فردی بسیار معمولی، بدون استعداد یا ویژگی‌های انقلابی هستید. با این حال، زمانی که آنها شما را می شناسند و متوجه می شوند که شما فوق العاده شایسته و مشتاق هستید، این تصور تغییر می کند.

امیدوارم از تست شخصیت براساس دید واقعی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: همین که تصویر رو دیدی چی چیزی رو درک کردی!؟| سریع بگو تا بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

احتمالاً بپسندید: شاید کمی عجیب باشد، اما با انتخاب یکی از این گل ها متوجه میشی که برای موفقیت چی کم داری!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: فقط یه تیزبین میتونه تو یه نگاه عدد “292” را در میان 929 ها پیدا کنه؟ | فقط 15 درصد افراد موفق میشن!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا، نامزد این مرد خوش تیپه!؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: یه تیزبین واقعی می تونه تو 5 ثانیه 3 تا تفاوت عروس هلندی چپ و راست رو پیدا کنه!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت بینایی با شیر: چند شیر آفریقایی را تو این عکس می بینی!؟ فقط تیزبین ها موفق میشن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:کدوم منظره نظرت رو جلب کرد تا بگم چه چیزی مانع پیشرفت‌ات هست و تو رو عقب نگه میداره !؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: کدوم یکی از افراد کافه یه قاتله!؟ | اگه پیداش کنی واقعا هوش پلیسی بالا داری!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: در آزمون شناخت مادر بی خیال، بگوئید که کدام مادر بی مسئولیت تر است!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

چالش تصویری چیست؟

چالش تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. اما همگی برای افزایش دادن فعالیت های مغزی مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگه میخای بفهمی چه اندازه سخاوتمند و لاکچری هستی، بگو تو نگاه اول تو تصویر چی دیدی!؟

برایتان جالب خواهد بود

یکی از این دو زن در خطره، اگه ذهن کارآگاهی داشته باشی سریع تشخیص میدی!

 اگه تمرکزت بالا باشه خیلی سریع نکته اصلی تصویر را پیدا می کنی!؟

 درونگرا و خجالتی هستی یا کاملاً اجتماعی و برونگرا!؟| یه تخم مرغ رنگی رو انتخاب کن تا بهت بگم!

آزمون تشخیص همسر مرد گانگستر: اگه باهوشی بگو کدومیکی از این 3 تا خانم، همسر مرد گانگستره!

5 تفاوت ریز بین دو تصویر این کودکان مدرسه ای هست، اگه تیزبین باشی در 5 ثانیه پیداشون می کنی!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا