;
تفریح و سرگرمی

رویاپرداز هستی یا واقع بین!؟ |برای پاسخ، ببین موقع استفاده از خمیردندان چه جوری فشارش میدی!؟

تست شخصیت براساس فشردن خمیردندان: روانشناسان می گویند که 40 درصد از اعمال شما تصمیمات آگاهانه نیست، بلکه عادت است. کارهایی که شما آنها را بی اهمیت می دانید در واقع روال روزانه شما را تشکیل می دهند و بخش بزرگی از زندگی شما هستند و می توانند چیزهای زیادی در مورد شخصیت و وضعیت روانی فعلی شما آشکار کنند.

تست شخصیت براساس فشردن خمیردندان از جمله تست هایی است که اطلاعات جالبی درباره ویژگی های شخصیتی شما ارائه می دهد. با تست امروز چشمک همراه باشید و آن را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید: معمای شناسایی خانواده فقیر: فقط کسایی که هوش کارآگاهی شبیه شرلوک هلمز دارند،موفق میشن!

تست شخصیت براساس فشردن خمیردندان

برای انجام تست شخصیت براساس فشردن خمیردندان کافی است به تصاویر نگاه کنید. سپس مدلی را که شما از خمیردندان استفاده می کنید را انتخاب و سپس به بخش تفاسیر مراجعه کنید. ما مطمئن هستیم که نتایج شما را شگفت زده خواهد کرد.

شاید بپسندید: قدرت دیدت خوب باشه، ببری را که در صدد حمله به عکاس هست رو شناسایی می کنی!

تست شخصیت براساس فشردن خمیردندان

احتمالاً بپسندید:معمای شناسایی اشتباه مراسم عروسی: کدامیک از این دو عروس، همسر واقعی آقای داماد است!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناخت حیوانات مخفی: با پیدا کردن حیونای مخفی میون گربه و سگا، تیزی خودت رو ثابت کن!

 

 

 

 

شاید بپسندید: اگه تو 4 ثانیه گربه را میون جغدای رنگی پیدا کنی، حتماً حتماً برای خودت اسپند دود کن!

تلاش می کنید خمیردندان شکلش را حفظ کند

شکل 1

در صورت انتخاب مدل اول در تست شخصیت براساس فشردن خمیردندان: شما از تنهایی لذت می برید، رویاپرداز هستید و فردی هنرمند هستید. گاهی اوقات ممکن است به نظر برسد که شما در دنیای خودتان زندگی می کنید. شما حساس، ملایم، راحت، با ملاحظه و بردبار هستید. در عین حال، شما می توانید بسیار ساده و سخاوتمند باشید. شما همیشه افکار و ایده های زیادی دارید و مایلید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

احتمالاً بپسندید: بگو کیف‌ات رو چه جوری حمل می کنی تا مشخص کنیم که آیا تو زندگی تصمیمات درست میگیری یا نه!؟

از وسط فشار می دهید.

شکل 2

اگر مدل دوم تست شخصیت براساس فشردن خمیردندان شیوه استفاده شما باشد: شما فردی واقع بین و فعال هستید و معمولاً کمی عجله دارید. شما فرد چندان مرتبی نیستید. همچنین شما فرد منظمی نیستید و اگر با چالشی روبرو شدید، می‌توانید خودتان را جمع کنید و آن را حل کنید. شما بسیار اجتماعی هستید، دوستان زیادی دارید و دوست دارید در جمع باشید. شما می دانید که چگونه زندگی خود را متعادل کنید و از نظر عاطفی پایدار هستید.

احتمالاً بپسندید:اگه چشات مثل شاهینه، 3 تفاوت گربه بامزه سمت چپ و راست رو تو 5 ثانیه پیدا کن!

از بالا فشار می دهید.

شکل 3

در صورت انتخاب مدل سوم در تست شخصیت براساس فشردن خمیردندان:شما بسیار سرسخت هستید و می توانید کارهای زیادی برای رسیدن به خواسته های خود و رسیدن به اهداف خود انجام دهید. مستعد بدبینی هستید و خیلی به مردم اعتماد ندارید. عادت دارید فقط به خودتان تکیه کنید. شما به اندازه کافی خودمحور هستید و خودتان را دوست دارید، این بسیار خوب است تا زمانی که شروع به خودخواهی کنید و از دیگران برای اهداف خود استفاده کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت فرزند باسواد چوپان که وقتی باسواد شد، کارش چندین برابر شد!

از پشت به جلو فشار داده و/یا بغلتانید.

تست شخصیت براساس فشردن خمیردندان

اگر مدل چهارم تست شخصیت براساس فشردن خمیردندان شیوه استفاده شما باشد:شما فردی بسیار صرفه جو، منظم و مرتب هستید و در حالی که به دارایی خود توجه داشته، به اطرافیان خود نیز همواره اهمیت می دهید. می توان گفت که شما یک کمال گرا هستید و دوست ندارید چیزی را هدر دهید، بنابراین از تمام منابعی که در اختیار دارید حداکثر استفاده را می کنید. شما به سخت کوشی عادت کرده اید و کارتان را خیلی خوب انجام می دهید، یعنی دیگران می توانند به شما تکیه کنند. خانه شما همیشه تمیز و زندگی شما بسیار منظم است.

شاید بپسندید: چه کسی در این مراسم ازدواج دروغ می گوید، کشیش یا آقای داماد!؟

از هر جایی فشار می دهید.

تست شخصیت براساس فشردن خمیردندان

در صورت انتخاب مدل پنجم در تست شخصیت براساس فشردن خمیردندان: شما این توانایی را دارید که دنیا را در نوری متفاوت از بقیه ببینید و بسیار هنرمند و خلاق هستید. شما می توانید زیبایی را در همه جا پیدا کنید. می تواند برای شما سخت باشد که همیشه وقت شناس و مرتب باشید و ممکن است در برنامه ریزی و انجام وظایف با مشکل مواجه شوید، اما بسیار خوش بین و ذهن باز هستید. با این حال، ممکن است مستعد نوسانات خلقی مکرر باشید.

شاید بپسندید: اگه قدرت دید و دقت‌ات خوبه، پس 3 تفاوت تصویر سگ سمت راستی و چپی را پیدا کن!

امیدوارم از تست شخصیت براساس فشردن خمیردندان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل شاهینه 8 تا تفاوت بین دو تصویر شیر اسکی باز را پیدا می کنی!

 

 

 

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: فقط یه نابغه تیزبین میتونه تو یه نگاه فیگور متفاوت رو تو تصویر پیدا کنه!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: حکایت خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو !

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: حکایت گربه را باید دم حجله کشت، یک جکایت جالب و شنیدنی

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود:اگه در یک نگاه دانش آموزی رو که داره تقلب می کنه، شناسایی کنی یه نابغه تمام عیار هستی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: معمای ریاضی با چوب کبریت: ریاضی ات خوبه، پس معادله را با جابه جایی یک چوب کبریت درست کنید!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تنها عده کمی که قدرت بینایی و دقت بالا دارند، خرگوش کوهی تصویر را پیدا می کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:اگر نابغه ریاضی هستی با حرکت دادن یه چوب کبریت یه معادله صحیح ریاضی بدست بیار!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آیا می تونی 2 چوب کبریت را به نحوی حرکت بدی که معادله صحیح باشد؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: معمای شناسایی شوهر: فقط باهوشا میتونن تو یه نگاه، شوهر واقعی این زن را شناسایی کنند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: آیا قلباً آدم نوع دوستی هستی، کافیه بگی که در نگاه اول تو تصویر چی دیدی!؟

شاید برایتان جالب باشد

داستان لباس جدید پادشاه شاهکاری ادبی از ادبیات کشور دانمارک!

کدوم منظره نظرت رو جلب کرد تا بگم چه چیزی مانع پیشرفت‌ات هست و تو رو عقب نگه میداره !؟

 آزمون شناسایی اشکال فوتبالیست ها: اگه تیزی، اشکال اصلی تصویر بچه های فوتبالیست را پیدا کن!

آدم تحلیلگر هستی یا خلاق!؟ برا دونستن، فقط یکی از چهار تا خونه را که به نظرت بهتره انتخاب کن!

معمای شناخت زوج واقعی: اگه باهوشی بگو که کدوم یکی از این دو زوج، زن و شوهر واقعی هستند!؟

آزمون بینایی با شناسایی جغد: اگه تو 5 ثانیه جغد شاخدار بزرگ رو پیدا کنی، چشای عقابی داری!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا