;
تفریح و سرگرمی

آدم سخاوتمندی یا خسیس!؟ | فقط بهم بگو اول برگ افرا دیدی یا هواپیما؟

تست شخصیت براساس برگ افرا: آیا می توان میزان سخاوتمندی و یا خسیس بودن را با یک تصویر سنجید؟ تست شخصیت براساس تست شخصیت براساس برگ افرابرگ افرا با پاسخ های باورنکردنی خود بسیاری را متقاعد کرده است. در نظر بگیرید که این تست شخصیت می تواند حقایق جالبی را نشان دهد، اما از نظر علمی ثابت نشده است. صرف نظر از این، تست شهای شخصیت تصویری همچنان مورد علاقه همه هستند زیرا می توانند با خلق و خو، شخصیت و سایر ویژگی های شما مطابقت داشته باشند.

برای انجام تست شخصیت براساس برگ افرا چه کاری باید انجام دهید؟ یک نگاه کوتاه به عکس کنید و صادقانه پاسخ دهید که اول چه را دیدید. از بین دو شکل ممکن، مغز شما می‌تواند در اولین برداشت یکی را ثبت کند. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس برگ افرا همراه باشید.

بیشتر بخوانید: داستان ضرب المثل آش نخورده و دهان و سخته!

تست شخصیت براساس برگ افرا

همانطور که در تصویر به اشتراک گذاشته مشاهده می کنید، این عکس دارای طراحی یک برگ و یک هواپیمای زرد است، اشیایی که روی پس زمینه یاسی تیره قرار گرفته اند. مراحل انجام تست شخصیت بسیار ساده است. فقط به تصویر نگاه کنید و سریع به اولین چیزی که شناسایی می شود اشاره کنید.

بیشتر بخوانید: چشات مثل شاهین تیز باشه، درختی که با بقیه فرق داره رو تو یه نگاه شناسایی می کنی!

تست شخصیت براساس برگ افرا

بیشتر بخوانید:اگه حیوون مخفی تصویر را پیدا کنی، چشای تیز مثل عقاب داری!

.

.

.

.

شاید بپسندید: در میان حیوانات موجود یک حیوان از یک جهت با بقیه ارتباطی ندارد، با دلیل منطقی بگو کدام حیوان!؟

 

 

.

.

احتمالاً بپسندید:(ویدیو) پیشرفت طراحی اتومبیل بی ام دبلیو در گذر زمان

تفسیر تست شخصیت براساس برگ افرا

اکنون که برداشت خود از تصویر را داشته اید می توانید به بخش تفاسیر مراجعه کنید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این ورزشکارا، اسمش بن هست!؟

.

.

.

.

 

شاید بپسندید:(ویدیو) جالب تهیه شیرنی زبان در قنادی!

تست شخصیت براساس برگ افرا

دیدن هواپیما

چیزی که دیدید یک هواپیما بود: شما فردی بسیار مسئولیت‌پذیر هستید. شما همیشه مستعد ارائه کمک به کسانی هستید که به آن نیاز دارید بدون اینکه انتظاری در عوض آن داشته باشید. یک انسان دوست هستید و به دلیل مهربانی که با هر کسی که از مسیر شما عبور می کند رفتار می کنید. شما نمی توانید بدرفتاری را تحمل کنید و ترجیح می دهید برای جلوگیری از وارد شدن به درگیری، ساکت بمانید.

انتخاب می کنید که اطراف خود را با افراد مثبتی احاطه کنید که زندگی را به همان شیوه که شما می بینند، ببینند. شما همیشه سعی می کنید به دنبال جنبه روشن هر چیزی باشید. به این ترتیب می توان گفت شما یک سخاوتمند واقعی هستید که از بزرگترین سرمایه خود یعنی وقت خود برای دیگران، هزینه می کنید.

شاید بپسندید:قابل توجه چشم عقابیا: اگه قدرت دید بالا دارید تو یه نگاه بگید که گربه کجای تصویر قایم شده!

دیدن برگ

اگر اولین چیزی که دیدید یک برگ بود، ممکن است فردی ناامن باشید. اگرچه پتانسیل بالایی دارید، اما نمی توانید توانایی ها و پتانسیل های خود را ببینید و این باعث می شود فرصت های بزرگ را از دست بدهید. شما از آینده می ترسید و در مسائل بی معنی گیر می کنید. شما بسیار ساختارمند هستید، به حدی که نمی دانید چگونه موقعیت ها را با عجله حل کنید. اتفاقات پیش بینی نشده اغلب شما را از تعادل خارج می کند. وقتی یاد بگیرید بر ترس ها غلبه کنید، خواهید دید که همه چیز بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

تست شخصیت چیست؟

تست های شخصیت معمولا در حوزه روانشناسی بالینی استفاده می شود. این آزمون‌ها ابزارهایی هستند که امکان ارزیابی ویژگی‌های روان‌شناختی و رفتاری یک فرد خاص را با هدف شناسایی روش‌های معمول واکنش به شرایط خاص فراهم می‌کنند.

امیدوارم از تست شخصیت براساس برگ افرا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: اگه میخای نقاط ضعف خودت را شناسایی کنی، یکی از خانه ها را انتخاب کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:یکی از سایه ها را در این تصویر انتخاب کن تا بهت بگم چه جور آدمی هستی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: قدرت دیدت خوب باشد، در 10 ثانیه تفاوت های دو تصویر سگ بامزه را پیدا می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: آیا آنقدر تیزبین هستی که 3 پاندای متفاوت را پیدا کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: 5 تا تفاوت بین دو تا تصویر راکون هست که فقط تیزبین ها متوجهش میشن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:  قدرت تمرکز و بینایی ات رو با پیدا کردن 16 اسب تصویر ارزیابی کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:  (ویدیو) رانندگی در اینجا دل شیر می خواهد، یک لحظه غفلت مساوی با مرگ است!

 

 

برایتان حالب خواهد بود

داستان ضرب المثل استخوان لای زخم گذاشتن!

اگه هوشی پلیسی ات قوی باشه، می تونی قناد قاتل را شناسایی کنی!

یه گربه میون هیزم ها خوابیده! | میتونی تو یه نگاه پیداش کنی!

اگه فکر می کنی تیز و زبلی، گربه رو میون دسته جغدها پیدا کن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا