;
تفریح و سرگرمی

تو نقاشی اول چی دیدی تا بگم چه رابطه‌ای بین برداشت و نوع شخصیت‌ات هست!

تست شخصیت براساس برداشت از نقاشی: ابتدا چه چیزی را می بینید؟ میزان استقامتی را که در شما نهفته است، آشکار می کند. تست های شخصیت می تواند یک راه سرگرم کننده و جالب برای شناخت خود و درک بهتر ویژگی ها و عیوب خود باشد. آن‌ها می‌توانند به ما کمک کنند تا بهتر بفهمیم چه چیزی باعث می‌شود ما را تیک بزنیم و عمیق‌تر روان خود را کاوش کنیم. یکی از تست های شخصیتی خاصی که می توانید امتحان کنید، تست “اول چه چیزی را می بینید؟” است.” با تست شخصیت براساس برداشت از نقاشی و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: فقط تیزبینا اشتباه تصویر آغاز سال نو در یک خانه را پیدا می کنن!

تست شخصیت براساس برداشت از نقاشی

این آزمایش می‌تواند نشانه‌هایی از میزان استقامتی که در شما نهفته است را نشان دهد. این شامل تعدادی تصویر است که حالت های مختلف ذهن را نشان می دهد و هر تصویر به جنبه متفاوتی از شخصیت شما اشاره دارد. با مشاهده دقیق تصویر، می توانید تعیین کنید که کدام بخش تصویر نقاشی برای اولین بار توجه شما را جلب کرد.

شاید بپسندید: داستان کوتاه پل، داستانی جالب و شنیدنی درباره پل آشتی!

تست شخصیت براساس برداشت از نقاشی

شاید بپسندید:(ویدیو)تایم ناهار در یکی از روستاهای هند!| لامصب چرا ملاقه استفاده نمی کنی!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:قدرت تمرکزت رو با پیدا کردن 16 چهره انسان و حیوان مخفی شده، ارزیابی کنید!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:(ویدیو)تهیه خوراک مخصوص ژاپنی یا موچی که بدلیل چسبندگی زیاد باعث خفگی و مرگ سالمندان می شود!

تفسیر تست شخصیت براساس برداشت از نقاشی

اکنون که تصویر نقاشی را دیده اید را می توانید به بخش تفسیر هر برداشت مراجعه کنید. ما اطمینان داریم که نتایج این تست بسیار شگفت انگیز است و شما متعجب خواهید شد. با تست شخصیت براساس برداشت از نقاشی و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: داستان کوتاه دهقان و خیار اثر لئو تولستوی

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:چیستان: درختی است که تا به حال کاشته نشده است!

تست شخصیت براساس برداشت از نقاشی

ابتدا با دیدن مونالیزا، پشتکار خود را کشف کنید

اگر شما فردی هستید که ابتدا مونالیزا را ​​دیدید، این موضوع چیزهای زیادی در مورد پشتکار شما می گوید. مسلم است که شما فردی هستید که همه چیز را مثبت می بینید ودر زمینه اتفاقات پیش رو نیز همواره احتمالات مثبت را می بینید.

شما دیدگاهی خوش بینانه به زندگی دارید و آماده مقابله با چالش ها هستید. شما عمیقاً معتقدید که هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. شما با همه موقعیت ها مثبت برخورد می کنید و در رسیدن به اهداف خود بسیار پیگیر هستید.

ابتدا با دیدن یک مرد به پشتکار خود پی ببرید

اگر یک مرد اولین چیزی بود که به آن توجه کردید، این می تواند به معنی چندین چیز در مورد پشتکار شما باشد. احتمالاً شما فردی هستید که برای رسیدن به اهداف خود بیش از اندازه تلاش می کنید.

به راحتی تسلیم نمی شوید و حاضرید برای رسیدن به آنچه می خواهید سخت کار کنید. در عین حال می توانید بسیار صادق و مستقیم باشید و نظم و انضباط خود را تزلزل ناپذیر نشان دهید.

احتمالاً بپسندید: شما طعمه ها را در تصویر می بینید، اما آیا می‌توانید شکارچی را هم ببینید؟

ابتدا با دیدن یک زن نیز به پایداری و مقاومت خود پی ببرید

اگر یک زن اولین چیزی بود که توجه شما را به خود جلب کرد، پس این نشان می دهد که شما چقدر  در انجام امور پیگیر و پایدار هستید. شما فردی هستید که به دلیل نگرش مثبت و اعتماد به نفس خود قادر به انجام کارها هستید. همچنین ذهن باز شما برای حل مشکلات دشوار و دستیابی به اهداف مهم بسیار مفید است.

ابتدا با دیدن یک گل به پیگیر بودن خود پی ببرید

اگر گل اولین چیزی بود که به آن توجه کردید، این نشان می دهد که شما فردی بسیار پیگیر هستید. شما همیشه ذهنی باز دارید و همیشه به دنبال راه حل های مثبت برای مشکلاتی هستید که با آن روبرو هستید. بعلاوه، شما می دانید که چگونه برای لذت بردن از چیزهای کوچکی که زندگی را زیباتر می کند، زمان پیدا کنید.

امیدوارم از تست شخصیت براساس برداشت از نقاشی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت مرد جوجه فروش و سه زن حقه باز!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: 3 تفاوت دو تصویر اردک کارتونی را پیدا کنید؟| بیشتر افراد در 10 ثانیه موفق نمی شوند!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: فقط افراد با تمرکز بالا می توانند 7 حیوان مخفی را در تصویر این کوهنورد پیدا کنند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: نام یک سیاره است که سه حرف اول آن در بدن انسان وجود دارد!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: اگه سه تفاوت تصویر سگ شکاری را در 6 ثانیه پیدا کردی، حتماً برای خودت اسپند دود کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل اول چاه را بکن بعد مناره را بدزد!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: سوال هوش: به چوپان کمک کن گوسفنداش رو از خطر گرگ و رودخانه نجات بده!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل آش نخورده و دهان و سخته!

 

 

شاید بپسندید

کدوم چوب بر، کارش رو خوب بلد نیست و آماتوره!؟

ویدیوی تهیه قویترین شوینده خانگی: رفع چربی سوخته ماهی تابه تا برق انداختن سینک ظرفشویی!

چشات مثل شاهین تیز باشد تو یه نگاه خرگوشی که با بقیه فرق داره روپیدا می کنی!

هوش بالای ریاضی ات رو با جابجایی 2 چوب کبریت و اصلاح معادله، ارزیابی کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا