;
تفریح و سرگرمی

احساساتی هستی یا منطقی!؟ | یکی از گل ها را انتخاب کن تا بگم!

تست شخصیت براساس انتخاب گل لیلیوم: آیا کنجکاو هستید که جنبه های پنهان شخصیت خود را کشف کنید؟ تست شخصیت براساس انتخاب گل لیلیوم را امتحان کنید. انتخاب شما نشان می دهد که شما بیشتر احساساتی هستید یا منطقی! این مسابقه سرگرم کننده و جذاب، بینشی در مورد ماهیت عاطفی شما ارائه می دهد. آیا شما از نوع احساساتی هستید یا منطقی؟ همین الان در تست شخصیت براساس انتخاب گل لیلیوم مجله خبری چشمک شرکت کنید تا متوجه شوید!

شاید بپسندید:حکایت مرد سه زنه | آخر و عاقبت مردی که چند زن گرفته بود و آنها را فریب می داد!

تست شخصیت براساس انتخاب گل لیلیوم

در این دنیای پر مشغله و پر از حواس‌پرتی‌های مداوم، درک واقعی رفتار و احساسات خودمان اغلب دشوار است. ما آنقدر مشغول انجام مسئولیت های روزانه خود هستیم که به ندرت متوقف می شویم و در مورد خود واقعی خود فکر می کنیم. با این حال، ضمیر ناخودآگاه ما اغلب کلید درک عمیق ترین احساسات و ویژگی های ما را دارد. اینجاست که این تست شخصیتی ساده و در عین حال آشکار می آید. این تست بر اساس سه تصویر مختلف از سه گل رنگی لیلیوم است.

شاید بپسندید:تست قدرت دید: گلی که با بقیه فرق داره رو پیدا کن!

تست شخصیت براساس انتخاب گل لیلیوم

شاید بپسندید:تست قدرت دید: تفاوت های موجود میان دو تصویر زن دهه شصت میلادی آمریکا را پیدا کنید!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: حاصل عبارت 8÷2(2+2)=؟ چند می شود | خیلی ها فکر کردن ساده است!

 

 

.

.

.

احتمالا بپسندید: حکایت ضرب المثل اهل بخیه هست!

تفسیر تست شخصیت براساس انتخاب گل لیلیوم

هر لیلیوم از 1 تا 3 شماره گذاری می شود. وظیفه شما این است که لیلیومی را انتخاب کنید که بیشتر مجذوب آن شدید. نکته مهم این است که شما باید سریع انتخاب کنید، بدون اینکه زیاد فکر کنید. این به ضمیر ناخودآگاه شما اجازه می دهد تا رهبری را به دست بگیرد و جنبه ای پنهان از شخصیت شما را آشکار کند.

بیشتر بخوانید: بیمار باندپیچی شده همسر زن گریون هست یا زنه توهم زده!؟

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت تاجر و دامادش | تاجری که قصد داشت با کشتن دامادش سرنوشت را تغییر دهد!

تست شخصیت براساس انتخاب گل لیلیوم

لیلیوم 1: روح احساساتی

اگر گل لیلیوم 1 را انتخاب کردید، احتمالاً یک روح احساساتی هستید. شما ارتباط عمیقی با احساسات خود دارید و از نشان دادن احساسات خود نمی ترسید.

شما بیش از هر چیز برای روابط شخصی ارزش قائل هستید و اغلب بر اساس قلب خود تصمیم می گیرید تا مغزتان.  در حالی که این عمق عاطفی شما را دلسوز می کند، می تواند گاه به گاه به درد دل نیز منجر شود. به یاد داشته باشید که گاهی اوقات محافظت از قلبتان اشکالی ندارد.

لیلیوم  2: موجود متعادل

انتخاب گل لیلیوم  2 نشان می دهد که شما موجودی متعادل هستید. شما تعادل کاملی بین احساساتی بودن و جدا بودن ایجاد می کنید. شما خیلی احساساتی نیستید، اما خونسرد هم نیستید. شما می دانید چه زمانی باید احساسات خود را بیان کنید و چه زمانی باید خودداری کنید. این تعادل شما را در زندگی شخصی و حرفه ای فردی ثابت و قابل اعتماد می سازد. با این حال، اطمینان حاصل کنید که طبیعت متعادل شما دچار تردید نمی شود.

لیلیوم  3: متفکر جدا شده

اگر گل لیلیوم 3 انتخاب شما بود، احتمالاً یک متفکر جدا هستید. شما تمایل دارید احساسات خود را پنهان نگه دارید و بر اساس منطق و حقایق تصمیم بگیرید. این ویژگی از شما یک متفکر منطقی می سازد و مردم اغلب در شرایط سخت از شما مشاوره می گیرند. با این حال، جدایی بیش از حد می تواند گاهی اوقات شما را نسبت به دیگران سرد یا بی تفاوت جلوه دهد. به یاد داشته باشید، اشکالی ندارد که مراقب از خود را کنار بگذارید و هر چند وقت یکبار احساسات خود را نشان دهید.

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب گل لیلیوم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چشمات مثل شاهین باشه تفاوت های دو تصویر آزمایشگاه را پیدا می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:فقط باهوشا در نگاه اول متوجه اشتباه تصویر میشن | خیلی ها موفق نشدند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: بگو اول چی دیدی تا بگم متوجه شوید که آدم متعهد و مسئولیت پذیری یا خیر!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

حکایت مرد جوجه فروش و سه زن حقه باز | زنان حقه بازی که کلاه جوجه فروش را برداشتند و لختش کردند!

شکارچی کجاست | اگه دقت و تمرکزت بالا باشه، پیداش می کنی!

تست هوش: کدومیکی از خانمای عصبانی همسر این مرد بیچاره است!؟

حکایت شنیدنی لاک پشت و مار | داستان از چاله درآمد داخل چاه افتاد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نه =

دکمه بازگشت به بالا