;
تفریح و سرگرمی

رهبر هستی یا پیرو ؟ | فقط یکی از هیولاهای کارتونی را انتخاب کن!

تست شخصیت براساس انتخاب چهره کارتونی: در گروههای دوستانه بیشتر منفعل هستید یا مسلط ؟ تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه در یک محیط گروهی با دیگران ارتباط برقرار می کنید؟ برای دریافت پاسخ این سوالات و پرسش های مشابه، کافی است که فقط یکی از این هیولاهای خنده دار را انتخاب کنید. پس با مجله خبری چشمک همراه باشید و تست شخصیت براساس انتخاب چهره کارتونی را انتخاب کنید.

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی: تفاوت های بین دو تصویر گاو روزنامه خوان را پیدا کنید!؟

تست شخصیت براساس انتخاب چهره کارتونی

جرأت کنید چالش تست شخصیت منحصر به فرد منتشر شده در بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک را قبول کرده، از سطح فراتر بروید و هیولای درونی خود را کشف کنید. آیا شما رهبری بی باک هستید یا پیرو وفادار؟ عمیقاً در روان خود فرو بروید و شخصیت واقعی خود را کشف کنید. آیا برای کشف هویت هیولایی خود آماده هستید؟ بیایید این موضوع را درک کنیم!

شاید بپسندید: اگر در یک نگاه ساندویج متفاوت را پیدا کنی، چشمات مثل شاهین تیزه!

تست شخصیت براساس انتخاب چهره کارتونی

شاید بپسندید: تصویر انتخابی‌تان، وضعیت روحی و روانی شما را تعیین می کند!

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن چتر پنهان در تصویر شتر مرغ ها اثبات کنید که چشمان تیزبین دارید!

تفسیر تست شخصیت براساس انتخاب چهره کارتونی

همانطور که اشاره شده این تست شخصیت به وضعیت شما در گروههای مختلف می پردازد؛ اینکه در گروههای مختلف بیشتر فردی مسلط هستید یا پیرو!؟  در تصویر، سه هیولای شماره گذاری شده را خواهید دید. لحظه ای به آنها نگاه کنید، سپس یکی را انتخاب کنید که بیشتر در ذهن شما طنین انداز می شود.

برای انتخاب فکر نکنید. به غریزه درونی خود اعتماد کنید زیرا اغلب دقیق ترین بینش را در مورد شخصیت شما نشان می دهد. آیا آماده‌اید بفهمید که یک رهبر هستید یا یک پیرو؟

احتمالا بپسندید: باهوشا بگن: کدام مخزن زودتر از آب پر می شود!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با حل عبارت 5+6÷2×2-2=؟ ثابت کن ریاضی ات خوبه! | فکر نکن ساده است!

تست شخصیت براساس انتخاب چهره کارتونی

هیولای شماره 1

اگر مار مخفی را انتخاب کرده باشید، احتمالاً یک ناظر در گروه خواهید بود. شما تمایل دارید قبل از حرکت خود عقب بنشینید و وضعیت را ارزیابی کنید. این چیز بدی نیست، زیرا نشان می دهد شما استراتژیک و متفکر هستید.

با این حال، در برخی موارد، این حرکت شما می تواند به شما عنوان منفعل دهد. به یاد داشته باشید، بد نیست وارد شوید و در مواقع لزوم پیش قدم شوید.

شاید بپسندید: داستان بز حسود و الاغ سخت کوش | حکایت بز حسودی که حسادت، سرش را به باد داد!

هیولای شماره 2

انتخاب غول پرهیاهو نشان می دهد که شما فردی قاطع هستید که اغلب در گروه رهبری می کنید. شما از بیان نظرات خود و به عهده گرفتن مسئولیت نمی ترسید.

این می تواند یک ویژگی عالی باشد، زیرا نشان می دهد شما مطمئن و قاطع هستید. با این حال، از خطر تسلط بیش از حد آگاه باشید. همیشه به یاد داشته باشید که برای نظرات دیگران ارزش قائل شوید.

شاید بپسندید: قدرت دید و چابکی ذهنی ات را با پیدا کردن عدد 59 اثبات کنید!

هیولای شماره 3

شما احتمالاً فردی متعادل در گروه هستید. شما می دانید چه زمانی رهبری کنید و چه زمانی از دیگران پیروی کنید. شما سازگار و منعطف هستید و این شما را به یک بازیکن تیم ارزشمند تبدیل می کند.

این تعادل یک ویژگی عالی است، اما مراقب باشید بیش از حد بلاتکلیف نشوید. به یاد داشته باشید، گاهی اوقات لازم است موضع گیری کنید.

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب چهره کارتونی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با پیدا کردن اسب های مخفی تصویر اثبات کنید که چشمان تیز مثل شاهین دارید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت ها، پاسخ عبارت 5+8=؟ چند می شود!؟

 

شاید برایتان جالب باشد

تست بینایی سنجی: حیوان مخفی تصویر را شناسایی کنید!

آزمون بینایی سنجی: آیا می توانید جغد پنهان شده بین درختان را پیدا کنید؟

 با حل کردن این معمای ریاضی، خودت را ارزیابی کن!

آیا می‌توانید چهره مخفی را در تصویر گرگ شناسایی کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هفده =

دکمه بازگشت به بالا