;
تفریح و سرگرمی

کدوم ویژگی ات باعث میشه که اطرافیانت بهت حسادت کنند، کافیه یه پنجره رو انتخاب کنی تا بفهمی!؟

تست شخصیت براساس انتخاب پنجره: آیا تا به حال به دیگران حسادت کرده اید؟ اینکه آنها چه ویژگی مثبتی دارند که سبب می شود، دیگران آنها را تحسین کنند!؟ این تست شخصیت را انجام دهید تا بفهمید چه چیزی شما را منحصر به فرد و مورد حسادت دیگران می کند؟ پس زمان را از دست ندهید و ویژگی اصلی قابل حسادت خود توسط دیگران را بفهمید. تلاش کنید این ویژگی را بیشتر رشد دهید تا همواره اطرافیان و نزدیکان به شما علاقمند باشند. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس انتخاب پنجره همراه شوید.

شاید بپسندید: کدامیک از این خانم های دزد تازه کار تشریف دارن و احتمالاً اولین بارش هست که دزدی می کنه!؟

تست شخصیت براساس انتخاب پنجره

یافتن اطلاعات در مورد خودتان می تواند یک سفر هیجان انگیز باشد. تست‌های شخصیت می‌توانند بینشی از درونی‌ترین افکار و احساسات شما ارائه دهند و به شما درک بهتری از اینکه واقعاً چه کسی هستید، بدهند. تست شخصیت امروزی یکی از این تست‌ها است که به شما کمک می‌کند تا ویژگی‌هایی را که دیگران در شما بیشتر حسادت می‌کنند، شناسایی کنید. برای انجام تست کافی است بدون فکر کردن یکی از پنجره ها را که بیشتر می پپسندید انتخاب کنید و سپس به تفسیر هر یک مراجعه کنید.

شاید بپسندید:حکایت مرده شورت ببره که هر چه گنده تر می شی بدتر میشی!

تست شخصیت براساس انتخاب پنجره

شاید بپسندید:دو تا چوب کبریت را جابجا کن تا یک معادله درست بدست آوری!| اگه تو 6 ثانیه این کارو کنی نابغه ریاضیاتی!

.

.

.

شاید بپسندید: تست هوش چند وجهی: نام کودک ششم، چگونه با نام کودکان دیگر این خانواده مرتبط است؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: 3 تا تفاوت بین تصویر گربه سمت چپ و راست هست که فقط یه تیزبین اونا را پیدا می کنه!

پاسخ تست شخصیت براساس انتخاب پنجره

شما با انجام این تست خواهید توانست که خود را بهتر بشناسید. فهمیدن جنبه های مختلف شخصیت، به شما کمک می کند تا بفهمید چگونه می توانید از نقاط قوت و استعدادهای خود برای ایجاد موفقیت در تمام زمینه های زندگی خود استفاده کنید. با انجام تست شخصیت براساس انتخاب پنجره، می توانید بینش عمیق تری نسبت به خود به دست آورید. در مورد اینکه دیگران چگونه شما را درک می کنند، و همچنین آنچه باعث می شود آنها نسبت به توانایی های شما حسادت کنند، بیشتر خواهید آموخت.

احتمالاً بپسندید:دقت و تمرکزت برای حل سوالات ریاضی خوبه، پس پاسخ معادله چهارم را در 9 ثانیه بدست بیار!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانما، همسر واقعی ریچارد است!؟

تست براساس انتخاب پنجره

پنجره اول: خوش بینان خلاق

افرادی که اولین پنجره را در تست شخصیت براساس انتخاب پنجره انتخاب کرده اند، خوش بینان خلاق هستند. آنها در رویکرد خود به زندگی خلاق هستند و با احساس فرصت به دنیا می نگرند. چنین افرادی به خود ایمان قوی دارند و اغلب می توان از اشتیاق و انگیزه آن ها برای موفقیت الهام گرفت. آنها توانایی خلق از هیچ را دارند و از ریسک کردن و به چالش کشیدن خود نمی ترسند. زندگی را به کمال می گذرانند و به دنبال تجربیات و ماجراجویی های منحصر به فرد هستند.

شاید بپسندید: چیزی که نظرتو جلب میکنه، مهمترین ویژگی شخصیتی‌ات رو روشن میکنه!|تستو انجام بده تا شگفت زده شی!

پنجره دوم: مردم راضی کننده

افرادی که پنجره دوم را در تست شخصیت براساس انتخاب پنجره انتخاب می کنند، مردم را خشنود می کنند. افراد خشنود همیشه به دنبال راه هایی برای خوشحال کردن اطرافیان خود هستند. آنها اغلب نیازهای دیگران را بر نیازهای خود ترجیح می دهند و از دیدن لبخند دیگران لذت می برند. چنین افرادی می توانند با زمان، پول و انرژی خود بسیار سخاوتمند باشند.افراد راضی کننده شنوندگان خوبی هستند، زیرا آنها واقعاً به آنچه دیگران می گویند اهمیت می دهند.

احتمالاً بپسندید: چابکی ذهنی و نبوغ ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و تصحیح معادله، اثبات کن!

پنجره سوم: انجام دهندگان روشمند

پنجره سوم در مورد انجام دهندگان روشمند است. این افراد که سومین پنجره را در تست شخصیت براساس انتخاب پنجره، گزینش کرده اند، حس نظم و انضباط قوی دارند و روی دستیابی به اهداف به صورت سازمان یافته تمرکز می کنند. آنها جزئیات گرا هستند و دوست دارند وظایف را به مراحل قابل مدیریت تقسیم کنند. به راحتی از شکست ناامید نمی شوند بلکه از آن به عنوان فرصتی برای یادگیری و رشد استفاده می کنند. آنها بسیار قابل اعتماد هستند و همیشه کاری را که شروع می کنند به پایان خواهند رساند.

احتمالاً بپسندید: آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822: فقط نابغه ها تو یه نگاه 822 را در بین BZZ ها پیدا می کنند!

پنجره چهارم: متفکران کنجکاو

پنجره چهارم برای متفکران کنجکاو است. این افراد عاشق کاوش ایده‌ها و یافتن چگونگی کارکرد آن‌ها هستند. آنها حل کننده های طبیعی مشکلات هستند که می توانند به سرعت راه حل های خلاقانه ای برای مسائل پیچیده ارائه دهند. متفکران کنجکاو همیشه سؤال می پرسند، هرگز از فرضیات چالش برانگیز دوری نمی کنند، و تلاش می کنند تا بفهمند چرا همه چیز به همان شکلی اتفاق می افتد.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی خروسی که با بقیه متفاوته، پیدا کنی حتماً برا خودت اسپند دود کن!

پنجره پنجم: همدلان دلسوز

پنجره پنجم نماد همدلی های دلسوز است. کسانی که عمیقاً به دیگران عشق می ورند و فعالانه به دنبال فرصت هایی برای کمک به افراد نیازمند هستند. همدلان دلسوز می توانند به راحتی تشخیص دهند که چه کسی در حال تقلا است یا احساس غرق شدن می کند. این مسئله به آنها اجازه می دهد در مواقعی که افراد بیشترین نیاز را دارد، به راحتی راهنمایی ارائه دهند. این افراد همچنین دارای حس قوی عدالت هستند و برای کسانی که نمی توانند از خود دفاع کنند می ایستند.

شاید بپسندید: کدومیکی احتمال زمین خوردنش زیاده، مرد کور یا خانم خانه دار!؟

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب پنجره استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:فکر می کنی خیلی باهوشی، پس بگو کدام زن عاشق شده و در یک رابطه عاطفی قرار دارد!؟

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل آش نخورده دهن سوخته!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: یکی تو این تصویر تضاهر می کنه که پولداره، اون کیه!؟| پسره است یا آقا و خانمه!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: آدم منطقی و تحلیل گر هستی یا خلاق!/ | یه پروانه رو انتخاب کن تا متوجه بشی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: کدوم یکی از این دو تا مرد جوون تو خونه مجردی و تنها زندگی می کنه!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید:فقط باهوشا میتونن مردی که دو تا معشوقه داره رو پیدا کنن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: یکی از این گل ها را انتخاب کنید و ببینید چه چیزی سبب قدرت شماست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:تو تصویر اول چی دیدی تا بهت بگم رویاپردازی یا عاقل!؟ نتیجه شگفت زده‌ات می کنه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:نقطه ضعف و قوت‌ات چیه،به خصوص اگه با انتقاد روبرو بشی!|یکی از لکه های جوهر رو انتخاب کن تا بفهمی!

شاید برایتان جالب باشد

احساست رو چه جوری ابراز می کنی؟ | یه دسته گل را انتخاب کن تا بفهمی چه جور عاشق دل خسته ای!؟

فقط یه تیزبین واقعی میتونه تو یه نگاه اشکال این قرار عاشقانه را تشخیص بده!

اگه زبل و تیزی، تفاوت های دو تصویر سمور آبی بامزه رو تو 10 ثانیه پیدا کن!

اگه ریاضی ات خوب باشه، ایکی ثانیه میتونی با اضافه کردن یه چوب کبریت معادله رو درست کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + دو =

دکمه بازگشت به بالا