;
تفریح و سرگرمی

ذهن تحلیلی داری یا خلاق!؟ اگه تا به حال نمیدونی، کافیه یکی از مهره های شطرنج رو انتخاب کنی!

تست شخصیت براساس انتخاب مهره شطرنج: قدرت مغز خود را کشف کنید. یک مهره شطرنج را برای کشف شخصیت و میزان بهره هوشی خود و حتی شناخت ذهن خود، انتخاب کنید! آیا می دانید چه نوع هوشی دارید؟ این تست شخصیت را انجام دهید تا بیشتر در مورد خودتان بدانید و اسرار نوع ذهن خود را باز کنید. دنیای احتمالات را کاوش کنید و خود را به چالش بکشید تا دریابید که چگونه در بازی هوش امتیاز می گیرید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس انتخاب مهره شطرنج همراه شوید.

شاید بپسندید: یه اشتباه کوچیک تو مزرعه این دختر و پسر خوشکل هست، اون چیه!؟

تست شخصیت براساس انتخاب مهره شطرنج

آیا کنجکاو هستید که بدانید ذهنیت شما چیست؟ بسیاری از ما با مفهوم تست های شخصیت آشنا هستیم، اما آیا می دانستید که راهی برای کشف ذهنیت شما وجود دارد؟ ما یک راه خلاقانه و سرگرم کننده برای انجام این کار ارائه می دهیم: با انتخاب یک مهره شطرنج! شطرنج از دیرباز به عنوان آزمون نهایی مهارت فکری در نظر گرفته شده است. هر مهره شطرنج به روش های منحصر به فردی حرکت می کند و نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارد.

با انتخاب موردی که بیشتر برای شما جذابیت دارد، می توانید بینش ارزشمندی در مورد نوع ذهن خود به دست آورید. پس چرا صبر کنیم؟ امروز تست شخصیت براساس انتخاب مهره شطرنج را انجام دهید و متوجه شوید که چه نوع ذهنی دارید، خلاق یا تحلیلی و ….

شاید بپسندید:پازل ریاضی با چوب کبریت: با اضافه کردن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کنید!

تست شخصیت براساس انتخاب مهره شطرنج

شاید بپسندید: اگه تونستی تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر دو گاومیش را پیدا کنی، برا خودت حتما اسپند دود کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی عدد 626: اگه تیزبین باشی سریعاً عدد 626 رو میون اعداد پیدا می کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناخت مرد عاشق:کدومیکی از این سه جوون، باید سریعتر خودشو به یک قرار عاشقانه برسونه!؟

تفاسیر تست شخصیت براساس انتخاب مهره شطرنج

کافی است به مهره های موجود نگاه کنید. مهره ای که بیشتر می پسندید را انتخاب کنید. سپس به تفسیرها مراجعه کنید.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این خانما، همسر واقعی ریچارد است!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:خشم‌ات رو چه جوری کنترل می کنی!؟ کافیه یه رودخونه رو انتخاب کنی!

تست براساس انتخاب مهره شطرنج

مهره شطرنج A: تفکر تحلیلی

اگر اولین مهره شطرنج را در تست شخصیت براساس انتخاب مهره شطرنج انتخاب کردید، احتمالاً ذهن تحلیلی دارید. شما احتمالاً از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند به مسائل با دقت و منطق فکر کنند. شما دوست دارید قبل از تصمیم گیری، مزایا و معایب را بسنجید و از آن دسته افراد نیستید که بدون بررسی دقیق وارد مسائل شوید.

ماهیت دقیق شما، شما را به یک حلال استثنایی مشکل تبدیل می کند. می توانید به سرعت یک مشکل را شناسایی کرده و راه حلی ارائه دهید که کارساز باشد. شما همچنین دارای حس قوی بازی جوانمردانه هستید، بنابراین در کار یا زندگی خود از میانبر استفاده نمی کنید.

شاید بپسندید: چیزی که نظرتو جلب میکنه، مهمترین ویژگی شخصیتی‌ات رو روشن میکنه!|تستو انجام بده تا شگفت زده شی!

مهره شطرنجB: برنامه ریزی استراتژیک

افرادی که مهره دوم شطرنج را در تست شخصیت براساس انتخاب مهره شطرنج انتخاب کردند، برنامه ریزان استراتژیک هستند. شما اهمیت یک قدم به عقب برداشتن و نگاه کردن به تصویر بزرگ قبل از تصمیم گیری را درک می کنید.

شما اجازه نمی دهید احساسات مانع قضاوت شما شوند، در عوض بر منطق و حقایق تکیه کنید تا تصمیمات خود را مطلع کنید. توانایی شما برای برنامه ریزی از قبل به شما کمک می کند تا موانع احتمالی را پیش بینی کنید و در صورتی که کارها طبق برنامه پیش نرود، برنامه های پشتیبان ایجاد کنید. تفکر استراتژیک شما را به یک دارایی در هر سازمانی تبدیل می کند.

احتمالاً بپسندید: فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی تا بگم اصلا آدم احساسی و رمانتیک هستی یا نه!؟

مهره شطرنج C: وضوح فکر

انتخاب مهره سوم شطرنج در تست شخصیت براساس انتخاب مهره شطرنج نشان می دهد که شما یک فرآیند فکری روشن و متمرکز دارید. قبل از تصمیم گیری برای ارزیابی هر موقعیتی وقت می گذارید و به شما امکان می دهد انتخاب های آگاهانه ای داشته باشید.

رویکرد منطقی شما به شما کمک می کند تا روی کار در حال انجام متمرکز بمانید و از تسلط بر حواس پرتی جلوگیری می کند. توانایی شما در تفکر منطقی همچنین سازماندهی وظایف پیچیده را در مراحل قابل مدیریت برای شما آسان تر می کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822: فقط نابغه ها تو یه نگاه 822 را در بین BZZ ها پیدا می کنند!

مهره شطرنج D :خلاقیت

اگرچه ممکن است غیر منطقی به نظر برسد، افرادی که این مهره شطرنج را در تست شخصیت براساس انتخاب مهره شطرنج انتخاب می کنند می توانند بسیار خلاق باشند. آنها توانایی نگاه کردن به مشکلات را از زوایای مختلف دارند که به آنها امکان می دهد راه حل های خلاقانه ای ارائه دهند.

این افراد همچنین می توانند خارج از چارچوب فکر کنند، این به آنها اجازه می دهد تا ایده هایی را ارائه دهند که هیچ کس قبلاً به آن فکر نکرده است. خلاقیت آنها اغلب دست کم گرفته می شود، اما زمانی که به درستی مورد استفاده قرار گیرد، می تواند فوق العاده قدرتمند باشد.

شاید بپسندید:فکر می کنی خیلی باهوشی، پس بگو کدام زن عاشق شده و در یک رابطه عاطفی قرار دارد!؟

مهره شطرنج E: توجه به جزئیات

اگر آخرین مهره شطرنج را در تست شخصیت براساس انتخاب مهره شطرنج انتخاب کردید، به این معنی است که به جزئیات توجه زیادی دارید. شما می دانید که تغییرات کوچک می تواند تفاوت بزرگی در نتیجه هر کار یا پروژه ای ایجاد کند.

شما می توانید اشتباهات را به سرعت تشخیص دهید و آنها را بر اساس آن اصلاح کنید. یک ویژگی ارزشمند برای هر کسی که به دقت در کار خود نیاز دارد. توجه شما به جزئیات همچنین تمرکز شما را بر روی کارهای مهم آسان تر می کند تا اینکه حواس شما به جزئیات جزئی پرت شود.

امیدواریم از تست شخصیت براساس انتخاب مهره شطرنج استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: محافظه کاری یا منتقد، کافیه بگی همین که به تصویر نگاه کردی چی دیدی!؟

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

اجتمالاً بپسندید: باهوشا بگن: کدومیکی از این چهار زن واقعا باردار هست!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل ماستمالی کردن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:نقطه ضعف و قوت‌ات چیه،به خصوص اگه با انتقاد روبرو بشی!|یکی از لکه های جوهر رو انتخاب کن تا بفهمی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل زبان خوش، مار را از سوراخ بیرون می‌ آورد!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: یکی از این گل ها را انتخاب کنید و ببینید چه چیزی سبب قدرت شماست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:نقطه ضعف و قوت‌ات چیه،به خصوص اگه با انتقاد روبرو بشی!|یکی از لکه های جوهر رو انتخاب کن تا بفهمی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت وابسته به فهم: وقتی یه اتفاق غیرقابل توضیح برات میوفته، چیکار می کنی!؟

شاید برایتان جالب باشد

با پیدا کردن تفاوت های دو فک دریایی، اثبات کن که دقت‌ات عالیه!

معمای شناسایی اشتباه تصویر اداره: اگه نبوغ کارآگاهی داری، اشتباهات این اداره و کارمنداش را پیدا کن!

حکایت تب کرد و مُرد!

کدوم ویژگی ات تو رو متفاوت کرده، اگه خبر نداری کافیه بگی تو تصویر اول چی نظرت رو جلب کرد!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا