;
تفریح و سرگرمی

هر کسی میگی من سخاوتمندم، شما چطور!؟ با انتخاب یه دونه از این دونات ها، همه چیز مشخص میشه!

تست شخصیت براساس انتخاب دونات: این تست شخصیتی سرگرم کننده و روشنگر راهی عالی برای کشف درون واقعی شماست. آیا شما یک فرد سخاوتمند هستید یا یک خسیس تمام عیار!؟این تست شخصیت را انجام دهید تا متوجه شوید! این آزمایش بر اساس دونات است. به سادگی یکی از سه دونات تصویر را انتخاب کنید و سپس به بخش تفسیر و توضیحات مراجعه کنید تا متوجه شوید که سخاوتمند هستید یا نه. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس انتخاب دونات همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822: فقط نابغه ها تو یه نگاه 822 را در بین BZZ ها پیدا می کنند!

تست شخصیت براساس انتخاب دونات

این ارزیابی سرگرم کننده و منحصر به فرد راهی سرگرم کننده برای یادگیری بیشتر در مورد خود ارائه می دهد. پس چرا آن را امتحان نکنید و متوجه شوید که آیا واقعاً فردی سخاوتمند هستید؟ زیاد فکر نکنید، فقط دوناتی را که دوست دارید میل کنید را انتخاب کنید.

شاید بپسندید: باهوشا بگن:علت مسمومیت مرد با آبمیوه و زنده ماندن زن چه بوده، در حالی که هر دو آبمیوه خوردند!؟

تست شخصیت براساس انتخاب دونات

احتمالاً بپسندید: تست هوش چند وجهی: نام کودک ششم، چگونه با نام کودکان دیگر این خانواده مرتبط است؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تیزبین باشی تو 5 ثانیه صورتک خوک را میان صورت آدمک های تصویر پیدا می کنی! صورتک خوک کجاست؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پیشخدمت تقلبی: کدامیکی از این سه تا زن واقعاً یه پیشخدمت و یک قاتل اجیر شده است!؟

پاسخ تست شخصیت براساس انتخاب دونات

اکنون که دونات مورد نظر خود را انتخاب کردید، همه چیز آماده است تا شما و حتی اطرافیان شما را بهتر بشناسند. به بخش توضیحات هر دونات مراجعه کنید.

شاید بپسندید: حکایت من نوکر سلطانم نه نوکر بادمجان!

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر اسکیمو پیدا کنند!؟

تست شخصیت براساس انتخاب دونات

دونات الف: بزرگوار

کسانی که دونات A را در تست شخصیت براساس انتخاب دونات انتخاب می کنند شخصیت بزرگواری را نشان می دهند. آنها سخاوتمند، مهربان هستند و همیشه مایلند دیگران را در اولویت قرار دهند. آنها ظرفیت زیادی برای درک دیگران دارند و به راحتی می توانند با نیازهای دیگران همدردی کنند.

سخاوتمند بودن در طبیعت آنهاست و اغلب بدون اینکه انتظاری در عوض داشته باشند کاری خوب برای دیگری انجام می دهند. این باعث می شود که آنها فوق العاده قابل تحسین باشند و این افراد اغلب توسط دوستان و خانواده به طور یکسان مورد توجه قرار می گیرند. اما به هر صورت اما سخاوتمند واقعی نیستند.

احتمالاً بپسندید: اگه نابغه ریاضی هستی، پس سریع این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!| خیلی ها فکر کردن ساده است!

دونات B: نوع دوستی

کسانی که دونات  Bرا در تست شخصیت براساس انتخاب دونات انتخاب می کنند شخصیتی نوع دوست را نشان می دهند. آنها فداکار، بخشنده هستند و همیشه به دنبال راه هایی برای کمک به دیگران هستند.

این افراد برای دیگران احترام عمیقی قائل هستند و هرگز از کمک کردن نمی ترسند. آنها می توانند تفاوت های سطحی گذشته را ببینند و می توانند با همه نوع افراد از هر طبقه اجتماعی همدلی کنند. طبیعت دلسوز آنها الهام بخش است و سخاوت آنها بی نظیر است. اما سخاوتمند واقعی نیستند.

احتمالاً بپسندید: این تست تمام حواس شما را فعال می‌کند، حرف R را بین B ها پیدا کنید!

دونات C: سخاوتمندانه

کسانی که دونات C را در تست شخصیت براساس انتخاب دونات انتخاب می کنند شخصیتی سخاوتمند را نشان می دهند. آنها از آن دسته افرادی هستند که در صورت نیاز پیراهن خود را نیز به شما می دهند.

آنها تعهدی تزلزل ناپذیر برای کمک به اطرافیان خود دارند، صرف نظر از اینکه کار چقدر بزرگ یا کوچک باشد. این افراد واقعاً اهمیت بازپرداخت را درک می کنند و این کار را با لطف و فروتنی انجام می دهند.سخاوت آنها حد و مرزی نمی شناسد و به خاطر قلب مهربانشان مورد علاقه بسیاری هستند.

شاید بپسندید:اگه خیلی باهوشی، بگو چند تا مربع تو تصویر هست!؟| فقط یه نابغه باهوش جواب درست رو میده!

امیدوارم ازتست شخصیت براساس انتخاب دونات استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: با 2 حرکت یک معادله صحیح درست کرده و ضریب هوشی خود را ثابت کنید!؟

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل مثل خر در گل ماندن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید:باهوشا بگن!| چگونه ممکن است که زن تصویر روز دوشنبه در تصویر روز سه شنبه زنده است!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: اگه میخای بفهمی خودت یا اطرافیانت چقدر منظم هستید، با انتخاب یک گل متوجه خواهید شد!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن اشتباهات کارگاه مکانیکی، اثبات کن که نابغه ای!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: قدرت هوش ریاضی خود را ارزیابی کنید!|  این چالش را با حرکت دادن یک چوب حل کنید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: اگه قدرت بینایی و تمرکزت خوب باشه میتونی به راحتی 3 تفاوت تصویر بوزینه را پیدا کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی کی دروغ میگه: آیا مرده واقعاً به همسرش خیانت کرده!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:تنها چشم عقابیا می تونن 609 را بین 909 ها پیدا کنند؟ فقط 10 درصد افراد موفق میشن!

شاید برایتان جالب باشد

هوش بالای ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و اصلاح معادله، ثابت کن!

کسی بهت خیانت کنه واکنش ات چیه!؟ با انجام تست می فهمی که چقدر تو زندگی قوی هستی!؟

 نکته سنجی و هرکول پوآرو بودن خودت را با شناسایی زنی که تظاهر می کنه پولداره، اثبات کن!

داستان ضرب المثل شریک دزد و رفیق قافله!

ریشه ضرب المثل قمپز در کردن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا