;
تفریح و سرگرمی

یکی از درخت های پائیزی را انتخاب کن تا بفهمی آدم احساسی هستی یا منطقی!؟

تست شخصیت احساساتی بودن: آیا در مورد پاسخ استرس خود کنجکاو هستید؟ آیا آنقدر شجاع هستید که بیشتر در مورد شخصیت خود کشف کنید؟ ما شما را به انجام تست شخصیت منحصر به فرد یعنی تست شخصیت احساساتی بودن دعوت می کنیم! در ناخودآگاه خود شیرجه بزنید، شخصیت خود را رمزگشایی کنید و پاسخ استرس پنهان خود را کشف کنید. با بخش تفریح و سرگرمی چشمک و تست شخصیت احساساتی بودن همراه شوید.

شاید بپسندید: داستان جالب و شنیدنی مرد سنگ تراش!

تست شخصیت احساساتی بودن

با تغییر فصل و شروع ریزش برگ‌ها، نمی‌توانیم متوجه زیبایی درختان پاییزی نشویم. هر درخت، با رنگ‌ها و شکل‌های منحصربه‌فرد خود، به شیوه‌ای ظریف و عمیق با ما صحبت می‌کند.  در این تست شخصیت شما را به دیدن سه درخت مختلف پاییزی دعوت می کنیم. بدون اینکه زیاد فکر کنید، یکی را انتخاب کنید که بیشتر با شما همراه است. سپس به بخش تفسیر هر انتخاب خود مراجعه کنید و یفهمید که احساساتی عمل می کنید یا منطقی و آرام.

شاید بپسندید: آیا ساقدوش راست میگه و عروس خانم قبلاً با کسی ازدواج کرده!؟

تست شخصیت احساساتی بودن

احتمالاً بپسندید: آیا یک آدم تک رو هستی یا آدمی که کنار گروه عالی عمل می کنه!

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان زن زیبا و قاضی هوس باز که در صندوق گرفتار شد!

.

.

.

شاید بپسندید:اگه ستاره 4 پر را در این تصویر پیدا کنی قدرت تمرکز و بینایی ات مثل شاهینه!

پاسخ تست شخصیت احساساتی بودن

به غرایز خود اعتماد کنید، اجازه دهید ضمیر ناخودآگاه شما را راهنمایی کند. انتخاب شما ممکن است نشان دهد که چگونه تحت استرس واکنش نشان می دهید. آیا تحت استرس خونسردتر هستید یا احساساتی؟ بیائید تا با هم بفهمیم.

 شاید بپسندید: اگه باهوشی بگو که کدومیکی از این خانما مجرده!؟

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان عاقبت تخم مرغ دزد، شتر دزد می شود!

تست شخصیت احساساتی بودن

درخت پاییزی شماره 1

اگر اولین درخت پاییزی را انتخاب کنید، احتمالاً یک ناظر آرام تحت استرس خواهید بود. خونسردی خود را حفظ می کنید و قبل از اقدام منطقی فکر می کنید. شما قبل از هر تصمیمی به درک کامل شرایط اعتقاد دارید. این می تواند یک ویژگی مثبت باشد زیرا به شما امکان می دهد انتخاب های آگاهانه داشته باشید.

با این حال، اگر منجر به تفکر بیش از حد و بی عملی شود، می تواند یک ویژگی منفی نیز باشد. به یاد داشته باشید، مهم است که بین تحلیل و عمل تعادل برقرار کنید.

درخت پاییزی شماره 2

اگر دومین درخت پاییزی با شما طنین انداز می شود، احتمالاً یک هدایتگر احساسی تحت استرس هستید. شما تمایل دارید به احساسات خود گوش دهید و به آنها اجازه دهید اعمال شما را هدایت کنند.

این می تواند یک ویژگی مثبت باشد؛ زیرا به شما امکان می دهد با شفقت و همدلی رفتار کنید. با این حال، اگر منجر به تصمیمات عجولانه و بدون در نظر گرفتن عواقب آن شود، می تواند یک ویژگی منفی نیز باشد. به یاد داشته باشید که احساسات مهم هستند، اما تفکر منطقی نیز مهم است.

شاید بپسندید: برای اینکه بفهمی درونگرایی یا برون گرا، کافیه یکی از پروانه ها را انتخاب کنی!

درخت پاییزی شماره 3

اگر ارتباطی با سومین درخت پاییزی احساس کردید، احتمالاً یک جنگجوی انعطاف پذیر تحت استرس هستید. شما با چالش ها روبه رو می شوید و به راحتی تسلیم نمی شوید.

شما به توانایی خود برای غلبه بر هر مانعی که بر سر راهتان قرار می گیرد باور دارید. این یک ویژگی مثبت است زیرا اراده و انعطاف پذیری شما را نشان می دهد. با این حال، اگر منجر به لجبازی و عدم تمایل به کمک در صورت نیاز شود، می تواند یک ویژگی منفی باشد. به یاد داشته باشید، اشکالی ندارد که گاهی کمک بخواهید.

امیدوارم از تست شخصیت احساساتی بودن استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: فقط افراد تیزبین 3 چهره پنهان شده تصویر را پیدا می کنند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: حکایت جالب و شنیدنی عهد شب زفاف!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: افراد زیادی در رمزگشایی این دنباله عددی موفق نبوده اند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: یکی از دوربین های دوچشمی را انتخاب کنید تا بهت بگم دقیقا چه جور شخصیتی داری؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان جالب و شنیدنی عهد شب زفاف | فرار عروس از حجله در شب زفاف!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگر تیزبین باشی، اشتباه میز غذاخوری را تو یه نگاه متوجه میشی!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

فقط 6% از افراد تو 7 ثانیه کله گربه متفاوت را پیدا می کنند!

اگه ریاضی ات خوبه ارزش عددی کاپ کیک، آلبالو و چوب شکلاتی را پیدا کن!

اگه پلنگ استتار شده تصویر رو پیدا کنی چشات مثل عقابه!

فقط نکته سنج ها می فهمند که کدومیکی همسر مدیر کل هست!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − نه =

دکمه بازگشت به بالا