;
تفریح و سرگرمی

با دلیل منطقی بگو کدومیکی از این سه نفر، امتحان را با موفقیت پشت سر میذاره!

آزمون شناسایی فرد موفق در امتحان: در آزمونی که امروز در بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک منتشر شده است، شما باید بتوانید فردی که امتحان را با موفقیت پشت سر خواهد گذاشت را شناسایی کنید. در تصویر چند نفر در حال امتحان دادن هستند. تصویر به گونه ای است که یک ذهن خلاق می تواند تشخیص دهد که چه کسی در نهایت می تواند در این امتحان موفق باشد. آیا شما می توانید او را با استدلال و منطق شناسایی کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی فرد موفق در امتحان همراه شوید.

شما باید ثابت کنید که دارای هوشیی بالا و ذهنی تحلیل گر هستید. در این صورت برای اثبات این موضوع کافی است که آزمون تصویری امروز را حل کنید. آزمون هایی شبیه آزمون شناسایی فرد موفق در امتحان می تواند قدرت تحلیل و ادراک شما را مورد آزمایش قرار دهد. شما با فکر کردن می توانید هر چه بیشتر مغز خود را به فعالیت مثبت وادار کنید. این فعالیت خود به خود سبب رشد مهارت های شناختی شما و حتی هوش شما خواهد شد.

شاید بپسندید: آیا می توانید در یک نگاه، فیل مخفی شده تصویر را پیدا کنید!

آزمون شناسایی فرد موفق در امتحان

شما با مراجعه به شبکه های اجتماعی متوجه خواهید شد که بر سختی معماها و سوالات تصویری روز به روز افزایش پیدا می کند. این مسئله به این علت است که ذهن و مهارت های افراد در حال رشد و توسعه است و نیازمند است با معماها و بازی های سخت تر مورد آزمایش قرار بگیرند.

به همین مناسبت، محمد شایسته در بخش تفریح و سرگرمی چشمک، تصویری را با شما به اشتراک گذاشته است، که در آن چندنفر در موقعیت نسبتاً سخت قرار دارند. همه در حال امتحان دادن هستند. گویا امتحان مشکلی است. شاید آزمون استخدامی باشد. کس خوب نمی داند. شما باید با دلیل منطقی بگوئید که چه کسی در این آزمون موفق خواهد بود؟

یادتان باشد برای انجام آزمون شناسایی فرد موفق در امتحان، فقط 6 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: اگه خرس مخفی تصویر را در یک نگاه شناسایی کنی، چشات مثل شاهین تیزه!

آزمون شناسایی فرد موفق در امتحان

احتمالاً بپسندید: یکی از این دو زندانی از زندان فرار کرده، اما کدامیک؟ چطوری!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان شتر را خواستند نعل کنند قورباغه هم پايش را بلند کرد!

پاسخ آزمون شناسایی فرد موفق در امتحان

آیا متوحه شدید که کدام یک از این افراد می توانند در امتحان موفق باشند. وقت شما تمام شد، لذا می توانید شانس دوم خود را امتحان کنید.

شاید بپسندید: اگه ریاضی رو خوب یاد گرفته باشی تو 8 ثانیه جواب معادله را پیدا می کنی!

آزمون شناسایی فرد موفق در امتحان

شاید بپسندید: اگه آشنایی با زبان بدن داری، سریع بگو کدومیک از افراد تصویر دروغگوست!؟

 

 

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه جغد مخفی شده جنگلی رو تو تصویر تشخیص بدی، واقعاً چشای تیزی داری!

پاسخ آزمون شناسایی فرد موفق در امتحان:زن اول از سمت راست در امتحان موفق خواهد بود. چرا که از طریق مراقب امتحان به پاسخ سوالات دست پیدا خواهد کرد. به چهره مراقب و این زن خوب دقت کنید. برخی دختر اول از سمت چپ را در امتحان موفق دانسته اند. اگر چه او در حال استخراج سوالات از طریق گوشی است. اما گویا پاسخی پیدا نمی کند. لذا او عرق کرده است. فرد وسطی که تلاش می کند از روی برگه دخترک چیزهایی بنویسد، اما قطعا او هم نتیجه نخواهد گرفت. شما چه فکر می کنید!؟

شاید بپسندید: اگه تفاوت های دو تصویر آریل پرنسس دیزنی رو پیدا کنی، نابغه ای!

شناسایی فرد موفق در امتحان

امیدواریم از آزمون شناسایی فرد موفق در امتحان استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آیا می‌توانید 3 تفاوت تصویر کودکان در حال بازی را پیدا کنید!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: قبل از اینکه گرگ بتونه گوسفندی را بخوره، سریع شناسایی اش کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: نبوغ ریاضیاتی خودت را با حل معادله تصویری اثبات کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اشتباه تصویر دو بچه بازیگوش چیست!؟ | فقط یک نابغه متوجه می شود!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

داستان شنیدنی داماد حاکم | داستان دزدی که با یک کار خوب، داماد حاکم شد!

اگه 3 تا تفاوت دو سگ زبل را پیدا کنی، خیلی دقیق و تیزی!

ریاضی ات خوب باشه در کمتر از 20 ثانیه، مجموع عددی اشیا را پیدا خواهی کرد!

قدرت پنهان خود را با انتخاب یکی از این گیاهان آپارتمانی شناسایی کنید!

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. بسیار سوال بی منطق و دلیلی را طراحی کرده اید، ولی من هم همون خانم سمت راستی را انتخاب می کنم چون پاسخ سوالات آزمون را داده ومنتظر پایان کار است، ودلیل شما هم فوق بی منطق

  2. دختری که لباس آبی پوشیده چون داره مخ مراقب امتحان رو میزنه و مرد از او خوشش آمده و به او حتما جواب هارا می گوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا