;
تفریح و سرگرمی

 اگه نکته عجیب و غریب میز صبحونه را تشخیص دادی، حتماً برای خودت اسپند دود کن تا چشم نخوری!

آزمون شناسایی اشکال تصویر میز صبحانه: یکی دیگر از تصویر چالشی که ذهن و مغز شما را به چالش دعوت می کند. در یک نگاه، نکته یا اشکال عحیب و غزیب میز صبحانه را تشخیص دهید. تمرینات و تصاویر متعددی در بخش تفریح و سرگرمی چشمک با شما به اشتراک گذاشته می شود. شما باید بتوانید آن را در چند ثانیه حل کنید.  آیا می توانید آن را در 3 ثانیه رمزگشایی کنید؟ اگر چنین است، باید به قدرت دید و دقت خودتان تبریک بگوئید.

شاید بپسندید: تو تصویر چی دیدی تا بگم که آدم رمانتیکی هستی یا فقط فکر می کنی!| نتیجه عجیبه و جالبه!

یکی از سوالاتی که همواره مورد توجه قرار می گیرد، اهمیت سوالات و معماهای تصویری برای ذهن و مغز است. کارشناسان معتقدند که بازی های فکری می توانند با افزایش عملکرد مغز، این اندام حیاتی را ورزش دهند. با ورزش منظم مغز شما می توانید مغز را سالم نگه دارید. در عین حال افزایش عملکرد مغز، نقش مستقیمی در میزان افزایش توانائیها و مهارت های شناختی شما دارد. با مجله خبری چشمک و یک تمرین مغزی دیگر تخت عنوان آزمون شناسایی اشکال تصویر میز صبحانه همراه شوید.

شاید بپسندید: اگه هوش منطقی‌ات بالا باشه، راحت مادر پسر بچه عکس رو شناسایی می کنی! |خیلیا اشتباه جواب دادن!

آزمون شناسایی اشکال تصویر میز صبحانه

تصویر مربوط به آزمون شناسایی اشکال تصویر میز صبحانه بیپسیار جالب است. یک خانواده که شامل مادر خانواده به همراه سه دختر است در حال خوردن صبحانه هستند. فضای خانوادگی آنها بسیار گرم و صمیمانه به نظر می رسد و مادر خانواده توجه ویژهای به دو عضو کوچکتر خانواده دارد. همه چیز در یک نگاه نرمال و طبیعی است. اما اگر خوب دقت کنید متوجه خواهید شد که نکته یا اشکال عجیب و غریبی در این تصویر دیده می شود. باید آن را در 3 ثانیه شناسایی کنید.

طراح آزمون شناسایی اشکال تصویر میز صبحانه معتقد است که تنها افراد دارای قدرت دید بالا می توانند در یک نگاه این اشمال را شناسایی کنند. لذا ما توصیه می کنیم که اگر توانستید در 3 ثانیه این نکته عجیل تصویر آزمون شناسایی اشکال تصویر میز صبحانه را پیدا کردید حتما برای خودتان اسپند دود کنید. با هم تصویر آزمون شناسایی اشکال تصویر میز صبحانه را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: یه نگاه به تصویر بنداز بعد بگو اول چی دیدی تا بهت بگم آیا آدم مسئولیت پذیری هستی یا نه!؟

آزمون شناسایی اشکال تصویر میز صبحانه

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل، اگه چشمان تیزبینی داری، اشتباه تصویری نقاشی ساحل رو در یک نگاه پیدا کنی!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: معمای تصویری اسب در خانه: اگر ظرف 3 ثانیه پیداش کنی سلطان تیز چشمایی!

.

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:این مرد خوش تیپ، همسر کدوم یکی از این خانم خوشکلاست!؟ | فقط نکته سنجا درست جواب میدن!

پاسخ آزمون شناسایی اشکال تصویر میز صبحانه

آیا موفق به دیدنش شدید؟ این تمرین ذهنی چقدر طول کشید؟ اگر آنقدر ماهر نیستید، در اینجا یک نکته وجود دارد: نگاه کردن به اقلام روی میز چطور است؟ اگر دید خود را تیزتر کنید، چیزی را خواهید دید که کاملاً عجیب است.

احتمالاً بپسندید: مسیرت برای پیاده روی رو از میون تصاویر انتخاب کن، تا بگم چه چیزایی تو زندگی برات خیلی مهمه!

.

.

احتمالاً بپسندید: مدیر کل رو کی کشته!؟ | افراد ضریب هوشی بالا در یک نگاه قاتل را شناسایی می کنند!

.

.

احتمالاً بپسندید:آیا چشمی مثل عقاب داری!؟| فقط تیزبین ها قادرند تا در 3 ثانیه عدد 7 را در میان اعداد 2 پیدا کنند!

پاسخ آزمون شناسایی اشکال تصویر میز صبحانه: بله یک قوری را می بینید که دارای دسته نیست و هر دو طرف آن لوله قوری است. آیا این نکته عجیب نیست؟ شما چه فکر می کنید؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

شاید بپسندید: یه اشتباه عجیب تو این تصویر نقاشی شده از ساحل هست که اگه تیزبین باشی در یک نگاه متوجه میشی!

پاسخ آزمون اشکال تصویر میز صبحانه

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا در 5 ثانیه، اشکال اصلی این تصویر فانتزی را پیدا می کنند!

امیدوارم از آزمون شناسایی اشکال تصویر میز صبحانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: تیزبینی و قدرت دیدت رو با پیدا کردن موش مخفی تصویر اثبات کن!| افراد تیزبین در یک نگاه موفق میشن!

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: همین که به تصویر انداختی، چی تو تصویر دیدی تا بگم آیا عاقبت بخیر میشی یا نه!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از افراد تصویر به تازگی گروگان گرفته شده است!؟ فقط باهوشا میتونن جواب درست بدن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه چشم عقابی ها: فقط تیزبین ها تو 5 ثانیه 7 تا اختلاف بین دو تصویر را پیدا می کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: تا حالا کسی بهت گفته چه اخلاقای زشتی داری!؟ این تست رو انجام بده تا خودت بفهمی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوش باشی سریع بگو کدومیکی از این سه نفر در ساعات آینده قرار عاشقانه دارد!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: بچه ای که موش رو تو غذا خوری رها کرده شناسایی کن!| برا تیزبینا 3 ثانیه طول می کشه!

برایتان جالب خواهد بود

فقط باهوشا و نکته سنج ها، تو یه نگاه میتونن بگن که اشکال اصلی تصویر ماهیگیر چیه!؟

یکی از این خانما تظاهر می کنه بارداره!؟ کدومه!؟

آیا جزو 17 درصد افراد تیزبین هستی که خیلی راحت در 4 ثانیه عدد چهار را پیدا می کنند!؟

چیزی که تو نگاه اول می بینی، کلیت شخصیت ات رو روشن می کنه!

چقدر تو دقیق و تیزبین هستی؟ پس اشکال تصویر کودکان رو تو 3 ثانیه پیدا کنید!

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا