;
تفریح و سرگرمی

چشمان تیزبین و عقابی می تواند گربه استتار شده تصویر را شناسایی کند!

آزمون پیدا کردن گربه میان درخت: کدام حیوان در این تصویر پنهان شده است؟ آیا می توانید حیوان پنهان شده را در کمتر از 8 ثانیه در این معمای تصویری تشخیص دهید؟شبکه های اجتماعی و فضای مجازی مملو از بازی های فکری است. سوالات هوش، معماهای تصویری و … بخش جدایی ناپذیر از فضای مجازی را تشکیل می دهند.

با مجله خبری چشمک و آزمون پیدا کردن گربه میان درخت همراه باشید. یافتن این گربه در کمتر از 3 ثانیه نشان می دهد که شما جزئی نکر هستید و دقت و تمرکز شما عالی است. با مجله خبری چشمک و آزمون پیدا کردن گربه میان درخت همراه شوید.

شاید بپسندید:با به دست آوردن مقادیر عددی اشکال هندسی و حل آخرین معادله،ثابت کن ضریب هوشی‌ات بالاست!

آزمون پیدا کردن گربه میان درخت

استفاده از بازی های فکری برای تمرین مغز یکی از موضوعاتی است که بسیار مورد توجه محققان قرار گرفته است. لذا به نظر می رسد که هر کسی علاقمند است از این تصاویر برای بهبود مهارت های شناختی خود استفاده کند.

گاهی اوقات، شما ممکن است بدنبال چیزی باشید. اما هر چه جستجو می کنید، نمی توانید آن را پیدا کنید. در تصاویر نیز این گونه است. ممکن است آن چیزی که در مقابل چشمان شما قرار می گیرد را تشخیص ندهید. به باور محققان این مسئله مربوط به عدم تمرکز و دقت ماست.

عدم تمرکز و دقت تا اندازه زیادی با کاهش فعالیت های مغزی همراه است. شما با انجام مرتب بازی های فکری می توانید وضعیت بهتری برای ذهن و مغز خود ایجاد کنید. در بلند مدت متوجه خواهید شد که جزئی نگرتر و دقیق تر شده اید. این تصویر از مردم می خواهد که حیوان پنهان را در معمای تصویری پیدا کنید. اگر آماده هستید تصویر را مرور کنیم.

شاید بپسندید: صاحب اسب کیه!؟ | اگه تو یه نگاه متوجه بشی، آخر باهوشایی!

آزمون پیدا کردن گربه میان درخت

جالب است: داستان ضرب المثل دست کسی را توی حنا گذاشتن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: فقط تیزبین ها می توانند 3 تفاوت تصویر دختر در حال خرید را شناسایی کنند!

.

.

.

.

شاید بپسندید:فقط یه نابغه میتونه “بابانوئل قلابی” را که در واقع یک دزد است را شناسایی کند!

پاسخ آزمون پیدا کردن گربه میان درخت

اکثر مردم با این معما ی تصویر گیج می شوند و نمی توانند حیوان را در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای پیدا کنند. اگر تا هنوز نتوانستید این حیوان ملوس را پیدا کنید، می توانید به تصویر بالا مراجعه کنید و بار دیگر جستجو کنید.

شاید بپسندید: میخای خودت و اطرافیانت رو بهتر بشناسی، پس این تست شخصیت رو از دست نده!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: با 4 حرکت چوب کبریت، 2 مربع ایجاد کنید، به طوری که یکی از آنها درون دیگری باشد!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید:چیستان جالب: آن چیست که جز حضرت آدم همه آن را خورده اند!؟

جواب آزمون پیدا کردن گربه میان درخت: این بار حتما توانستید گربه را پیدا کنید. در تصویر، یک گربه وجود دارد. به تصویر دقت نگاه کنید.

شاید بپسندید: فقط یه چشم تیزبین میتونه گربه رو بین جمعیت شناسایی کنه!

پیدا کردن گربه میان درخت

احتمالاً بپسندید: چیستان: خطرناک و وحشی است اما اگر وارونه اش کنید رام می شود!

امیدوارم از آزمون پیدا کردن گربه میان درخت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:اگه سیب متفاوت رو تو یه نگاه تشخیص بدی، دقت و دیدت عالیه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:حکایت شاه و دو غلام زرخریدش!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: حکایت سلمان کر و شعبان کر از مثنوی معنوی

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوشی باید تو یه نگاه، چیزی که این تصویر کم داره رو شناسایی کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:باهوشا بگن: فقط یکی از این فضانوردها، انسان واقعی است!

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: آن کدام میوه است!؟ میوه ای که دو حرف اولش یک عدد دو رقمی است!

ضریب هوشی ات رو تست کن: با توجه به دیگر عبارات، مجموع عددی حیوانات در معادله آخر چند است؟

 آیا مرد درست می گوید و عروس خانم قبلاً با کس دیگری ازدواج کرده!؟

3 تفاوت جزئی در این تصویر دخترک زیبا وجود دارد که فقط تیزبین ها متوجه آن می شوند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 3 =

دکمه بازگشت به بالا