;
تفریح و سرگرمی

اگه حیوون مخفی تصویر را پیدا کنی، چشای تیز مثل عقاب داری!

آزمون قدرت ذهن با حیوان مخفی: سوال معمایی امروز، یک تصویر گیج کننده است. در تصویر حاضر دو حیوان حضور دارند. یک حیوان به خوبی قابل شناسایی است، اما یکی دیگر از حیوانات در تصویر مخفی است. شما باید بتوانید در آزمون قدرت ذهن با حیوان مخفی، تمرکز و دقت خود را محک بزنید. شما باید حیوان پنهان شده در این تصویر را در 25 ثانیه تشخیص دهید. با مجله خبری چشمک همراه باشید.

چشم ما همیشه در معرض خطا و استباه قرار دارد. گاهی اوقات چشمان ما ساده ترین جزئیات را نمی تواند تشخیص دهد. این تصاویر آدمی را فریب می دهد. تصاویر زیادی وجود دارد که با یک نگاه نمی توانید مهمترین جزئیات آن را ببینید. گاهی عکس هایی از طبیعت منتشر می شود، شما عکس را می بینید. اما وقتی از شما خواسته می شود که جزئیات را بیابید، دچار شگفتی می شوید. شما نمی توانید به درستی پدیده ها را تشخیص دهید.

به واقع این روزها به شدت گرفتار روزمره گی و کم تحرکی شده ایم. کم تحرکی به جسم و روح ما آسیب می زند. بر همین اساس پزشکان همواره توصیه می کنند که برای سلامت جسم و روح به ورزش و فعالیت های مربوط به مغز بپردازیم. ورزش در باشگاهها و پارک ها و … تا اندازه ای عملی می شود، اما برای تحرک چشمان، افزایش تمرکز و ورزش مغز خود چه کنیم. برای این مسئله نیز روان شناسان ایده های جذاب زیادی ارائه کرده اند. بازی های هوش، سوالات هوش و پازل ها و تصاویر مختلف که مغز را به چالش دعوت می کنند؛ فراوان هستند. با آزمون قدرت ذهن با حیوان مخفی همراه شوید.

بیشتر بخوانید:آدم سخاوتمندی یا خسیس!؟ | فقط بهم بگو اول برگ افرا دیدی یا هواپیما؟

آزمون قدرت ذهن با حیوان مخفی

توهمات نوری در سراسر اینترنت رواج یافته است. برخی از تصاویر و معماهای گیج کننده این توهمات نوری را جالب تر و گاهی اوقات چالش برانگیزتر می کنند. این تصاویر ادراک ما را آزمایش می کنند، در حالی که برخی دیگر جنبه جدیدی از شخصیت ما را نشان می دهند که قبلاً از آن آگاه نبودیم یا در نظر نداشتیم. برخی توهمات قدرت تمرکز شما را آزمایش خواهند کرد. بنابراین اکنون، به تصویر با دقت نگاه کنید و دومین حیوان پنهان شده در تصویر را بیابید. با دقت به تصویر زیر نگاه کنید.

آیا حیوان دوم در تصویر برای شما قابل مشاهده است؟ کجاست؟در سمت راست تصویر است یا سمت چپ تصویر؟ آیا روی درخت است یا فقط پشت حیوان قابل مشاهده است؟ ده ثانیه مونده! با دقت نگاه کن!

ecticNick، یک Tiktoker، زمانی این حقه بصری را آپلود کرد. اگر به این تصویر نگاهی بیندازید، متوجه چندین چیز می شوید، از جمله سگی که در کنار درختی بدون برگ ایستاده، رودخانه و غیره. اکنون، شما باید دومین حیوان پنهان شده در تصویر را ببینید. آیا نمی توانید دومین حیوان پنهان شده در تصویر را تشخیص دهید؟

بیشتر بخوانید: داستان ضرب المثل آش نخورده و دهان و سخته!

آزمون قدرت ذهن با حیوان مخفی

شاید بپسندید: اگر نکته تصویر ببر حنگلی را پیدا کنی، جزو 1 درصد تیزبین جهان هستی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: در میان حیوانات موجود یک حیوان از یک جهت با بقیه ارتباطی ندارد، با دلیل منطقی بگو کدام حیوان!؟

 

.

.

.

شاید بپسندید: کدومیکی از این ورزشکارا، اسمش بن هست!؟

پاسخ آزمون قدرت ذهن با حیوان مخفی

یک بار دیگر با دقت به تصویر نگاه کنید! چیزی را متوجه شدید؟ چقدر زمان صرف کردید تا دومین حیوان پنهان شده در تصویر را ببینید؟ هنوز حیوان قابل مشاهده نیست؟ نگران نباش! برای پاسخ به پایین صفحه بروید.

شاید بپسندید:قابل توجه چشم عقابیا: اگه قدرت دید بالا دارید تو یه نگاه بگید که گربه کجای تصویر قایم شده!

.

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:(ویدیو) پیشرفت طراحی اتومبیل بی ام دبلیو در گذر زمان

پس از مشاهده دقیق تصویر، حیوانی را در میان شاخه های درخت بی برگ به صورت مخفس مشاهده خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: چشات مثل شاهین تیز باشه، درختی که با بقیه فرق داره رو تو یه نگاه شناسایی می کنی!

پاسخ آزمون قدرت ذهن با حیوان مخفی

امیدوارم از تست شخصیت براساس برگ افرا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: اگه میخای نقاط ضعف خودت را شناسایی کنی، یکی از خانه ها را انتخاب کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:یکی از سایه ها را در این تصویر انتخاب کن تا بهت بگم چه جور آدمی هستی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: قدرت دیدت خوب باشد، در 10 ثانیه تفاوت های دو تصویر سگ بامزه را پیدا می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: آیا آنقدر تیزبین هستی که 3 پاندای متفاوت را پیدا کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: 5 تا تفاوت بین دو تا تصویر راکون هست که فقط تیزبین ها متوجهش میشن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:  قدرت تمرکز و بینایی ات رو با پیدا کردن 16 اسب تصویر ارزیابی کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:  (ویدیو) رانندگی در اینجا دل شیر می خواهد، یک لحظه غفلت مساوی با مرگ است!

 

 

برایتان حالب خواهد بود

(ویدیو) جالب تهیه شیرنی زبان در قنادی!

داستان ضرب المثل استخوان لای زخم گذاشتن!

اگه هوشی پلیسی ات قوی باشه، می تونی قناد قاتل را شناسایی کنی!

یه گربه میون هیزم ها خوابیده! | میتونی تو یه نگاه پیداش کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا