تفریح و سرگرمی

اگر توجه‌ات عالی است، خرچنگ را در میان شاه میگو ها پیدا کن!

دوداس یک هنرمند مجارستانی است که توانسته است آثار بسیار زیبا و متفاوتی را خلق کند. وی نقاشی هایی خلق می کند که امروز برخی از محققان به کمک آنها دقت، تمرکز و بینایی افراد را مورد سنجش قرار می دهند. البته خود نیز در یکی از مصاحبه های خود به این موضوع اشاره کرده است. او خود می گوید که تلاش کرده است که مغز و توانائیهای شناختی مخاطبان خود را به چالش بکشد. با آزمون قدرت دید با خرچنگ با بخش تفریح و سرگرمی چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: به نظر شما چمدان متعلق به کدام یک از دخترهاست؟

درباره آزمون قدرت دید با خرچنگ

وی معتقد است، زندگی ماشینی امروز باعث شده که مغز و چشم نیز به مانند دیگر اعضای عمومی بدن فاقد فعالیت باشد. بر همین اساس او در آثار خود، در کنار جزئیات کلی تصویر، شی متفاوتی را جایگزین می کند. در چالشی که امروز مجله خبری چشمک برای شما تهیه کرده ایم، دوداس تعداد زیادی لابستر یا میگو را به تصویر کشیده است. اما در میان این لابسترهای قرمز، چهار خرچنگ قرمز نیز دیده می شود.شما در کمتر از 10 ثانیه اگر این خرچنگ ها را پیدا کنید، قدرت دید، دقت و تمرکز شما عالی است.

به تصویر با دقت نگاه کنید. کل تصویر را مورد وارسی قرار دهید. خرچنگ های قرمز در میان لابسترهای قرمز رنگ پنهان شده اند. اما دیدن آنها تنها سخت نیست. فقط کمی دقت، تمرکز و توجه می خواهد. اگر آماده اید با دقت به تصویر نگاه کنید!

 

شاید برایتان جالب باشد: اگر دید خوبی دارید باید کریستیانو رونالدو را در ثانیه اول ببینید!

آزمون قدرت دید با خرچنگ

برایتان جالب خواهد بود: اگر فکر می‌کنی قدرت دیدت عالیه،3 پلنگ تصویر را در 10 ثانیه پیدا کن!

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تنها افراد چشم عقابی در یک نگاه گربه را در تصویر پیدا می‌کنند!

پاسخ آزمون قدرت دید با خرچنگ

اگر تصویر را ندیدید، اشکالی ندارد. دوباره امتحان کنید. ؟ می توانید جواب این آزمون را در پایین صفحه ببینید.

.

.

.

پاسخ در زیر آمده است. اگر می خواهید ببینید کدام یک است، هنوز فرصت هست. اگر می‌خواهید یک بار دیگر نگاه کنید، اکنون فرصت دارید تا به بالا بروید.

.

.

برایتان جالب است: چیزی که اول ببینید نشان می دهد، آیا شما عصبی هستید؟

.

برای دیدن پاسخ آماده اید؟ ایناهاش!

شاید بپسندید: تیزبین‌ها در یک نگاه،قادر به شناسایی جزئیات متفاوت عکس هستند!

پاسخ آزمون

برایتان جالب خواهد بود: سوالات هوش:سلول های مغز خود را با این سوالات هوش تقویت کنید!

 

آزمون قدرت دید با خرچنگ

شاید بپسندید: تست بینایی: آیا می توانید به دزدان دریایی برای یافتن گنج کمک کنید؟!

آثار دوداس

حیوانات کارتونی شایان ستایش و نقاشی های عجیب و غریب Gergely Dudás حاوی جزئیات پنهانی است که افراد را به بررسی دقیق آنها می کشاند. او سه کتاب با تصویرهای معمایی منتشر کرده است: یکی از این کتاب هابا پازل های معمایی برای تعطیلات به نام «کتاب چیزهای پنهان خرس شاد»، دیگری با مضمون هالووین به نام «کتاب چیزهای پنهان خرس شبح آور» و سومین کتاب «چیزهای پنهان خرس بهار»است.

شاید برایتان جالب باشد: تست بینایی عدد 8: آیا می توانید 5 تا عدد 8 را پیدا کنید؟

یک چالش تصویری چیست؟

چالش تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه.

چالش های تصویری اگر چه به منظور سرگرم کردن مردم ایجاد شده است، اما می تواند در نهایت فعالیت های مغز را افزایش داده و به توسعه توانائیهای شناختی افراد کمک کنند.

شاید بپسندید: با پاسخ دادن به این سوالات هوش، مغز خود را ورزش دهید!

اهمیت پرداختن به این آزمون ها

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.
دکتر آرفناکیس از موسسه فناوری ایلینویز توضیح می‌دهد: «ناهمسانگردی انتشار بالاتر در بیماران مسن که فعالیت‌های شناختی مکرر دارند، نشان می‌دهد که این افراد دارای ویژگی‌های مغزی شبیه به افراد جوان‌تر هستند». بنابراین فعال نگه داشتن مغز خود با پازل هایی مانند این ممکن است به جوان نگه داشتن مغز شما بدون توجه به سن شما کمک کند.

آیا این چالش تصویری را دوست داشتید؟ شاید برای شما خیلی راحت بود؟امیدوارم از تست قدرت بینایی و آزمون ذهن امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. شاه میگو وخرچنگ هردو خوردنشان حرام است برخی فکرمی کنند شاه میگو(وبستر)ازخانواده میگوهاست ولی اینگونه نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا