;
تفریح و سرگرمی

در صورت حرکت از روی تخته چوب، کدامیک از این دو نفر به دره سقوط می کند!؟

آزمون شناسایی چه کسی خواهد مرد: سوالات و معماهای تصویری به بخش جدایی ناپذیر شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند. شما می توانید با انجام انواع و اقسام بازی های فکری چشمک، مغز خود را ورزش و تمرین دهد. با تمرین مغز می توانید ذهن خود را آزاد و آرام کنید و با این کار بهترین زمینه را برای رشد و توسعه مهارت ها و توانائیهای شناختی خود را فراهم کنید. با مجله خبری چشمک همراه باشید.

اجتمالا بپسندید: تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

با انجام بازی های فکری، سلول های خاکستری مغز وادار به فعالیت می شود. فعالیت مغز در بلند مدت از بیماری هایی مانند آلزایمر و فراموشی جلوگیری می کند. لذا شما با کمک سوالات هوش و دیگر بازی های فکری مجله خبری چشمک می توانید ذهن خود را فعال و آماده نگه دارید. اما لازم است به صورت مرتب و منظم به مانند ورزش صبحگاهی، دقایقی از طول روز را به انجام بازی های فکری اختصاص دهید. آزمون شناسایی چه کسی خواهد مرد: از جمله آزمون هایی است که نگاه تیزبین و دقت تان می تواند به حل این آزمون کمک کند.لذا آزمونی خوب است برای محک زدن توانایی های شما.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد بانک: تنها یک ذهن خلاق قادر به شناسایی دزد بانک در این تصویر است!

آزمون شناسایی چه کسی خواهد مرد

اشتراک امروز تصویر آزمون شناسایی چه کسی خواهد مرد می تواند برای ذهن های خلاق یک چالش جدید باشد. چرا که باید برای حل این آزمون از نهایت دقت و تمرکز خود استفاده کنید. تنها یک ذهن متمرکز و یک نگاه تیزبین می تواند در زمان محدود این پازل، پاسخ این سوال تصویری را پیدا کند. برای سخت تر شدن این آزمون، سازنده معتقد است که حل آزمون شناسایی چه کسی خواهد مردباید در یک نگاه صورت گیرد.

در آزمون شناسایی نمایشگاه نقاشی با دو مرد روبرو هستید. هر کدام مدعی هستند که جان دیگری در دستان اوست. به نظر شما در صورت هر گونه اشتباه کدامیک از افراد خواهد مرد؟ واقعا چه کسی خواهد مرد؟ به تصویر با دقت نگاه کنید. می توانید با یک نگاه این آزمون را حل کنید.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی همسر مرد: به نظر شما کدامیک از دو زن بیمار، همسر مرد بیمار است!؟

آزمون شناسایی چه کسی خواهد مرد

.

برایتان جالب خواهد بود:چالش شناسایی احمق ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر یک احمق به تمام معناست!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:تیزبینی خود را با شناسایی معلمی که در حال تبدیل شدن به زامبی است، محک بزنید!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی ریچارد: تنها در صورتی که یک تیزبین باشی ریچارد واقعی را پیدا می کنی!

.

پاسخ آزمون شناسایی چه کسی خواهد مرد

اگر موفق به غلبه بر آزمون شناسایی چه کسی خواهد مرد شده اید، به شما تبریک می گوییم. شما نشان دادید که واقعا نکته سنج و تیزبین هستید و در انجام این آزمون ها متخصص هستید. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید 3 ثانیه دیگر فرصت داده می شود تا برای دومین بار شانس موفقیت خود را امتحان کنید.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی خطای مادر نوزاد:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام مادر بی مسئولیت تر است!؟

.

 

 

شاید بپسندید:قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

 

 

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی فرد خطرناک برای کودک: جان کودک، توسط کدامیک از این افراد در خطر است!؟

 

پاسخ های این معما می تواند به شکل های گوناگونی مطرح شود و با توجه به نوع حرکت دو نفر ممکن است، نتیجه متفوت باشد. اگر فرد سمت راست زیرکانه با سرعت از روی تخته به کناری رود، احتنمال مرگ کسی که در سمت چپ بر روی تخته چوب قرار دارد، بیشتر است.

در یک حالت دیگر، اگر فرد سمت چپ تمایل به کشتن فرد دیگر داشته باشد با فشار بر چوپ می تواند سبب سقوط فرد کنار لبه پرتگاه شود. چرا که فاصله چوب تا پرتگاه بسیار کم است. در هر حالت اگر فرد سمت راست بخواهد هر دو پایش را همزمان از روی چوب بردارد، سقوط فرد چپی حتمی است. اما اگر فقط یک پا را بردارد احتمال اینکه فرد سقوط کند و او نیز با جهش تخته چوب به پائین بیفتد زیاد است.

 

شاید بپسندید:آزمون شناخت شوهر فقیر: کدام شوهر در این دو تصویر فقیرتر است!؟ چرا؟

 

پاسخ آزمون

 

جالب خواهد بود: آزمون شناخت قاتل در رستوران: اگر هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که قاتل کیست؟

 

شما چه فکر می کنید!؟ پاسخ های خود را با ما به اشتراک بگذارید!

شاید بپسندید: آزمون شناخت تفاوت تصویر پیرزن:اگر تیزبین باشی،تفاوتها را در دو تصویر پیرزن پیدا می کنی!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود:تست بینایی وال ای کجاست؟ اگر کارتون را ندیده اید نمی توانید پیدایش کنید!

 

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی چهره های استتار شده: اگر میگی تیزبینی، 2 چهره استتار شده را پیدا کن!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

 

شاید بپسندید: سوال هوش مرد پولدار: با توجه به تصویر بگویید کدام مرد پولدارتر است؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

 

برایتان جالب خواهد بودبا شناخت موجود شبه انسان تصویر، تیزبینی خود را محک بزنید!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

 

شاید بپسندید: اگر می توانید معمای پیرزن خطرناک را در 5 ثانیه حل کنید!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی احمق ترین فرد تصویر: کدامیک از زنان تصویر در حال انجام کار احمقانه است!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید بپسندید: سوال هوش قاتل سونا کدام است؟ آیا موفق می شوید پیدایش کنید؟!

 

امیدوارم از آزمون شناسایی چه کسی خواهد مرد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

در این مبارزه نفس گیر چه کسی، جان خود را از دست خواهد داد!؟

شاید برایتان جالب باشد

 

آزمون شناسایی نوزاد دختر: اگر نوزاد دختر را در میان نوزادان پسر شناسایی کنی، نابغه ای!

چالش تصویری شناخت پدر نوزاد: حدس بزنید پدر نوزاد کدام یک از این سه مرد است؟

آزمون شناسایی زن باردار: کدامیک از زنان تصویر ممکن است باردار باشد!؟

شناسایی چهره پنهان عکس: تیزبینی خود را با پیدا کردن چهره پنهان تصویر اثبات کنید!

آزمون شناسایی کارآگاه خصوصی زرنگ: به نظر شما کدامیک از افراد زیر یک کارآگاه است!؟

 شناسایی فرد بی پول: کدامیک از افراد تصویر، بی پول است!؟

آزمون شناسایی اشتباه در تصویر: اگر نکته سنجی، اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا