;
تفریح و سرگرمی

فرزندان مخفی مرد گدا را پیدا کنید!

آزمون شناسایی چهره های مخفی: 3 فرزند گدا کجا هستند؟| تیزبین‌ها این چالش را در 5 ثانیه شکست می‌دهند. با کمک این آزمون، مهارت های شناختی خود را امتحان کنید. شما با کمک این چالش تصویری خواهید توانست که مهارت ها و توانائیهای خود را بشناسید. در آزمون دقت شناخت چهره ها شما باید بتوانید سه چهره مخفی را در تصویر شناسایی کنید. البته برای پیدا کردن این چهره ها، زمان مشخصی در اختیار شما قرار دارد. برای این کار تنها 8  ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: آزمون قدرت بینایی : قرقره نخ کجاست!؟

آزمون شناسایی چهره های مخفی

آزمون های تصویری که در بیشتر موارد تحت عنوان چالش ها یا معماهای تصویری یاد می شوند به شدت در فضای مجازی مورد توجه قرار  می گیرند. به باور محققان تنها یک متخصص و تیزبین می تواند بر این چالش تصویری غلبه کند و تمام چهره ها را در عرض 8 ثانیه پیدا کند.

محققان معتقدند که بسیاری از مشکلات و بیماری های مربوط به مغز می توانند بدلایل مختلف بوجود آیند. یکی از عوامل کاهش فعالیت های مغزی است. اما برای تمرین و افزایش فعالیت های مغزی چه باید کرد.؟ در واقع عملکرد اصلی مغز فکر کردن است و انجام انواع و اقسام بازی های فکری می تواند سبب افزایش فعالیت های آن شود.

افزایش فعالیت مغز مساوی با رشد مهارت های شناختی در بلند مدت است. امروز هم در آزمون دقت شناخت چهره ها تمام دقت و حواس شما به چالش کشیده می شود و شما برای یافتن پاسخ باید از حداکثر قدرت بینایی و دقت خود استفاده کنید. در ادامه تصویر آزمون شناسایی چهره های مخفی را با هم مروز می کنیم. شما باید در 8 ثانیه سه چهره مخفی را شناسایی کنید.

شاید بپسندید:با جابجایی یک چوب کبریت معادله را تصحیح و اثبات کن آخر باهوشایی!

آزمون شناسایی چهره های مخفی

شاید بپسندید: افسانه آه دختر کوچک بازرگان!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط باهوشا می‌تونند با جابجایی 2 چوب کبریت معادله 5+6=8 را اصلاح کنند!

.

.

.

.

شاید بپسندید: چشمات مثل عقاب باشه در 7 ثانیه 3 تفاوت تصویر درخت سیب را پیدا می کنی!

پاسخ آزمون شناسایی چهره های مخفی

چالش بصری که قطعا آمر را حل کرده اید به شما کمک می‌کند تا بررسی کنید که آیا یک تیزبین واقعی هستید یا خیر؟ با انتشار این مطلب در فیس بوک تنها 18 درصد کاربران موفق به شناسایی چهره ها در 8 ثانیه شدند.

آیا شما  موفق به حل این معمای تصویری شدید؟ ما مطمئن هستیم که بله. افرادی که سه فرزند گدا یا همان چهره ها  را پیدا کردند دید بسیار خوبی دارند. تبریک می گویم!

شاید بپسندید:بز مخفی را میان حیوان های دیگر پیدا کنید!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط آدمای تیز و دقیق در یک نگاه متوجه میشن که کدام لیوان قهوه زودتر پر میشه!؟

پاسخ آزمون شناسایی چهره های مخفی

اگر این چالش بصری را دوست داشتید، باید آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. در مرحله بعد، توسعه چالش تصویری را به شما نشان خواهیم داد.

امیدوارم از آزمون شناسایی چهره های مخفی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید: رنگ مورد علاقه ات، چه چیزی از شخصیت شما را افشا می کند!

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: یکی از سگ ها را انتخاب کن تا بگم چقدر مسئولیت پذیری!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:کدام زن مادر کودک است: زن خون آشام یا زن فضایی!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید: آزمون هوش: کدومیکیی کیف دستی این زن رو دزدیده!؟

 

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

اگه سرعت محاسبه‌ات خوب باشه در 10 ثانیه معادله را حل می کنی!

داستان زن زیبا و قاضی هوس باز که در صندوق گرفتار شد!

کودکی که در 4 سالگی نصف برادرش سن داشته در 18 سالگی او چند ساله است!؟

3 تفاوت تصویر دخترک باغبان را پیدا کنی، دقیق و تیزی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا