;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی نوزاد دختر: اگر نوزاد دختر را در میان نوزادان پسر شناسایی کنی، نابغه ای!

آزمون شناسایی نوزاد دختر: برای پاسخ به این معما یا سوال هوش تصویری شما نیاز به تیزبینی و قوای شناختی بالا دارید. بسیاری از کاربران در اولین تلاش نتوانستند این معمای تصویری را حل کنند. برخی مدعی شدند که اساساً هیچ نشانه دقیقی وجود ندارد که نوزاد دختر را در میان نوزادان پسر تشخیص داد. شاید بدلیل همین سختی بود که آزمون شناسایی نوزاد دختر در شبکه های اجتماعی با استقبال زیادی روبرو شد و بارها در فیس بوک همرسانی شده است.

شما اگر فکر می کنید بسیار نکته سنج و دقیق هستید بهتر است با آزمون شناسایی نوزاد دختر همراه شوید. شما با کمک آزمون شناسایی نوزاد دختر مجله خبری چشمک می توانید سطح توانائیهای شناختی خود را به رخ دیگران بکشید و اثبات کنید که بسیار دقیق هستید.

شاید بپسندید: چالش تصویری شناخت پدر نوزاد: حدس بزنید پدر نوزاد کدام یک از این سه مرد است؟

آزمون شناسایی نوزاد دختر

این معمای تصویری جدید یکی از سخت‌ترین معمای‌های موجود در اینترنت است زیرا تنها گروه کوچکی از مردم موفق به یافتن پاسخ شدند. لذا از شما دعوت می کنیم در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون تقلب آن را حل کنید.

برای رسیدن به پیروزی در این تمرین ذهنی، باید از هر یک از توانایی های خود حداکثر بهره برداری را انجام دهید. مخصوصاً از ظرفیت تصویری خود. در تصویر آزمون شناسایی نوزاد دختر شما با سه نوزاد یا کودک روبرو هستید که با اسباب بازی های مختلف در حال بازی کردن هستند. آنچه که از شما خواسته می شود این است که نوزاد دختر را در میان نوزادن پسر شناسایی کنید.

اجتمالا بپسندید: تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

شما برای انجام آزمون شناسایی نوزاد دختر  تنها 3 ثانیه فرصت دارید. شما تنها در این صورت است که می توانید به دوستان یا خانواده خود نشان دهید که آماده حل هر گونه پازل تصویری هستید. لازم به ذکر است که این نوع فعالیت ها به شما کمک می کند تا سطح تمرکز، چابکی تصویری و ذهنی خود را ارتقا دهید. بنابراین توصیه می شود هر روز برخی از این سوالات تصویری را حل کنید. اگر آماده هستید تصویر آزمون شناسایی نوزاد دختر را با هم مرور می کنیم.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زن باردار: کدامیک از زنان تصویر ممکن است باردار باشد!؟

آزمون شناسایی نوزاد دختر

.

برایتان جالب خواهد بود:چالش شناسایی احمق ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر یک احمق به تمام معناست!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی: کدامیک از دو پیرزن با نوه خود به گردش آمده است!؟

 

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی احمق ترین فرد تصویر: کدامیک از زنان تصویر در حال انجام کار احمقانه است!

.

پاسخ آزمون شناسایی نوزاد دختر

اگر شما یکی از افرادی هستید که موفق به غلبه بر آزمون شناسایی نوزاد دختر شده اید، به شما تبریک می گوییم که نشان دادید در حل این نوع محتواها متخصص هستید. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید 3 ثانیه دیگر فرصت داده می شود تا برای دومین بار شانس موفقیت خود را امتحان کنید.

.برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی همسر گنگستر:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام زن،همسر مرد گنگستر است!؟

.

.

 

 

شاید بپسندید:قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

 

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:اگر تیزبین هستی به شناسایی فرد سالم در میان روانی ها اقدام کنید!

 

شاید تمام حواس شما به کودک سمت راست و وسطی بوده که با عروسک بازی می کردند. اما این دلیل نمی تواند سبب شود که شما آن ها را دختر بدانید. نوزاد دختر، نوزاد سمت چپ تصویر است. به وضوح مشخص است که گوش این نوزاد سوراخ شده و یک شی زرد رنگ در نرمه گوش او قرار دارد.

 

 

شاید بپسندید:معمای تصویری چالش برانگیز:با کوچکترین حرکت، کدامیک خواهد مرد!؟| گرگینه، زامبی یا خون‌آشام!؟

 

پاسخ آزمون

 

شاید بپسندید: معمای اشتباه تصویر را فقط دو درصد از مردم می فهمند!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

 

برایتان جالب خواهد بود:کدام عروسی لاکچری است؟ کدام زوج پولدارتر هستند؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش قاتل سونا کدام است؟ آیا موفق می شوید پیدایش کنید؟!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

 

برایتان جالب خواهد بود:نکته سنجی خود را با پیدا کردن، اشتباهات موجود در آشپزخانه ماریا اثبات کن!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی قاتل زرنگ: با توجه به شواهد، کدامیک از سه زن تصویر می تواند قاتل باشد!؟

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: گر نکته سنج هستی بگو سوال هوش دزد بچه کدومشونه؟!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه در تصویر: اگر نکته سنجی، اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا کن!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

 

جالب خواهد بود: آزمون شناخت قاتل در رستوران: اگر هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که قاتل کیست؟

امیدوارم از آزمون شناسایی نوزاد دختر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

در این مبارزه نفس گیر چه کسی، جان خود را از دست خواهد داد!؟

شاید برایتان جالب باشد

 

آزمون شناسایی چهره پنهان عکس: تیزبینی خود را با پیدا کردن چهره پنهان تصویر اثبات کنید!

شناسایی کارآگاه خصوصی زرنگ: به نظر شما کدامیک از افراد زیر یک کارآگاه است!؟

آزمون شناسایی فرد بی پول: کدامیک از افراد تصویر، بی پول است!؟

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. کودک سمت راست لباس زردپوشیده چون باعروسک بازی میکنه نشانه دوجنسیتی داره. گوشواره ای هم برعکس سمت راستی

  2. اشتباه جواب دادی خودتم چشمک
    سوال گفته نوزاد درسته سمت چپی نوزاد چون فقط دوتا دندون داره
    اما دو بچه سمت راست دندان های کامل دارند پس سمت چپ نوزاد و به گفته خودت سوال دختر هم هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا