;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی نامزد:جزئی نگر باشی نامزد این دختر را در 3 ثانیه شناسایی می‌کنی!

آزمون شناسایی نامزد: در این مطلب از سری مطالب بخش تفریح و سرگرمی چشمک با یک معمای تصویری جالب دیگر ا شما هستیم. یک ذهن فعال با چشمان تیزبین می تواند حتی در یک نگاه این چالش معمایی را تحلیل وبلافاصله حل نماید. آیا شما می توانید این چالش معمایی را که هدف آن شناسایی نامزد زن تصویر در 3 ثانیه است را حل کنید؟ با مجله خبری چشمک همراه باشید.

همان گونه که بارها اشاره شده است، بازی های فکری و معماهای تصویری مهارتهای شناختی شما همچون دقت، تمرکز و حتی بینایی شما را مورد آزمایش قرار می دهند. شما با کمک این معماها می توانید ذهنی خلاق تر و تمرکزی دقیق تر داشته باشید. کافی به صورت روزانه چند دقیقه ای مغز خود را وادار به فعالیت کنید . به عبارت دیگر آن را با بازی های فکری ورزش دهید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی نامزد همراه باشید.

شاید بپسندید: تیزبین‌ها: در میان ربات‌های هم شکل، همسر واقعی مرد را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی نامزد

به عنوان یک توصیه به شما خواهیم گفت که شما برای انجام این سوالات معمایی باید خود را کاملا آماده کنید. در محیطی به دور از تنش و شلوغی قرار بگیرید و سپس تمرکز کنید. همین تمرکز کردن می تواند به شما برای افزایش فعالیت های مغزی کمک کند.

آزمون شناسایی معلم فقیر: اگر این معما را در 5 ثانیه رمزگشایی کنید، یک “نابغه” هستید!

ممکن است این گونه سوالات معمایی بسیار ساده به نظر برسند اما یادتان باشد که گاهی اوقات مغز نمی تواند به اسانی بدیهی ترین مسائل را درک و حلاجی کند. به این ترتیب ما در مجله خبری چشمک تلاش می کنیم که بار دیگر مغز شما را به دقت در همه چیز هم جزئی و هم کلی قدرتمند سازیم. با ما باشید.

در تصویر آزمون شناسایی نامزد شما با تصویری از یک کافه روبرو هستید. زوج جوانی یک قرار عاشقانه در این کافه دارند. مرد زودتر از زن به کافه رسیده است و زن در میان انبوه جمعیت به دنبال نامزد خود می گردد.قبل از اینکه این دو همدیگر را پیدا کنند، ما از شما می خواهیم که شما نامزد دختر را شناسایی کنید. فقط یادتان باشد که زمان شما برای حل این آزمون تنها 7 ثانیه است. اگر آماده هستید تصویر را با هم مرور می کنیم.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی قاتل عروس:یک ذهن خلاق می‌تواند قاتل را در یک نگاه شناسایی کند!

آزمون شناسایی نامزد

شاید برایتان جالب باشد:گر دقت ات عالی است، آتش نشان واقعی را در 8 ثانیه شناسایی کن!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر باهوشی، بگو که کدامیک از دختران تصویر، دختر این زن است!

.

پاسخ آزمون شناسایی نامزد

اگر نتوانستید نامزد دختر خانم را پیدا کنید، نگران نباشید. در اینجا پاسخ تصویری و توضیح را به شما ارائه می دهیم. البته اگر هنوز تمایل دارید می توانید به دنبال پاسخ باشید.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: حکایت شیخ صنعان و عاشق شدنش: وقتی زیبایی زن جرم است!

.

.

اگر به دستان زن نگاه کنید متوحه یک دستبند خاص می شوید. نمونه ای از این شی یا الگو بر روی یقه کت فرد اول از سمت راست نیز موجود است. این دو زوج یک قرار عاشقانه دارند و قطعا هدیه ای که قبلا به یکدیگر داده اند را بسیار دوست دارند و تلاش کرده اند به گونه ای از آن استفاده کنند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه تصویر: اگر باهوشی اشکال تصویر را در 5 ثانیه پیدا کن!

پاسخ آزمون

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی دانش آمور متقلب:اگر زرنگی، دانش‌آموز متقلب را در یک نگاه شناسایی کن!

سوالات و چالش های تصویری

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

 

برایتان جالب خواهد بود: نابغه ای اگر در 5 ثانیه، اشتباه تصویر جشن تولد را پیدا کنی!

با ورزش، مغز خود را تقویت کنید

ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود.

شاید بپسندید: آیا می‌توانید در یک نگاه تشخیص دهید که شوهر این زن کدامیک از مردان تصویر است؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

مغز با انجام بازی های فکری چه تغییری می کند؟

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

امیدوارم از آزمون شناسایی نامزد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود:

آزمون شناسایی دزد نوزاد: به کمک مهارت های کارآگاهی خود بگوئید چه کسی نوزاد را ربوده است؟

یک ذهن متمرکز به آسانی در 7 ثانیه عدد 696 را در میان اعداد پیدا می کند!

در آزمون شناسایی پدر واقعی، به دخترک کمک کنید تا از چنگ آدم ربا فرار کند!

تست بینایی حرف A: در عرض 10 ثانیه A را در این تصویر پیدا کنید؟

آزمون شناسایی توستر متفاوت: کدامیک از این توسترها با دیگری متفاوت است!

آزمون شناسایی تفاوت پسرهای شیطون:تفاوت های دو تصویر را در 8 ثانیه پیدا کند!

آزمون شناسایی فرد دروغگو: اگر مهارت کارآگاهی داری در 5 ثانیه دروغگو را تشخیص بده!

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا