;
تفریح و سرگرمی

با دلیل بگوئید که مادر نوزاد روی میز کیه!؟

آزمون شناسایی مادر نوزاد کلاس: شاید شما که اکنون این مطلب را می خوانید از جمله طرفداران و علاقمندان به حل سوالات معمایی تصویری هستید. معماها و سوالات هوش می توانند علیرغم درگیر کردن ذهن شما، به گونه ای شگفت انگیز شما را آرام کنند. علاوه بر اینکه توانائیهای شناختی شما را بهبود و توسعه می بخشند، بهترین گزینه برای پر کردن اوقات فراغت هستند. شما در معمای جدید امروز با یک سوال چالش برانگیز روبرو هستید.

شاید بتوان گفت که اکثر سوالات هوش چالش برانگیز هستند. اما وقتی برای پاسخ باید به دنبال نشانه باشید، کار شما تا اندازه زیادی سخت می شود. شما باید به دقت به تمام زوایای تصویر معمایی دقت کنید تا بتوانید به سوال پاسخ دهید. از مهارتهای تصویری و نیز منطق استفاده کنید تا به پاسخ صحیح دست پیدا کنید. همه این کارها را باید در یک زمان مشخص محدود (5 ثانیه) به انجام برسانید. پس طبیعی است که چالش برانگیز می شوند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی مادر نوزاد کلاس همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پرستار قلابی: با دلیل بگوئید کدومیکی خودش رو پرستار جا زده!؟

آزمون شناسایی مادر نوزاد کلاس

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

آیا می توانید آزمون شناسایی مادر نوزاد کلاس را که بارها و بارها در فضای مجازی همرسانی شده است را حل کنید. با دقت به تصویر آزمون شناسایی مادر نوزاد کلاس نگاه کنید.در کلاس درس یک نوزاد پیدا شده است. همه بدنبال یافتن مادر این نوزاد هستند. اما اینکه آن فرد کدام یکی است به نظر ساده نیست. باید شما تمام جزئیات را بررسی کنید. البته یادتان باشد شما زمان زیادی برای شناسایی مادر این نوزاد ندارید. اگر آماده باشید، تصویر آزمون شناسایی مادر نوزاد کلاس را با هم مرور می کنیم.

شاید بپسندید: حکایت جمیل و جمیله: ماجرای تلخ پسری که عاشق دختر طلسم شده بود+بخش اول

آزمون شناسایی مادر نوزاد کلاس

شاید بپسندید: جمیل و جمیله: ماجرای تلخ پسری که عاشق دختر طلسم شده بود+بخش دوم

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی مادر نوزاد کلاس

امیدوارم پاسخ این آزمون را پیدا کرده باشید. برای انجام این تست تنها کافی است که به جزئیات دقت کند. آیا مادر نوزاد را شناسایی کردید. اگر ناکنون در یافتن پاسخ عاجز هستید می توانید به بالا برگشته و برای 5 ثانیه دیگه به تصویر نگاه کنید.

.

.

.

.

.

احتمالا اکنون مادر نوزاد را پیدا کردید. به نوزاد خوب نگاه کنید. چه چیز متفاوتی در او می بینید؟ بله در پیشانی او یک خال سیاه وجود دارد و دقیقا در پیشانی زن خدمتکار هم شبیه همان خال وجود دارد. بر اساس این نشانه نوزاد کودک این زن است.

شاید بپسندید: چیستان: آن کدام جانور است که اگر حرف اولش را برداریم عضو بدن می شود!؟

شناسایی مادر نوزاد کلاس

احتمالا این ازمون برای شما بسیار راحت بود. ما در مجله خبری چشمک آزمون های بیشتری را در اختیارتان قرار می دهیم. با چشمک همیشه همراه باشید و این آزمون ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

امیدوارم از آزمون شناسایی مادر نوزاد کلاس استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد تصویر از گذشته به زمان حال آمده است!؟

حکایت زن مکار و شیطان | حکایت زنی مکار که شیطان را ضربه فنی کرد!

آزمون قدرت دید: آیا می توانید عدد 6 را در 5 ثانیه پیدا کنید؟

کدامیک از این 3 معلم به شوخی برای همکارش، عینک و سبیل کشیده است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 12 =

دکمه بازگشت به بالا