;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی: کدامیک از دو پیرزن با نوه خود به گردش آمده است!؟

آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی: به نظر شما کدامیک از دوپیرزن یک مادربزرگ واقعی است؟ این سوال تصویری است که در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شما در این سوال تصویری چشمک باید تشخیص دهید که کدام مادربزرگ واقعی است؟

در صفحه فیس بوک سازنده آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی بسیاری از شرکت کنندگان صادقانه ابراز کرده اند که نتوانسته اند این آزمون را در زمان مشخص شده 6 ثانیه ای حل کنند. آنان از ارائه پاسخ عاجز مانده و گفته اند که احتمالا این آزمون فاقد پاسخ است. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی  همراه باشید و تلاش کنید پاسخ آزمون را در زمان مشخص شده ارائه دهید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی بیمار قلابی:کدامیک از افراد زیر واقعا بیمار نیست!؟

آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی

شما برای ارائه پاسخ به آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی، باید مهارت های خود را به عنوان یک کارآگاه نشان دهید. کارآگاهی که تلاش دارد یک پرونده سخت را رمزگشایی کند. این کارآگاه به تمام شواهد و جزئیات واقعه و صحنه جرم دقت می کند و در نهایت می تواند پاسخی درست و مناسب ارائه دهد.

آزمون شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از مردان تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی به دلیل سطح سختی آن که بیشتر بواسطه زمان کم پاسخگویی به آن می باشد، توانسته به خوبی ذهن و توانائیهای شناختی شرکت کنندگان را به چالش بکشد. به این ترتیب تلاش برای پاسخ گویی به آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی و آزمون های مشابه فواید متعددی برای افراد به همراه دارد، از جمله فعال نگه داشتن مغز، بهبود چابکی بینایی و قدرت ذهنی برای حل تعارضات.

 

احتمالاً بپسندید: تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

 

در آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی، دو پیرزن را با دو کودک مشاهده کنید، در نگاه اول این تصور برای بیننده خلق می شود که دو پیرزن به همراه نوه های خود مشغول گردش هستند. اما اگر خوب دقت کنید، متوجه خواهید شد که یکی از آنها واقعا مادربزرگ کودک نیست. برای شناسایی این موضوع باید به تصویر خوب دقت کنید.

سعی کنید مادربزرگ واقعی را از مادر بزرگ قلابی در مدت زمان 6 ثانیه شناسایی کنید. آماده اید؟ از هر نوع حواس پرتی که به عملکرد شما آسیب می زند اجتناب کنید.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی ریچارد: تنها در صورتی که یک تیزبین باشی ریچارد واقعی را پیدا می کنی!

 

آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی دزد کیف: کدامیک از افراد تصویر راست می گویند! کیف دختر را کی دزدیده!؟

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی همسر گنگستر:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام زن،همسر مرد گنگستر است!؟

.

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:تیزبینی خود را با شناسایی معلمی که در حال تبدیل شدن به زامبی است، محک بزنید!

.

پاسخ آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی

آیا به زمان بیشتری نیاز دارید؟ نگران نباشید، در اینجا ما به شما یک فرصت دوباره می دهیم تا بتوانید هر یک از مهارت های خود را به کار ببرید. اما برای اینکه از سختی آن کاسته نشود، فقط 3 ثانیه فرصت خواهید داشت.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل زرنگ: با توجه به شواهد، کدامیک از سه زن تصویر می تواند قاتل باشد!؟

.

.

.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی خطای تصویر اسکلت: اگر باهوش باشید می توانید در عرض 5 ثانیه متوجه آن شوید!

 

.

.

.

 

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه تصویر خیابان: اگر تیزبین باشی، در یک نگاه اشکال تصویر را متوجه میشی!

 

در صورتی که پاسخ را پیدا نکردید، در اینجا تصویر حل شده را برای شما می گذاریم.

 

شاید بپسندید:قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

 

مادربزرگ قلابی کسی است که دست کودک دارنده بادکنک را دست گرفته است.اگر به تصویر نگاه کنید می توانید تشخیص دهید که او برخلاف پیرزن دیگری که دارای یک سمعک است، از نوعی هدفون برای گفتگو استفاده می کند. نگاه پیرزن سمت راستی کاملا مهربانانه است، اما این نگاه دوست داشتنی در پیرزن سمت چپ دیده نمی شود. در نوع فشردن دست کودک نیز مشخص است.

 

شاید بپسندید:چالش شناسایی احمق ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر یک احمق به تمام معناست!؟

 

پاسخ آزمون مادر بزرگ

 

جالب خواهد بود: با شناسایی فرد متهم به کودک ربایی، میزان قدرت تحلیل و هوش خود را بسنجید!

 

امیدوارم از آزمون شناسایی مادر بزرگ واقعی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی سوپر قهرمان: در کتابخانه، سوپرقهرمان را شناسایی کنید!؟

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش عروس: چه کسی او را به قتل رسانده است؟.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل زرنگ: با توجه به شواهد، کدامیک از سه زن تصویر می تواند قاتل باشد!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: معمای اشتباه تصویر را فقط دو درصد از مردم می فهمند!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید:سوال هوش والدین نادان: کدام پدر و مادر نادان تر است؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: اگر ذهنی فعال دارید، سوال هوش دزد کودک را در 5 ثانیه پیدا کنید!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه در فروشگاه: فقط افراد باهوش اشتباه موجود در فروشگاه را پیدا می کنند!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون پیدا کردن قاتل: میزان هوش کارآگاهی ات را با پیدا کردن قاتل در خانه، اثبات کن!

شاید برایتان جالب باشد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سه =

دکمه بازگشت به بالا