;
تفریح و سرگرمی

باهوشا بگن: کدومیکی از افراد حاضر در کافه قاتل است!؟

آزمون شناسایی قاتل در کافه: محمد شایسته در بخش تفریح و سرگرمی چشمک هر روز با جدیدترین سوالات تصویری با شماست. سوالاتی که باعث می شوند شما برای لحظاتی بر روی آن ها تمرکز کنید. همین تمرکز کافی است مغزتان بیشتر فعالیت کند و کمی ورزش کند. امروز هم یک معمای چالشی در انتظار شماست. با کمک آزمون شناسایی قاتل در کافه نشان دهید که چقدر دقیق، نکته سنج و باهوش هستید؟ می توانید با رمزگشایی و پیدا کردن فرد قاتل در آزمون شناسایی قاتل در کافه اثبات کنید که به لحاظ قدرت تمرکز و دقت و همچنین هوش تحلیلی در سطح بالایی قرار دارید.

همان گونه که اشاره شد در بخش تفریح و سرگرمی چشمک امروز با یک معمای تصویری فوق العاده چالش برانگیز روبرو خواهید شد که می تواند به خوبی ذهن و مغز شما را به چالش بکشد و یک تمرین ورزشی مناسب برای آن باشد. اگر فکر می‌کنید مهارت‌های کافی برای غلبه بر هر چالشی را دارید، مهم نیست که چقدر شدید، پس نمی‌توانید این معمای تصویری را که فقط ذهن‌های واقعاً باهوش می‌توانند در زمان مشخص شده 4 ثانیه ای حل کنند را از دست بدهید. آیا برای انجام آزمون شناسایی قاتل در کافه اماده اید؟ خود را آرام کنید و سپس با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی قاتل در کافه همراه شوید.

شاید بپسندید:چیستان: سه دکان تو در تو است که اولی چرم فروش دومی پرده فروش سومی یاقوت فروش است!

آزمون شناسایی قاتل در کافه

شما باید تک تک جزئیات تصویر آزمون شناسایی قاتل در کافه را با دقت بسیار مشاهده کنید. باید بدانید برای کشف پاسخ صحیح نیاز به تمرکز زیاد و مهمتر از همه یک چشم متخصص دارد. فقط در 4 ثانیه باید بفهمید که کدامیک از سه فردی که در تصویر می بینید کسی را به قتل نرسانده است؟طراح آزمون معتقد است که دو نفر از افراد تصویر قتل انجام داده اند و تنها یکی است که کاری انجام نداده و قاتل نیست. رمزگشایی آزمون شناسایی قاتل در کافه مستلزم بررسی تمام جزئیات تصویر است. سریع باشید، زمان می گذرد!

در صورتی که بتوانید در زمان مشخص شده آزمون شناسایی قاتل در کافه را حل کنید، شما یک نابغه تمام عیار هستید. پس در صورت آماده بودن می توانید تصویر آزمون را ببینید. فقط یادتان باشد که برای پاسخگویی زمان شما محدود است. زمان شما از هم اکنون آغاز می شود.

شاید بپسندید:ضریب هوشی خود را با پیدا کردن مجموع عدد میمون، پرنده و زنبور ارزیابی کنید!

آزمون شناسایی قاتل در کافه

شاید بپسندید: چابکی ذهنی‌ات رو با پیدا کردن عدد 219 اثبات کن! | فقط 5 ثانیه وقت داری!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: یکی از دروازه ها را که دوست داری باز کنی انتخاب کن تا از پتانسیل های بالقوه خودت باخبر بشی!

 

 

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه نابغه ای در 10 ثانیه معادله غلط تصویر را اصلاح کن!

پاسخ آزمون شناسایی قاتل در کافه

اگر شما موفق به عبور از این چالش تصویری شدید، باید به شما تبریک گفت. در غیر این صورت بهتر است برای فرصت دوم آماده شوید. در تلاش دوم خود نیز می توانید از 5 ثانیه زمان استفاده کرده و آزمون شناسایی قاتل در کافه را رمزگشایی کنید.

شاید بپسندید: کدامیک از این دو گارسون یک قاتل است!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: زن بیمار مدعی است که دکتر پای دیگری را به او پیوند زده است!؟ آیا راست می گوید!

 

 

 

 

 

شاید بپسندید: خرس قطبی تصویر را پیدا کن!| فقط تیزبین ها موفق میشن!

پاسخ آزمون شناسایی قاتل در کافه: بله کاملاً درست است. مرد اول از سمت راست، قتلی انجام نداده است. پلیس ناراحت است. احتمالاً در یک حادثه و تعقیب و گریز مجبور شده است که کسی را به قتل برساند. پرستار نیز ناراحت است. شاید یک اشتباه پزشکی انجام داده است و باعث مرگ یکی از نزدیکانش شده است. به تصویری که روی میزش گذاشته نگاه کنید. اما مرد اول از سمت راست گویا فقط دعوا کرده است. او عصبانی است که چرا نتوانسته طرف مقابل خود را حسابی تأدیب کند.

بیشتر بخوانید: فقط باهوشا میتونن نامزد مرد رو بین این سه زن پیدا کنند!؟

پاسخ آزمون شناسایی قاتل در کافه

امیدوارم از آزمون شناسایی قاتل در کافه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت جالب و شنیدنی حکم نا حق از مثنوی مولانا | حکایت مردی که از پس گردنی زدن پول در آورد!

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

اگه زبر و زرنگی، سریع بگو کی دست همه جاسوسا رو در ناشی گری از پشت بسته!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:قدرت دیدت رو با پیدا کردن یوزپلنگ تصویر محک بزن! | فقط چشم عقابیا متوجه میشن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: کدام زوج یک قاتل فراری را در خانه خود مخفی کرده اند!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: قدرت بالقوه ات چیه!؟ اگه خبر نداری یکی از تصاویر کارتونی رو انتخاب کن تا بهت بگم!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: حکایت مرد نابینای نکته سنج که قماربازان شهر را ضربه فنی کرد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: کدوم معلم ماهی گندیده را درون کیف خانم مدیر گذاشته!؟ | فقط باهوشا میتونن معلم شیطون رو پیدا کنن!

شاید برایتان جالب باشد

درونگرا هستی یا برونگرا!؟ | یه تخم مرغ رنگی انتخاب کنی تا بهت بگم!

حکایت جالب و شنیدنی تاجر و چهار همسرش

شاید بپسندید:آیا احساساتی و عاطفی هستی، کافیه بگی در نگاه اول در تصویر چه دیدی!؟

5 درصد از افراد موفق میشن که با حرکت دادن 2 چوب کبریت، معادله غلط را اصلاح کنند!

دانش ریاضیاتی خود را ارزیابی و آخرین معادله را در 15 ثانیه حل کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دو =

دکمه بازگشت به بالا