;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی قاتل در رستوران: اگر ذهن کارآگاهی داری،در یک نگاه قاتل مرد را در تصویر پیدا کن!

آزمون شناسایی قاتل در رستوران: یکی از بخش های جالب و سرگرم کننده شبکه های اجتماعی، سوالات هوش تصویری و معماهایی هستند که شما برای حل آنها نیاز دارید که از تمام توانائیهای شناختی خود به خصوص تیزبینی و دقت استفاده کنید. در آزمون های چشمک شما می توانید این توانائی ها را مورد ازمایش قرار دهید. در صورتی که متوجه ضعف آنها شوید با کمک انواع بازی های فکری، آن ها را رشد و توسعه دهید.

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

به باور بسیاری از پژوهشگران، کاهش فعالیت های مغز می تواند سبب کاهش توانایی ها و مهارت های شما شود. به همین دلیل لازم است با کم معماها و تست ها همواره مغز خود را فعال نگه دارید. رشد توانائی های شناختی شما می تواند به موفقیت شما در زندگی اجتماعی کمک کند. پس هر روز با جدیدترین و به روز ترین معماهای تصویری با بخش تفریح و سرگرمی چشمک همراه شوید. آزمون شناسایی قاتل در رستوران را در کمتر از 3 ثانیه پاسخ دهید و ثابت کنید که می توانید یک کارآگاه یا پلیس خبره باشید.

شاید بپسندید:اگر فکر می کنی خیلی تیزبینی، در یک نگاه زن و شوهر واقعی را شناسایی کن!

آزمون شناسایی قاتل در رستوران

در تصویر آزمون شناسایی قاتل در رستوران شما با دو تصویر از یم فضا روبرو هستید. در واقع فضا و افراد در دو تایم متفاوت. در تصویر اول سه نفر در رستورانی مشغول خوردان غذا هستند. پس از چند دقیقه دو نفر کناری که غذایشان تمام شده از جای خود بلند می شوند. اما یک اتفاق بسیار بد اتفاق افتاده است. مرد وسطی به قتل رسیده است؟

احتمالاً بپسندید: اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

این مرد چگونه و بوسیله چه کسی کشته شده است. شما باید بتوانید قبل از اینکه متهم یا مجرم صحنه جرم را ترک کند، او را شناسایی کرده و به چنگال قانون بسپارید. فقط یادتان باشد وقت شما بسیار کم است. هر دو فرد کنار مرد مقتول در حال ترک رستوران هستند. لذا عجله کنید. فقط 3 ثانیه وقت دارید.

پس با دقت به تصویر آزمون شناسایی قاتل در رستوران نگاه کنید. ارامش خود را حفظ کنید و سپس پاسخ آزمون شناسایی قاتل در رستوران را با دلیل خود مطرح کنید….

شاید بپسندید:با شناخت موجود شبه انسان تصویر، تیزبینی خود را محک بزنید!

آزمون شناسایی قاتل در رستوران

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی قاتل زرنگ: با توجه به شواهد، کدامیک از سه زن تصویر می تواند قاتل باشد!؟

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت قاتل در خانه: در کدامیک از تصاویر، زن می خواهد همسرش را بکشد!؟

 

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: اگر فکر می کنی جزئی‌نگر هستی، رباینده کودک را در 3 ثانیه شناسایی کن!

.

پاسخ آزمون شناسایی قاتل در رستوران

اگر به این بخش از متن آزمون شناسایی قاتل در رستوران رسیده اید، به این معناست که شما در ارائه پاسخ ناکام بوده اید. شاید هم پاسخی در ذهن دارید و می خواهید، پاسخ را با جوابی ما که ارائه می کنیم مطابقت دهید. اشکالی ندارد، چند ثانیه دیگر بیشتر به تصویر نگاه کنید. این آزمون می تواند یک تمرین برای مغز شما باشد. در هر صورت شما برنده آزمون شناسایی قاتل در رستوران هستید. چرا که توانسته اید با تمرکز و دقت کردن ذهن و مغز خود را ورزش دهید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه در فروشگاه: فقط افراد باهوش اشتباه موجود در فروشگاه را پیدا می کنند!

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت خانواده ثروتمند: اگه باهوشی سریع بگو کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

 

.

 

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی جادوگر: کدامیک از زنان زیر می تواند یک جادوگر باشد!؟

 

پاسخ آزمون شناسایی قاتل در رستوران: شاید در ابتدای امر، وقتی لیوان آبمیوه خالی شده زن را کنار سینی مقتول دیدید، احساس کردید که قاتل زن تصویر است. اما اشتباه نکنید. شما هیچ سندی ندارید که این آب میوه، مسموم بوده است. کمتر کسی به همراه سوپ آبمیوه می خورد و احتمالا زن خودش این آبمیوه را به مرد داده است. اما اگر به مرد کناری آزمون شناسایی قاتل در رستوران نگاه کنید می بینید که در جیب او لوله ای شیشه ای قرار دارد. به احتمال زیاد وی در این لوله شیشه ای سمی هولناک را حمل می کرده است و در زمانی که مرد متوجه نبوده به غذای او اضافه کرده است. نوع نگاه مرد وسطی در تصویر چپ نیز به مرد به گونه ای است که گویا او کاری انجام داده است و مرد جوان در حال توجیه است.

 

احتمالا بپسندید: معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

شاید دقایق قبل تر مرد جوان سم را به غذای مرد اضافه کرده و مرد برای لحظه ای متوجه شده که مرد جوان با بشقاب غذای او کار کرده است. اما به هر حال شما با این استدلال توانستید قبل از اینکه مرد قاتل، لوله شیشه ای را از بین ببرد او را شناسایی کنید. با بردن این لوله شیشه ای همه چیز آشکار می شود.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی خطای مادر نوزاد:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام مادر بی مسئولیت تر است!؟

پاسخ ازمون قاتل رستوران

شاید بپسندید: یه اشتباه عجیب و غریب تو تصویره،آیا می تونی پیداش کنی؟

امیدوارم از آزمون شناسایی قاتل در رستوران استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی مرد تصویر: اگر فکر می کنی نکته سنج و تیزبینی، مرد تصویر را پیدا کن!

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

آزمون هوش جالب: آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تتیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه پارک: اگر تیزبنی در یک نگاه، اشکال را در این تصویر پیدا کن!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: اگر نکته سنج هستی بگو سوال هوش دزد بچه کدومشونه؟!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: اگر ذهنی فعال دارید، سوال هوش دزد کودک را در 5 ثانیه پیدا کنید!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: قابل توجه باهوشا: با دلیل و منطق بگوئید کدامیک از والدین تصویر، احمق تر و بی فکرتر است!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید برایتان جالب باشد

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. هردوزن ومردقاتلن هردوبه هم نگاه می کنن موقع غذاخوردن هردوواسشون مهم نیست مردمرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =

دکمه بازگشت به بالا