;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی فرد بی پول: کدامیک از افراد تصویر، بی پول است!؟

آزمون شناسایی فرد بی پول: بخش تفریح و سرگرمی وب سایت مجله خبری چشمک هر روز با جدیدترین و به روزترین معماهای تصویری با شماست. شما می توانید با انجام این سوالات و معماهای تصویر هم لحظاتی سرگرم کننده برای خود خلق کنید و هم اینکه ذهن و هوش خود را به چالش اساسی دعوت کنید. بسیاری از این سوالات تصویری برای پاسخ؛ نیازمند استفاده از هوش نیستند و مهارت های شناختی شما و استفاده درست از آنها کافی است.

در این مبارزه نفس گیر چه کسی، جان خود را از دست خواهد داد!؟

به واقع بسیاری از این سوالات به گونه ای طراحی شده اند که یافتن یک نشانه به شما برای رسیدن به پاسخ سوال کمک می کند. طراح سوال به دنبال آن نیست که یک سوال کاملا معمایی که نیازمند ضریب هوش بالاست، طرح کند. اون تنها می خواهد با طرح این تصاویر، توانائیهایی شناختی شما، علی الخصوص جزئی نگری شما را توسعه دهد. در آزمون شناسایی فرد بی پول نیز شما با یک سوال معمایی جالب مواجه هستید که نشانه ها و اندازه ای تحلیل و منطق می تواند به شما برای رسیدن به پاسخ سوال کمک کند.

 

شاید بپسندید:معمای شناسایی همسر استاد: اگر همسر استاد را در یک نگاه شناسایی کنی، نابغه ای!

 

آزمون شناسایی فرد بی پول

در ازمون شناسایی فرد بی پول شما با یک تصویر جالب روبرو هستید. در دو قاب جداگانه دو نفر در یک کافه یا رستوران مشاهده می کنید. فرد اولی مقدار زیادی خوراکی سفارش داده است. گویا اکنون که قیمت خوراکی ها را دیده است، وحشت کرده است. فرد دوم تنها یک استکان چای سفارش داده است. به نظر شما کدامیک پول رفتن به کافه را نداشته است؟ کدامیک بی پول است؟ تلاش کنید تا پاسخ را در کمتر از 3 ثانیه بدست آورید.

 

احتمالاً بپسندید: اگر فردی که در حال طراحی برای کودک ربایی است را پیدا کنی، نابغه ای!

 

لازم به ذکر است که این نوع سوالات و بازی ها به شما کمک می کند تا سطح تمرکز، چابکی تصویری و ذهنی و حتی قدرت تحلیل خود را افزایش دهید. بنابراین توصیه می شود هر روز برخی از این سوالات را حل کنید.

پس به مدت 3 ثانیه به تصویر نگاه کنید و با توجه به معیارهای خود فرد بی پول تصویر را شناسایی کنید.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی فرد باردار: آیا از طریق تصویر پاها، می توانید بفهمید چه کسی باردار است؟

 

آزمون شناسایی فرد بی پول

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی دزد کیف: کدامیک از افراد تصویر راست می گویند! کیف دختر را کی دزدیده!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی فرد خطرناک برای کودک: جان کودک، توسط کدامیک از این افراد در خطر است!؟

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی احمق ترین فرد تصویر: کدامیک از زنان تصویر در حال انجام کار احمقانه است!

.

پاسخ آزمون شناسایی فرد بی پول

اگر به این قسمت متن آزمون شناسایی فرد بی پول رسیدید، احتمالا پاسخ را پیدا کردید. احیانا اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید و زمان بیشتری نیاز دارید، ما این زمان را در اختیار شما قرار می دهیم. دعوت می کنیم که با دقت بیشتری به تصویر نگاه کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش دزد فروشگاه کیه؟ اگر بگی یعنی آدم تیزی هستی!

.

.

 

 

احتمالا بپسندید:قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

 

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی خطای مادر نوزاد:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام مادر بی مسئولیت تر است!؟

 

ممکن است برخی فرد سمت چپ تصویر آزمون شناسایی فرد بی پول را فرد بی پول تصویر بدانند. به این دلیل که تنها یک فنجای چای یا قهوه سفارش داده است. اما به واقع فرد سمت راست بی پول تصویر است. او چیزهایی برای خوردن سفارش داده است و الان که صورت حساتب رابرایش آوردند، بار دیگر قیمت ها را در منو می بیند. او متوجه شده است که پول کافی ندارد. به همین دلیل عرق کرده و نگران است.

اما اگر به تصویر سمت چپ نگاه کنید از طریق شاخه گل ها متوجه می شوید که این فرد منتظر کسی است. لذا اگر او فقط یک فنجان چای سفارش داده تا رسیدن فرد مورد نظر خود را مشغول کند. این کار به خاطر بی پولی نیست و وی منتظر است که فرد مورد نظر بیاید. احتمالا بعدا سفارش خود را خواهد داد.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی زندانی تحت نظر:نابغه ای اگر در یک نگاه زندانی تحت نظر را شناسایی کنی!

 

پاسخ آزمون بی پول

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت شوهر فقیر: کدام شوهر در این دو تصویر فقیرتر است!؟ چرا؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی کارآگاه خصوصی زرنگ: به نظر شما کدامیک از افراد زیر یک کارآگاه است!؟

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش پلیس مخفی را نابغه ها پیدا می کنند!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی ریچارد: تنها در صورتی که یک تیزبین باشی ریچارد واقعی را پیدا می کنی!

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی دزدهای بانک: اگر باهوشی بگو که کدامیک از دزدهای بانک، یک زن است!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: سوال هوش انتخاب عروس: مرد با کدام دختر عروسی خواهد کرد؟!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد آزاد: کدامیک از افراد تصویر، زندانی نیستند!؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود: تست بینایی دهکده: فیل را در آلاسکا پیدا کنید!!

امیدوارم از آزمون شناسایی فرد بی پول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

آزمون شناسایی سوپر قهرمان: در کتابخانه، سوپرقهرمان را شناسایی کنید!؟

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی اشتباه تصویر فوتبالی: اگر باهوشی، اشتباه تصویر فوتبالی را پیدا کن!

معمای علمی سرما و گرما: اگر 24 ساعت در این شرایط باشند،چه کسی زنده خواهد ماند؟

آزمون شناسایی رئیس و کارمند: اگر باهوشی، سریع بگو که رئیس و کارمند تصویر کیست؟

شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

آزمون شناخت تفاوت زرافه: اگر همه تفاوت های دو تصویر را پیدا کنی،یک تیزبین تمام عیاری!

شناسایی زن فقیر: کدام زن تصویر، اوضاع اقتصادی چندان مناسب ندارد!؟

شناسایی مادر راستگو: کدامیک از این سه زن، حقیقت را می گوید!؟

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. اونکه داره عرق می‌کنه ممکنه برای این باشه که یکی دیگه گفته هرچی خواستی سفارش بده تا من بیام. بعد این هم دستپاچه شده و دارای منو را میگرده 😅

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا