;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل: کدام یک از این دو دندانپزشک قاتل است؟

آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل: سوالی که آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل آن را دنبال می کند در چند عبارت کوتاه خلاصه می شود: دندانپزشک جنایتکار را در کمتر از 6 ثانیه شناسایی کنید. شاید یکی از معماهایی که امروز ذهن شما را به چالش دعوت می کند، سوال تصویری است که بسیاری از کاربران نمی توانند آن را در ثانیه های مشخص شده رمزگشایی کنند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل همراه باشید و بار دیگر ذهن خود را به چالش بکشید.

آزمون شناخت بابانوئل زن: با یک نگاه سریع بگو که کدام بابانوئل یک زن است!؟

به باور طراح و سازنده آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل، تنها یک نگاه تیزبین و ذهن آرام می تواند بلافاصله پاسخ سوال را پیدا کند. برخی از افراد ممکن است در نگاه اول نتوانند این آزمون را رمزگشایی کنند، اما اگر بتوانید این معما را در 6 ثانیه و در نگاه اول حل کنید، قطعا از کسانی هستید که نکته سنج بوده و تیزبنی در حد معمول دارید و برای رشد و توسعه آن باید تلاش کنید.

 

شاید بپسندید: آزمون شناخت خدمتکار قاتل:نکته‌سنج‌ها در یک نگاه،خدمتکار قاتل را در این تصویر پیدا می‌کنند!

آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل

همونطور که یک بدن سالم و آماده نیاز به تمرین دارد، مغز فعال و دقیق نیز نیازمند تمرین با کمک بازی های فکری دارد. خود را بسنجید که آیا می توانید قاتل واقعی را در مدت زمان تعیین شده پیدا کنید یا خیر؟

آیا شما فکر می کنید یک نابغه واقعی در حل سوالات و معماهای مختلف هستید؟ پس ذهن خود را تمرین دهید و خود را در یک چالش واقعا سخت آزمایش کنید. چالشی که به شما ارائه خواهیم داد یکی از پرتقاضاترین در شبکه های اجتماعی است، زیرا سطح پیچیدگی آن شما را «دیوانه» می کند. اگر فکر می کنید برای این نوع بازی تصویری آماده هستید، پس در چند خط بعدی هم با چشمک همراه باشید تا متوجه شوید که آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل در مورد چیست؟

قابل توجه چشم عقابی ها: نکته کلاس درس را پیدا کنی، باید بگم خیلی تیزبینی!

به عکس آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل دقت کنید و متوجه شوید کدام یک از آنها یک جنایتکار واقعی هستند. آیا شما قادر به انجام آن خواهید بود؟ شما فقط 6  ثانیه به عنوان محدودیت برای رمز گشایی آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل فرصت دارید. تسلیم نشوید و بخشی از کاربرانی باشید که می توانند برنده شوند.

شاید بپسندید: آزمون شناخت مادر واقعی نوزاد: با توجه به شواهد تشخیص دهید که مادر بچه کیست؟

 

آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل

.

شاید بپسندید:آزمون شناخت زن باردار: کدامیک از زنان تصویر واقعاً باردار هستند!؟ چرا؟

.

.

.

براتیان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی اشکال اتاق بیمار: اگر فکر می کنی خیلی تیزی، در 5 ثانیه اشکال تصویر را پیدا کن!

 

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:.باهوش ها بچه را نجات دهید! ماجرا چیست؟!

.

پاسخ آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل

آیا قبلاً پاسخ صحیح را فهمیده اید؟ به هر بخش از تصویر نگاه کنید و دو پزشک را به خوبی تجزیه و تحلیل کنید، در تصویر می‌توان سرنخی یافت که می‌تواند قاتل را برایتان معرفی کند. اگر هنوز پاسخ را پیدا نکردید می توانید ثانیه های بیشتر را به بررسی تصویر آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل اختصاص دهید. نشان دهید که توانایی های فوق العاده ای دارید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی مرد تصویر: اگر فکر می کنی نکته سنج و تیزبینی، مرد تصویر را پیدا کن!

.

.

 

شاید بپسندید: اگر در یک نگاه کودک گم شده زن تصویر را پیدا کنی، یک چشم عقابی تمام عیار هستی!

 

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زندانی زرنگ: کدام زندانی،در حال اقدام عملی برای فرار از زندان است!؟

.

دندانپزشکی که می خواهد یک کشتار کامل انجام دهد، سمت راست است، زیرا در دست او و همچنین اطرافش، وسایل کار دانپزشکی وجود ندارد. او یک قاتل روانی سریالی است که برخی از مراجعین خود را که به تنهایی به او مراجعه می کنند را به قتل می رساند.

 

شاید بپسندید: یه چیزی تو تصویر درست نیست بگو اون چیه؟

 

برایتان جالب خواهد بود:  شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

 

پاسخ آزمون شناسایی قاتل

 

براتیان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی اشکال در تصویر: اگر احساس می کنی خیلی تیزبین هستی اشکال تصویر هواپیما را پیدا کن!

امیدوارم از آزمون شناسایی مادر بی خیال استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

جالب خواهد بود:آزمون شناسایی خطای تصویر اسکلت: اگر باهوش باشید می توانید در عرض 5 ثانیه متوجه آن شوید!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

فکر می کنی باهوشی، پس تو 6 ثانیه زندانی تازه وارد را شناسایی کن! 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

جالب خواهد بود: آزمون شناسایی گدای پولدار: چه کسی واقعا فقیر نیست؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

آزمون هوش جالب: آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

براتیان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی انسان شبیه سازی شده: تیزبینی‌ات رو با پیدا کردن انسان شبیه سازی شده امتحان کن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زن ثروتمند: اگر فکر می کنی باهوشی، سریع بگو کدوم زن ثروتمندتره!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

احتمالاً بپسندید: اگر بینایی‌تان مشکلی نداشته باشد باید در 3 ثانیه نوشته تصویر را تشخیص دهید!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

بهم بگو وقتی چای می خوری، لیوان رو چه جوری نگه می داری تا بگم نقاط قوت و ضعف ات چیه!؟

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناخت فرد راستگو: کدامیک از افراد تصویر زنده نیستند!؟

شناخت اشتباه پارک: اگر تیزبنی در یک نگاه، اشکال را در این تصویر پیدا کن!

آزمون شناخت کودک ربا:یک چشم تیزبین در یک نگاه،بچه دزد را در این تصویر پیدا می کند!

شناخت همسر واقعی: در کدامیک از این تصاویر، زن و شوهر واقعی حضور ندارند!؟

آزمون پیدا کردن قاتل: میزان هوش کارآگاهی ات را با پیدا کردن قاتل در خانه، اثبات کن!

شناسایی نامزد زن: نابغه ای اگر در 3 ثانیه، نامزد زن را در میان 3 مرد شناسایی کنی!

آزمون شناخت قاتل در رستوران: اگر هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که قاتل کیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + شش =

دکمه بازگشت به بالا